Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتباه من را تکرار نکنید
اشتباه من را تکرار نکنید
سلام خدمت اساتید سایت
راستش چند روز پیش من یه پست زدم تحت عنوان "درخواست کمک برای خرید چیپ" اینم لینکش
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
یه شخصی به نام khorsand 14 به من گفت میتونه برام بفرسته و من بهش اعتماد کردم و 90000 تومن براش فرستادم و الان هم نفرستاده و هم جواب تلفن نمیده
از مدیر محترم سایت خواهش میکنم ای پی این شخص رو بگیره و بده به فتا که پیگیری کنه

با تشکر
پاسخ
دوستان قبلن هم گفتیم که هیچ یک از فروشندگانی که در سایت فعالیت دارند مورد تایید ادمین و مدیریت نیستند و سایت هیچگونه منفعتی از خرید و فروش بین اعضا ندارد و اصلن فروشگاه یا قسمت مربوط به خریدوفروش هم نداریم...

پس تنها سازوکاری که موجب اعتماد به یک فروشنده میشود همانا تجربه و آزمون و خطاست...

در مورد فوق هم هیچ کاری از دست مدیریت ساخته نیست
اولن که شکایت در چنین مواردی که از اصل خلاف هست پیگیری نخواهد شد
دومن آیپی چون با فیلخر شکن وارد شدن آیپی حقیقی نیست...
پاسخ
من شماره ی کارتشم دارم به نام آقای محمود خورسند اگه میدونید به درد میخوره که برم پی گیری کنم.
حالا جدای از اینا کسی نیست چیپ بفروشه؟کلا از کجا میتونم تهیه کنم
پاسخ
لطفا اگر فروشندگان از طرف سایت تایید نمی شوند

تاپیک های مربوطه حذف و ممعبد اجازه ایجاد تاپیک با عنوان های فروش چیپ ورق و ..داده نشود

با تشکر
پاسخ
از منم 66 تومن گرفت و دیگه جواب نداد
برام مهم نیست ولی افسوس میخورم که این ادما فکر میکنن با این پولا به جایی میرسن
ولی تو هر 100 نفر یه ادم عوضی پیدا میشه که خدا کنه با این رقمها هویتشونو نشون بدن
پاسخ
دوستان من هنوز دنبال خرید چیپ هستم خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه.
راجب این دوست هم باید بگم که کسی که جوابشو میده خداست ما نیستیم.
پاسخ
همینکه اسم و مشخصاتش پخش بشه تنها کاریه که از ما بر میاد

اما هستند کسانیکه که خیلی وقته بصورت درست دارن تو همین سایت اقدام بفروش میکنن و همه هم راضی هستن
(ضمن اینکه اوناهم مورد تایید ما نیستن!)
ولی نمیتونیم بخاطر عده ای کلاهبردار تمام فروشنده ها رو ازینکار منع کنیم زیرا همیشه تقاضا هست
نمونه همین دوستمون که کلاه سرش رفته ولی هنوزم بدنبال چیزیه که میخواست!

و نمیخام با حذف صورت مسئله این قضیه رو حل کنم!!

ازین پس دوستان لطف کنن قبل ازینکه از فروشنده ای که تازه وارد سایت شده و امتحانش رو پس نداده خرید کنن در همون تایپیک مربوطه اعلام کنند که از ایشون قصد خرید دارن چنانچه موفقیت آمیز بود بعد بیان به دیگران هم اعلام کنن تا همه سرشون کلاه نره...!

لطفن بیشتر مراقب باشید.
پاسخ
(2014/12/17، 02:05 AM)Agent 47 نوشته است: دوستان من هنوز دنبال خرید چیپ هستم خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه.
راجب این دوست هم باید بگم که کسی که جوابشو میده خداست ما نیستیم.
دوست عزيز بهترين راه خريد حضورى است و بايد وقت گذاشت،
من ديشب نيم ساعت وقت گذاشتم و رفتم تجريش ، و ظرف دو سه دقيقه اونچه را كه ميخواستم خريدم و با رضايت آوردم خانه،
حالا اگر شما تو شهرستان هستيد و اونجا پيدا نميشه بايد دوستى فاميلى آشنايي تو تهران براتون خريد كنه و بفرسته!
پاسخ
من برای درست کردن اکانت پوکراستارز وقتی ایشون پستی زدن درمورد توانایی درست کردن اکانت از هند بعدش یه سری حرف بی اساس در این مورد گفتن رفتم در موردشون سرچ زدم و دیدم ایشون کلاهبرداری هایه دیگه ای هم انجام دادن,اگه سرچ بزنید اسمشون رو تو گوگل می بینید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان