Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال پول از فول تیلت به پوکر استارز
دوستان عزیز لطفاراهنمایی بفرمایید که شرایط انتقال پول از فول تیلت به پوکر استارز چیه چون برای من این پیغام میده . در ضمن من تا به حال واریز نداشتم و تمام پولی که دارم توی فری رول بردم و بعدش در cash
این پیغام میده :
We could not process your request. Please ensure all fields have been completed correctly and try again. For further assistance, please contact support@fulltilt.com.
از دوستان و اساتید خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
اسم. ادرس . حتی شماره تلفن و ایمیل هم یکسانه.
با تشکر.c .d .s .h
پاسخ
(2014/07/16، 02:06 AM)siavash802003 نوشته است: دوستان عزیز لطفاراهنمایی بفرمایید که شرایط انتقال پول از فول تیلت به پوکر استارز چیه چون برای من این پیغام میده . در ضمن من تا به حال واریز نداشتم و تمام پولی که دارم توی فری رول بردم و بعدش در cash
این پیغام میده :
We could not process your request. Please ensure all fields have been completed correctly and try again. For further assistance, please contact support@fulltilt.com.
از دوستان و اساتید خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.
اسم. ادرس . حتی شماره تلفن و ایمیل هم یکسانه.
با تشکر.c .d .s .h

سلام , دوست عزیز به خاطر اینکه تا به حال برداشت از حساب نداشتید در نتیجه account'e شما validate نشده یعنی اینکه باید به support که آدرسش را براتون فرستادن email بزنید و از شما کپی مدارک شناسایی در خواست میشه. شما یک اسکن از پاسپورت (اگر

ندارید کارت ملی - شناسنامه) و یک اسکن از قبض تلفن یا قبض دیگری که به اسم خودتون هست براشون email می کنید تا Account'e شما valid بشه.

موفق باشید...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star راه حل های بازی در پوکر استارز بعد از تحریم ایران PokerLive 21 7,020 2017/02/27، 03:35 PM
آخرین ارسال: xylem
دل مشکل در ثبت مشخصات در پوکر استارز hesam01 26 12,577 2014/12/02، 01:17 PM
آخرین ارسال: dampaee
  مسابقات 100 depositer پوکر استارز payizanglobal 11 5,683 2012/09/18، 08:03 PM
آخرین ارسال: xenon
  ساخت روم شخصی در پوکر استارز siyavash 1 1,642 2012/05/12، 01:03 PM
آخرین ارسال: irbet365

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان