Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان راه در PokerStars ؟
خب ، تقریباً یک ساعت پیش توی بازی بودم که پیغامی اومد بر این مبنا کـه :
PokerStars Does not offer Real Money games in your area.

بعد هم حالتم توی بازی به Sitting Out تغییر کرد و گزینه ای هم نداشت که برگردم به بازی ... خلاصه برنامه رو بستم و دوباره باز کردم و وقتی لاگین کردم با این اطلاعیه رو به رو شدم :
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
مخلص کلام اینکه پوکراستارز تصمیم گرفته دیگه اجازه ی بازی ریل مانی به بازیکنهای ایرانی نده و پیشنهاد کرده که از play money استفاده کنیم .
البته این نکته رو هم گفته که با این وجود اکانت ها قابل دسترس و پول داخلش در هر زمانی قابل پرداخت هستش ...
حالا چندتا سوال پیش میاد ... یکی اینکه این قضیه تا چه حد جدی هست و چقدر امکان تجدید نظر داخلش وجود داره ؟
و دیگه اینکه از اونجایی که تقریباً میشه گفت پوکراستارز مهمترین روم برای ایرانی ها بوده توی این چند سال در صورت حتمی شدن قضیه مقصد مطمئن و بعدی کجاست؟ [/align]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
بله دوست عزیز به نظرم که خیلی جدیه قضیه.

مشکل اصلی اینجاست که بدون هیچ هماهنگی قبلی این کار رو کردن و تمام FPP و Stellar award هایی که تا جایی پیش رفته به فنا می ره.

من در فروم Twoplustwo یک متن نوشتم در اعتراض که لینکش رو می گذارم اینجا شاید یه بحثی پیش بیاد یه وقت.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

کسی می دونه برای چه کشورهایی این اتفاق افتاده ؟ من شنیدم برای مالزی هم بسته شده.

خب حالا باید دنبال سایت جایگزین باشیم. کسی پیشنهادی داره ؟
پاسخ
جالبه... تو فول تیلت هم نمیشه با ملیت ایران تو مسابقات با دلار واقعی بازی کرد؟!!
پاسخ
واقعا باورم نمیشه دیگه نمیتونیم پوکراستارز بازی کنیم هیچ سایت دیگه ای هم به ذهنم نمیرسه تا جایی که من اطلاع دارم همه سایتها ایران رو بلاک کردن تازه در حد پوکراستارز هم نیستن
پاسخ
دوستان سایت معرفی کنید اگه می شناسید. مطمئنا در سطح پوکراستارز نمیشه ولی باز بهتر از هیچیه.

این اتفاق برای ایران، ترکیه و مالزی افتاده.

خبر خوب این که اگه Stellar Reward نیمه کاره داشتید به همون نسبت کش می ریزند به اکانتتون تا فردا.
پاسخ
امیدوارم کسی بتونه سایتی پیدا کنه.من جدیدا سایتای زیادی رو امتحان کردم همشون با ایران مشکل دارن.به نظرم بایددنبال سایتایی باشیم که الان آمریکایی ها میتونن توش بازی کنن که البته خیلیاشون وب مانی ساپورت نمیکنن.
پاسخ
یه سوال که یادم رفت بپرسم : من شنیده بودم که قراره پوکراستارز فروخته بشه به مبلغی حدود 4.9 بیلیون دلار که بعد از اون هم قرار بود مشکل بازی کردن آمریکایی ها حل بشه داخلش نمیدونم این قضیه تا کجا پیش رفت ولی فکر میکنین ربطی به این ماجرا داشته باشه یا اگه فروخته بشه تغییری توی این قضیه ایجاد بشه؟
پاسخ
به هر دلیلی که بوده و هست تنها تاسف ما را برانگیخت و دیگر هیچ...
مشکل بشه سایت مناسبی پیدا کرد باید همفکری کرد و راه حل یا سایت دیگه ای پیدا کرد.
پاسخ
بنگلادش و نیجریه رو هم به لیستی که دوستان گذاشتن اضافه کنید...
یه نقطه اشتراک هم بین همه این کشورها هست...
پاسخ
ضد حال از این بیشتر هم میشه خیلی بد شد .
پاسخ
درود وقت بخیر
واقعا شوکه شدم
امروز ار هر دو سایت(تیلت و استارز)برای منم این پیغام اومده
جواب درستی هم نمیدن
حقیقتش منم مثل بعضی از دوستان تازه پوکر رو شروع کردم و توی این چند ماه چند تا دفتر پر کردم از تمرینات و آموزش ها
و هر روزم داشتم شدیدا تمرین میکردم ولی امروز با دیدن ایمیل شوکه شدم و این تاپیک هم تیر خلاص شد Sad
چه میشه کرد به نظرتون؟
اساتید و دوستانی که سایت دیگه ای سراغ دارن لطفا راهنمایی بکنید
سایت دیگه؟راه دیگه؟
ارادت
پاسخ
مسخره بازیه این کارا فقط بازیکن میپرونن
پاسخ
ما به کجا میرویم؟نابودمون کردن...
پاسخ
وقتی خود usa نمیتونه real بازی کنه دیگه کی انتظار داره ایران رو باز کنن !
وقتی بخواین real money رو از pokerstars.com نرم افزارش رو دانلود کنین با ای پی هر کشوری باشین بهتون میگه که اون کشور بسته هست یا نه

این پیج
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

PokerStars players from the United States

PokerStars does not provide real-money poker to residents of the United States and related territories. However, you can still enjoy the PokerStars experience by creating a play money account at our play-money-only software at [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
كشورهاي عربي هم نميتونن بازي كنن و تركيه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
پیک راهکار شروع مجدد pokerstars در ایران alirezapoker 10 3,264 2017/05/03، 12:31 PM
آخرین ارسال: Ali_p
  توضیح درباره road to 100 billion در pokerstars magic 4 3,895 2013/05/25، 10:59 AM
آخرین ارسال: m2ostafa
پیک کلاب مخصوص ایرانی ها در pokerstars majidperfume 0 1,838 2012/12/29، 12:13 AM
آخرین ارسال: majidperfume

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان