Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکل پوکراستار
سلام دوستان من هند دانشجو هستم دوستانی که میخوان تو پوکراستارز بازی کنن بهم اعلام کنند خیلی راحت براشون ادرس حقیقی تحویل میدم که ثبت نام کنند وهمچنین مدرکی که ادرستونو بتونید هروقت پوکراستارز بهتون گیر داد ثابت کنید هندهستید
وب مانی هم ساپورت میکنه
پاسخ
(2014/10/29، 03:25 PM)khorsand14 نوشته است: سلام دوستان من هند دانشجو هستم دوستانی که میخوان تو پوکراستارز بازی کنن بهم اعلام کنند خیلی راحت براشون ادرس حقیقی تحویل میدم که ثبت نام کنند وهمچنین مدرکی که ادرستونو بتونید هروقت پوکراستارز بهتون گیر داد ثابت کنید هندهستید
وب مانی هم ساپورت میکنه

**IPرو چیکار میکنیم؟از vpnهم استفاده کنیم استارز میفهمه ,به ریسک بلوکه شدنش نمیارزه
پاسخ
(2014/10/29، 07:43 PM)mahannnn4779 نوشته است:
(2014/10/29، 03:25 PM)khorsand14 نوشته است: سلام دوستان من هند دانشجو هستم دوستانی که میخوان تو پوکراستارز بازی کنن بهم اعلام کنند خیلی راحت براشون ادرس حقیقی تحویل میدم که ثبت نام کنند وهمچنین مدرکی که ادرستونو بتونید هروقت پوکراستارز بهتون گیر داد ثابت کنید هندهستید
وب مانی هم ساپورت میکنه

**IPرو چیکار میکنیم؟از vpnهم استفاده کنیم استارز میفهمه ,به ریسک بلوکه شدنش نمیارزه

دوست عزیز کافیه موقع ثبت نام با ایپی حقیقی هندثبت بشه بعدش مهم نیست با ای پی ایران وصل بشید هفته گذشته پسرخالم تقاضای کش اوت داد من براش مدارک فرستادم تحویل ساپورت داد گفت مسافرت کاری هستم همونروز تایید کردن کش اوت انجام شد مهم نیست ایرانی باشی مهم اینه ساکن ایران نباشی وثابت کنی هندهستی هیچ ریسکی درکار نیست چون چندتا از دوستام جز پسرخالم داریم بازی میکنیم
پاسخ
سلام دوستان من هند دانشجو هستم دوستانی که میخوان تو پوکراستارز بازی کنن بهم اعلام کنند خیلی راحت براشون ادرس حقیقی تحویل میدم که ثبت نام کنند وهمچنین مدرکی که ادرستونو بتونید هروقت پوکراستارز بهتون گیر داد ثابت کنید هندهستید
وب مانی هم ساپورت میکنه
من اعلام میکنم
حالا باید چیکار کنم
پاسخ
(2014/11/18، 07:59 PM)mahannnn4779 نوشته است: سلام دوستان من هند دانشجو هستم دوستانی که میخوان تو پوکراستارز بازی کنن بهم اعلام کنند خیلی راحت براشون ادرس حقیقی تحویل میدم که ثبت نام کنند وهمچنین مدرکی که ادرستونو بتونید هروقت پوکراستارز بهتون گیر داد ثابت کنید هندهستید
وب مانی هم ساپورت میکنه
من اعلام میکنم
حالا باید چیکار کنم

سلام
میشه راهنمایی کنید چطور با ip هند اول به سایت وصل بشیم .
من هرکاری کردم و بعد از ساخت اکانت جدید کشور ایران رو نوشت .
ممنون
پاسخ
این روش سراسر اشکال هست و وقت و هزینه خودتون رو هدر ندید
پاسخ
(2014/11/19، 05:07 AM)bbabareza نوشته است: این روش سراسر اشکال هست و وقت و هزینه خودتون رو هدر ندید
لطفا بیشتر توضیح بدین
با سپاس
پاسخ
من با پوکراستار مکاتبه کردم که اگر اقامت یه کشور دیگه بگیرم ایا میتونم در ایران بازی کنم
که پاسخشون منفی بود و گفتن به هیچ عنوان نه میتونی بازی کنی و نه کش اوت یا دپوزیت.
شما از هند یا هر کشوری اکانت بسازی به طور نرمال و مثل گذشته نمیشه از ایران بازی کرد.
حتی اگه اکانت شما با ادرس جدید وریفای شه با ای پی ایران اجازه بازی با پول واقعی رو نداری.
و تنها با ترفندهای خاص که ای پی مخفی بشه میشه بازی کرد که بحث بسیار طولانی داره و
یکماه روش کار کردم تا تونستم روشش رو پیدا کنم و الانم برای تست حدود چند هفته هست با یک ایدی فیک که از انگلیس ساختم بازی میکنم و منتظرم ببینم آیا شناسایی میشم یا خیر ولی هیچ راهی برای پوکراستار نگذاشتم که تشخیص بده از ایران هستم.
پاسخ
امیدوارم تلاشتون به ثمر بشینه
اگر موفق شدید لطفا در صورتی که راغب بودید اون شیوه رو تو سایت مطرح کنید تا اعضایی که هنوز به بازی در استارز با وجود سختی های پیش رو تمایل دارند استفاده کنند
پاسخ
آقا بهمن منم یه بخشی از این روش رو انجام دادم اما یه مشکل داشتم,شیوه هایی که برای واریز یا برداشت پول که میشه ازش استفاده کرد تو ایران پی پال و اسکریل(مانی بوکرز گذشته)هست شیوه های دیگه تقریبا غیر ممکن یا خیلی پر دردسره.از بین این دوتا پی پال هم فکر کنم فقط جزء شیوه های پرداخت انگلستان باشه تو پوکراستارز که اونهم زمانی پوکراستارز پی پالش رو قبول میکنه که رجیستر شده از خود انگلستان باشه(نه فقط اکانت پوکراستارزش بلکه اکانت پی پالش),دومین گزینه هم اسکریل هست که برا خیلی از کشورها کاربرد داره مشکلی که دارم اینجاست من میتونم یه اکانت از هلند تهیه کنم اما نمیدونم آبا اکانت اسکریل هم باید برا هلند باشه یا نه؟یا اصن اینکه اکانت اسکریل از کجا رجیستر شده باشه برا پوکراستارز قابل تشخیص هست با نه؟(تا حالا با اسکریل کار نکردم برا همین این جزییات رو نمیدونم)ممنون میشم شما یا هرکسی تو این فروم که با اسکریل کار کرده به این سوال جواب بده.در ضمن آقا بهمن شما برای واریز و برداشت پول از چه شیوه ای قراره استفاده کنید تو این اکانت جدیدتون؟هیچ واریز و برداشتی داشتید تا حالا؟
پاسخ
(2014/11/25، 02:11 AM)bbabareza نوشته است: من با پوکراستار مکاتبه کردم که اگر اقامت یه کشور دیگه بگیرم ایا میتونم در ایران بازی کنم
که پاسخشون منفی بود و گفتن به هیچ عنوان نه میتونی بازی کنی و نه کش اوت یا دپوزیت.
شما از هند یا هر کشوری اکانت بسازی به طور نرمال و مثل گذشته نمیشه از ایران بازی کرد.
حتی اگه اکانت شما با ادرس جدید وریفای شه با ای پی ایران اجازه بازی با پول واقعی رو نداری.
و تنها با ترفندهای خاص که ای پی مخفی بشه میشه بازی کرد که بحث بسیار طولانی داره و
یکماه روش کار کردم تا تونستم روشش رو پیدا کنم و الانم برای تست حدود چند هفته هست با یک ایدی فیک که از انگلیس ساختم بازی میکنم و منتظرم ببینم آیا شناسایی میشم یا خیر ولی هیچ راهی برای پوکراستار نگذاشتم که تشخیص بده از ایران هستم.

هواستون باشه اگر از استارز کش اوت زیاد بکنید ازتون مدرک برای هویت و آدرس می خواد. اونها رو به این راحتی نمی شه فیک کرد.

دوستانی که واردند کسی می دونه که سایت های پوکر از کجا می فهمند که شما با VPN وارد سایتشون شدید ؟

(2014/11/29، 10:51 PM)dampaee نوشته است: آقا بهمن منم یه بخشی از این روش رو انجام دادم اما یه مشکل داشتم,شیوه هایی که برای واریز یا برداشت پول که میشه ازش استفاده کرد تو ایران پی پال و اسکریل(مانی بوکرز گذشته)هست شیوه های دیگه تقریبا غیر ممکن یا خیلی پر دردسره.از بین این دوتا پی پال هم فکر کنم فقط جزء شیوه های پرداخت انگلستان باشه تو پوکراستارز که اونهم زمانی پوکراستارز پی پالش رو قبول میکنه که رجیستر شده از خود انگلستان باشه(نه فقط اکانت پوکراستارزش بلکه اکانت پی پالش),دومین گزینه هم اسکریل هست که برا خیلی از کشورها کاربرد داره مشکلی که دارم اینجاست من میتونم یه اکانت از هلند تهیه کنم اما نمیدونم آبا اکانت اسکریل هم باید برا هلند باشه یا نه؟یا اصن اینکه اکانت اسکریل از کجا رجیستر شده باشه برا پوکراستارز قابل تشخیص هست با نه؟(تا حالا با اسکریل کار نکردم برا همین این جزییات رو نمیدونم)ممنون میشم شما یا هرکسی تو این فروم که با اسکریل کار کرده به این سوال جواب بده.در ضمن آقا بهمن شما برای واریز و برداشت پول از چه شیوه ای قراره استفاده کنید تو این اکانت جدیدتون؟هیچ واریز و برداشتی داشتید تا حالا؟

من یک موقعی خیلی وقت پیش اون موقع که اسکریل هنوز برای ایرانی ها بن نشده بود در یکی از سایت ها بازی می کردم. موقع کش اوت می گفت که باید اطلاعات اکانتتون پا اطلاعات سایت مانی بوکرز match باشه. اسکریل هم security قوی داره. به نظرم سعی کتید اطلاعاتش منطبق باشه.
پاسخ
(2014/11/29، 10:51 PM)dampaee نوشته است: آقا بهمن منم یه بخشی از این روش رو انجام دادم اما یه مشکل داشتم,شیوه هایی که برای واریز یا برداشت پول که میشه ازش استفاده کرد تو ایران پی پال و اسکریل(مانی بوکرز گذشته)هست شیوه های دیگه تقریبا غیر ممکن یا خیلی پر دردسره.از بین این دوتا پی پال هم فکر کنم فقط جزء شیوه های پرداخت انگلستان باشه تو پوکراستارز که اونهم زمانی پوکراستارز پی پالش رو قبول میکنه که رجیستر شده از خود انگلستان باشه(نه فقط اکانت پوکراستارزش بلکه اکانت پی پالش),دومین گزینه هم اسکریل هست که برا خیلی از کشورها کاربرد داره مشکلی که دارم اینجاست من میتونم یه اکانت از هلند تهیه کنم اما نمیدونم آبا اکانت اسکریل هم باید برا هلند باشه یا نه؟یا اصن اینکه اکانت اسکریل از کجا رجیستر شده باشه برا پوکراستارز قابل تشخیص هست با نه؟(تا حالا با اسکریل کار نکردم برا همین این جزییات رو نمیدونم)ممنون میشم شما یا هرکسی تو این فروم که با اسکریل کار کرده به این سوال جواب بده.در ضمن آقا بهمن شما برای واریز و برداشت پول از چه شیوه ای قراره استفاده کنید تو این اکانت جدیدتون؟هیچ واریز و برداشتی داشتید تا حالا؟

من کردیت کارت فیزیکی دارم که از رو اون کردیت کارت مجازی با اسم و مشخصات ایدی فیک ساختم و دپوزیت کردم.

(اشکالش اینه که گردش سالیانه 3000 دلار فقط اجازه داره)

البته همین هم کافیه چون من تو اون چند سال کلا 200-300 دلار دپوزیت کردم.
برداشت هم زمانیکه اکانت واقعی ساختم و مبلغ زیاد اگر بردم ترانسفر مستقیم به بانک دوستم که با مدارکش اکانت میسازم انجام میدم که تو کل کشورهای اروپایی ترانسفر مستقیم به بانک وجود داره.

بعد از 2 ماه تست بازی , سپس کش اوت رو تست میکنم.

(کش اوت به همین کارت مجازی هم که ساختم میتونم انجام بدم و سپس بفرستم به کارت فیزیکی اصلیم.قبلا با اکانت اصلی خودم اینکار رو کردم و پوکراستار بعد از 3 روز به کارت مجازی کش اوت رو انجام داد و مشکلی نبود)

در مورد بازی با vpn به محض اینکه نت شما به علت هر اختلالی حتی 0.01 ثانیه قطع و وصل شه پوکراستار میفهمه شما روی vpn هستید.
همچنین اگر vpn شما دینامیک باشه به راحتی قابل تشخیصه و در مورد vpn استاتیک باید خیلی خوش شانس باشید شخص دیگه ای از رو اون سرور و همون ای پی پوکراستار بازی نکنه.و مطمئن ترین کار اینه خودتون با اجاره سرور و تونل زدن به اون سرور ای پی استاتیک شخصی بسازید که خوب هزینش بالا میره
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در پوکر استارز agedahak 23 12,167 2013/09/24، 11:08 AM
آخرین ارسال: mahannnn4779

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان