Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kill everyone new edition
پیک 
خیلی دنبال این کتاب گشتم اما رایگانشو پیدا نکردم،مجبور شدم پی دی افشو از آمازون بخرم.حتماً اینو میدم واسه ترجمه و در اختیارتون میزارم
اینم لینک کتاب انگلیسیش واسه دوستانی که میتونن مطالعه کنن،امیدوارم به دردتون بخوره

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
سرفصل هاش چیا هستن مجید جان؟
بیشتر تکنیکیه؟
ارادت
پاسخ
والا من هنوز نخوندمش اما توضیحی که در موردش دیدم بیشتر تکنیکیه و برای هر موردی که آموزش داده یه مثال عملی از تورنمنت های بزرگ زده که درکش راحتتر بشه،فکر میکنم کتاب کاربردی باشه چون اکثر نظراتی که در موردش دیدم اینه که خواننده هاش گفتن بعد از خوندن چندباره این کتاب تونستن به بازیشون یه سبک خاص بدن و مثل من دیگه تجربی و احساسی بازی نکنن Smile)))
خودم خیلی مشتاقم زودتر بدمش واسه ترجمه و بخونمش چون هرکاری میکنم نمیتونم بعضی عادت های تجربی که همیشه هم باعث باختم شدن رو کنار بزارم،دیشب یه تورنمنت با ورودی 2.2 بازی کردم با 1360 نفر ورودی.ساعت 5:30 صبح با 300k چیپس بین 25 نفر 4ام بودم،یه روس بود هی پشت سر هم آل این میزد تا بار سوم رفت رو اعصابم با AT جوابش دادم باختم.طرف 22 داشت،هنوز از حماقتی که کردم اعصابم بهم میریزه Smile)))
این آیدی من توی استارزه: mojtaba06
پاسخ
 سپاس شده توسط hhhpok ، فرزاد سلیمان پور ، farzadof
(2014/08/16، 11:41 PM)majidperfume نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

لینک کار نکرد لطفا به من ایمیل بدین یا ایمیلتونو بفرستین واسم ممنون
takipeyman@gmail.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان