Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كدوم ميز؟
سلام دوستان

براي كش گيم ميزهاي 6 نفره بهتره يا 9 نفره؟ شما زياد بازي كرديد حتماً بهتر ميدونيد كدوم بهتره

لطفاً تجربيات خودتون رو بگيد
پاسخ
این بستگی به نوع بازی و سطح مهارت تون داره
اما یک قاعده کلی وجود داره هرچه تعداد شرکت کنندگان روی یک میز بیشتر باشه شما باید با توجه به موقعیت خودتون و در کل با کارتهای بهتری وارد بازی بشید
البته قضیه یخورده پیچیده تر از این حرفاست بهمین دلیل باید کل مطالب آموزشی سایت رو یک دور مطالعه کنید بعدش کلی تمرین تا بقول معروف قلق کار دستتون بیاد...
و یک چیز خیلی مهم

هرگز عجله نکنید.
پاسخ
(2014/08/02، 10:25 PM)tatepito نوشته است: این بستگی به نوع بازی و سطح مهارت تون داره
اما یک قاعده کلی وجود داره هرچه تعداد شرکت کنندگان روی یک میز بیشتر باشه شما باید با توجه به موقعیت خودتون و در کل با کارتهای بهتری وارد بازی بشید
البته قضیه یخورده پیچیده تر از این حرفاست بهمین دلیل باید کل مطالب آموزشی سایت رو یک دور مطالعه کنید بعدش کلی تمرین تا بقول معروف قلق کار دستتون بیاد...
و یک چیز خیلی مهم

هرگز عجله نکنید.

ممنون دوست عزيز
من اوماها بازي ميز 9 نفره بازي ميكنم. چون فقط با دست خوب بازي ميكنم اگه ميز 6 نفره باشه زود BB نوبت من ميشه براي همين نميتونم بازي كنم. در كل ميخواستم ببينم اگه 6 نفره بهتره برم سمتش.
قلقش دستم اومده ولي وقتي شانس نيست كاري نميشه انجام داد. طرف با دستي كه نه ميشه استريت كرد نه ميشه فلش كرد كلا دست بي ارزش مياد وسط و بازي رو ميبره. هفته قبل 400 دلار باختم. ديگه واقعاً اعصابم داغونه. يه مشت بازيكن اماتور ميان تو بازي. بعضي وقتها فكر ميكنم سيستم تباني ميكنه. البته من اماتور نيستم خيلي بدشانسي زشت برام پيش مياد. به نظرم يا سيستم تباني ميكنه يا ديگران خيلي خيلي شانس دارن و من خيلي خيلي خيلي بدشانسم Sad در مورد عجله كردن كه گفتيد اگه يه دست خوب مجبور بشم فولد كنم ديگه اعصابم خورد ميشه و با اعصبانيت بازي ميكنم. شما راه حلي براي اين مشكل داريد؟
ممنون
پاسخ
دقیقا مشکلتون همینجاس که بجای این که سعی کنید در یک دوره بلند مدت برنده باشید میخواین که هر دستی رو که بازی میکنید و یا هر دست خوبی رو برنده باشید!!

باید خیلی بیشتر از اینها صبرو تحمل داشته باشید

خیلی بیشتر از خیلی....!!
پاسخ
سلام دوستان بنده یه مدتیه در پوکر استار اکانت دارم میخواستم ریل مانی بازی کنم ایمیل زدم جواب دادن و توی شرایط دپوزیت فقط وبمانی رو میتونم انجام بدم اما وبمانی ندارم و نمیدونم چطور بایستی اکانت وبمانی بسازم
چه مدارکی لازمه؟ به کجا باید مراجعه کنم؟ لطفا با جزییات جواب بدین ممنون میشم یه موضوع دیگه این بود که گفتن فقط به شرکتهای وبمانی در اکراین و روسیه و ازبکستان سرویس میدن با این شرایط من چطور بایستی عمل کنم تا موفق به ایجاد دپوزیت در پوکر استارز بشم؟ ممنوون اگر راهنمایی بفرمایین
پاسخ
سلام هیچکدوم از دوستان جوابی در رابطه با مشکلی که مطرح کردم ندادن علاوه بر اینجا به چند نفر از دوستانی که سابقه عضویتشون در سایت بیشتر از بعقیه هستش پیام خصوصی دادم امیدوارم کمک کنید
از چه طریق باید اقدام کنم؟ چطور بایست حساب وبمانی رو شارژ کنم؟ و چطور بایستی در پوکر استارز دپوزیت و کش کنم؟ اگر جواب سوالات وتایپشون وقت گیره لطفا شماره تماس یا ایمیل تون رو برام بفرستین تا تماس بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنین
من در افتتاح حساب در وب مانی میخواستم راهنماییم کنید
پاسخ
سلام دوستان
تو پوکر استارز در قسمت کش گیم میزهای هست که جلوش Cap نوشته شده , کسی می تونه در مورد این میزها توضیحی بده؟
پاسخ
(2014/08/07، 07:54 AM)amuali نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] مراجعه کنید و ثبت نام کنید. حساب وب مانی انواع مخطلفی داره از نظر اعتبار کاربری . حسابی که در ابتدا برای شما ایجاد میشه Formal Passport نام داره که اعتبار چندانی هم نداره ولی نقل و انتقال مبارغ پایین می تونه انجام بده ( تا اونجایی که می دونم حداکثر 500$ میتونه در حسابش داشته باشه) . برای راه اندازی این حساب هم می تونید در گوگل سرچ کنید یا به سایت [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] مراجعه کنید.در این سایت آموزش های خوبی در مورد حساب وب مانی قرار داده شده ولی برای خرید دلار وب مانی به انجمن های پرشین تولز یه همون پی تی مراجعه کنید.
دپوزیت در پوکر استارز هم کاری نداره وقتی حساب وب مانی داشته باشید می تونید به راحتی حساب شارژ کنید ولی برای کش کردن در ابتدا پوکراستارز می خواد از همیت واقعی شما با خبر بشه پس در زمان ثبت نام در پوکر استارز مشخصات کاملا دقیق و واقعی وارد کنید چون در زمان کش کردن ( فقط بار اول ) مدارک شناسایی از شما می خواد که کمتر از 3 ماه از اعتبارش گذشته باشه و مطمان بشه شما یک شخص واقعی هستید و حساب دیگری هم با این مشخصات در سیستمشون وجود نداره. بعد از تایید اجازه کش کردن به شما داده میشه.

اگر در مورد حساب وب مانی هم مشکلی داشتید پ.خ بدید تا شمارو راهنمایی کنم

سوال خاصی بود در خدمتم Shy

(2014/08/29، 02:43 PM)Spr نوشته است: سلام دوستان
تو پوکر استارز در قسمت کش گیم میزهای هست که جلوش Cap نوشته شده , کسی می تونه در مورد این میزها توضیحی بده؟

سلام
این میزها به این صورت هست که شما مقداری پول وارد می کنید اما نمی تونید از کل پول در بازی استفاده کنید. هر میز مقداری داری. بزارید با یک مثال از بازی بگم:
مثلاء شما با 100$ وارد میز میشد و سیستم میز به این صورت هست که فقط میزاره با حداکثر 20$ بازی کنید پس 20$ در جریان همون یک دست بازی قرار میگیره و 80$ خارج از جریان بازی . اگر شما در همون دست 5$ برنده بشید 5$ اضافه میشه به 80$ و شما باز 20$ در جریان بازی دارید و 85$ خارج از جریان بازی و اگر 5$ ببازید هم برعکس این قضیه هست به این صورت که از 80$ مقدار 5$ کم میشه تا پول در جریان بازی باز به 20$ برسه و پول خارج از جریان بازی هم میشه 75$.
نکته ای که هست توی این میزها در صورتی که خارج از جریان بازی پول داشته باشید ( یعنی پول وارد میز کرده باشید ولی در قصمت خارج از جریان بازی باشه ) و پول در جریان بازی کم شده باشه از پول خارج از جریان بازی کم میشه و وارد میز میشه یعنی در صورتی که پول خارج از جریان بازی باشه کسر میشه ازش تا پول در جریان بازی به حداکثر خودش برسه.

توی این میزها ال این زیاد هست چون کل سرمایه در خطر نیست . اگر بازیکنی هستید که سیو بازی می کنید این میزها خوب جواب میده و خوبی دیگه ای که داره اگر کار به ال این بکشه کل سرمایه شما نابود نمیشه فقط قسمتی از سرمایتون کم میشه

امیدوارم که تونسته باشم منظورم بهتون برسونم

سوال خاصی بود در خدمتم
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، 2647 ، hhhpok ، فرزاد سلیمان پور ، yas44co
من چطور میتونم وارد لابی بشم تا میز برایه بازی انتخواب کنم

این سشایت فقط آموزش یا میز بازی هم داره؟
پاسخ
(2016/11/12، 05:23 PM)zoobee نوشته است: من چطور میتونم وارد لابی بشم تا میز برایه بازی انتخاب کنم

این سایت فقط آموزش یا میز بازی هم داره؟

اگه منظورتون همین سایت هست که بعلت عدم حمایت دوستان غیر فعال شده
اما اگه منظورتون سایت استارز هست که باید همونجا ثبت نام کنید و با آیپی کشورهای مجاز بازی کنید..
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان