Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ست کامل حرفه ای پوکر - trade pro style
Information 
ضمن عرض سلام خدمت بزرگواران عزیز . بی مقدمه میرم سراغ اصل مطلب که هم وقت شما عزیزان تحصیر نشه و هم کار سریع تر پیش بره :
جدای از مهارت ها و ریز نکات و فوت های کوزه گری و انواع و اقسام تکنیک ها و پاتک های روانشناسی حین انجام بازی پوکر و چندین و چند پارامتر واجب الحضور دیگه ، یقینا و بی شک ، مهمترین چیزی که باعث میشه که یک پوکر باز حرفه ای ، یک پوکر باز حرفه ای باشه ( از دیدگاه هرمونوتیکی !! ) جدای از عواملی که ذکر شد ، مسلماً چیزی نیست جز یک ست کامل - حرفه ای - کلاسیک - بی نقص و کم نظیر پوکر . دوستانی که یک مقدار تئوریشون قوی هست ، در جریانند که در در کلیت اجناس ژتون ( chip) ، در حال حاضر از جنس پلاستیکی هست تا سرامیک معمولی تا جنس پلاستیک - جیری ( روی ژتون ، یک لایه جیر نازک کار شده ) و حتی پلاستیک - لاتکسی ( برای بازیکنانی که به ژتون سرامیکی حساسیت دارند ) . . ولی در آخر ، حتی متعصب ترین افراد هم در این مورد اتفاق نظر دارند که بهترین نوع ژتون ، ژتون افسانه ای لینوید - سرامیکی ( ceramic lionid) هست . بهترین تولید کننده حال حاضر این نوع از ژتون ، کمپانی trademaker هستش که به علت دقت به شدت وسواس گونه در طراحی ارگونومی متناسب با انگشتان دست ، خلاقیت تام در انتخاب و ترکیب جنس و در نهایت استفاده از غایت نبوغ طراحان هنری (fig.art ) همگی باعث شده که این محصول ، نه تنها یک محصول بی نقص و انتخاب اول و آخر حرفه ای ها ، صرف خود بازی پوکر باشه ، بلکه تبدیل به یک محصول شدیداً لوکس برای کلیکسیونر ها بشه ، که اگر قرار باشه لفظ نایاب برای این محصول اغراق به حساب بیاد ، پس شدیداً و شدیداً کمیابه ، طوری که داخل خود prag's shop ها در سایر کشور های جهان ، ( محل هایی تحت عنوان everything under a roof ( هر چیزی که نیاز دارید ، زیر یک سقف ) ) برای فروش این نوع از ژتون ها ، بین مسئولین کازینو ها ، گاهاً پیش اومده که مزایده و بید زنی برگزار بشه . ( منظور از این چند خط ، صرفاً تعریف به سبک بازار گرم کنی و تحت تاثیر قرار دادن خریدار و تعاریف مشتری مدارانه نیست ، هدف نشون دادن کیفیت جهانی این محصول هستش ) . در حال حاضر شخصاً با هر دوست عزیزی که مایل بودند شرط میبندم ( ورای از لفظ شرط بندی ، اگر دوست عزیزی مایل هست واقعا این کار رو انجام میدیم ) که تعداد همچین ستی داخل ایران به تعداد انگشتان دست هم نمیرسه . . و در آخر هم محتوای این ست کامل پوکر :

* ست کامل 500 تایی ژتون لینوید - سرامیکی 11.5 گرمی ( ceramic - linoid)

*کیف بسیار بزرگ آلومینیومی دو قفله - شدیدا محکم ( به جهت محافظت از محتویات ) - کلاسیک و نقره ای رنگ
حاوی : سیزده part gate جهت چیدمان منظم محتویات - یک لایه سقف داخلی بسیار لطیف از جنس جیر ، به رنگ مشکی مات .

* دو دسته کارت N.88 tradeM ( آبی و قرمز ) اندازه : پوکر سایز . ( مقداری پهن تر و بزرگتر از پاسور های معمولی ( به اصطلاح bridge size ) که هممون دیدیم ) - 100% پلاستیک خالص . ( شخصاً این مدل کارت و مدل prestige بایسیکل ، بهترین کارت های پلاستیکی بودند که تا بحال تجربه کردم . ( البته قیمتشون هم گواه این برتری قطعی رو نسبت به سایر کارت های پلاستیکی میده )

* ست داخلی bounty button kit که حاوی : dealer button و 2 عدد blind button .
.

# و در آخر دو خواهش از عزیزان :
# خود بنده سال 89 دقیقا همین ست رو در یک سفر خارجی تونستم تهیه کنم ( با مکافاتی در حد هفت خان رستم ) . و این توضیحات بر اساس قوه تخیلات بنده نیست ! و از نزدیک محصول آنالیز شده و توضیحات بدون هیچ بزرگنمایی و مبالغه ای برای دوستان ، منعکس شده .
#این ست ، به تعداد بسیار بسیار بسیار محدود ( دقیقاً 5 عدد ) قراره بدست بنده برسه و ظاهرا هم دیگه موفق به وارد کردنش نمیشم . تصمیم دارم یک ست رو به یکی از عزیزانم هدیه بدم ، پس نهایتا بنده می تونم با ( 4 ست ) از خجالت شما دوستان در بیام .
# برای بنده به عنوان شخصی که تحت عنوان فروشنده ازش یاد میشه ، توفیر و فرق خاصی نداره که کدوم یک از دوستان بنا به نیازش ، خواهان تهیه این ست هستش ، ولی ، جدای از عالم ( مشتری - فروشنده ) ، خواهش میکنم که دوستانی که نیاز خاص یا احتیاج مبرمی به این ست ندارند _ عزیزانی که آماتور هستند و فعلا این ست براشون کارایی خاصی نداره _ و در کل عزیزانی که به هر نحوی با تهیه نکردن این ست هم ، خللی داخل کارشون ایجاد نمیشه ، منت بزارند و از خرید صرف نظر کنند .
نحوه خرید : به جهت اینکه بنده سابقه فعالیت در ( این ) سایت رو تا بحال نداشتم و مقوله اعتماد سازی در این سایت سطحی نیست که بشه روش مانور داد ، ( بنده سابقه کار چندین ساله دارم ، دوستانی که راغب هستند ، از طریق پ*خ میتونم رزومه خدمتشون ارائه کنم ) ، به همین جهت نحوه خرید ، کاملا استاندارد و گرد شده به سمت خریدار هستش : : خریدار ، محصول رو به صورت بسته بندی شده و پلمپ درب منزل تحویل میگیره ، بعد هم وجه رو به مامور پرداخت میکنه . ( فعلا قصد ، اطلاع از تعداد دوستانی بود که طالب این ست هستند . بعد از رسیدن بار ، نحوه ی دقیق خرید رو از طریق پ*خ با عزیزان در میان میزارم ) .
قیمت : 500 هزار تومان .
قیمت هم حقیقتاً ( در قبال همچین ست و پکیجی که اگر قرار باشه جدا جدا هر پارامترش : ژتون و پاسور و deal buttons و کیف و . . ( با کیفیت به شدت کمتر - بدون مارک - بدون کیف و . . ) تهیه بشه ، 100% میره بالای یک و نیم میلیون ) در حدی نیست که ارزش اثبات موضوعی داشته باشه ولی چون به هر حال چون چیزی رو قراره بخریم که تا آخر عمر همراهیمون کنه ، وظیفه میدونم که توضیح بدم :
بابت قیمت هم ، بنده شغل و کارم اصولاً چیز دیگه ای هست ( مربوط به هنرهای نمایشی ) ولی خب پیش هم میاد ، بعضی چیز های خاصی که بیشتر از 1 عدد بدستم میرسه ، با دوستان سهیم بشم ، در همین حد ! نمیگم سودی از این فروش های گاه گاهی نمیبرم ولی حقیقت امر ، در حدی نیست ( در قبال چنین ست کمیاب و حرفه ای ) که پتانسیل این رو داشته باشه که بشه بهش گفت سود . قیمت این ست هم ، خریدار مطمئن باشه که تهیه اش به صورت آزاد ، خیلی بیشتر آب میخوره ( در این حد عارض باشم که قیمت این ست به این کاملی ، دقیقاً ، دقیقاً برابری میکنه با قیمت 4 دست پاسور!! که بعضی دوستان در همین سایت میفروشند !! )
تشکر از دوستان و یک عذر خواهی هم برای چشم دردی که الان گرفتید !!
### دوستان عزیزی هم که سوال خاصی مد نظرشونه که حالت عمومی نداره ، لطف کنند پ*خ کنند . سلامت باشید .

پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، Amirjoker
موجوده؟
پاسخ
سلام دوست عزیز

داداش گلم ست رو داری؟

هر 4 عددش مال من ؛ بهم ایمیل بده animoamir@gmail.com
پاسخ
سلام رفیق هنوز موجود داری یا نه ؟ من یکی می خوام
پاسخ
با سلام ژتون 500 عددی سوپر لاکجری monte carlo دست دوم کاملا سالم برای فروش فکر نمیکنم تو کشور 20 تا ازش باشه جزو کارای کلکسیونی محسوب میشه. قیمت 3میلیون تومان. لطفا پیام بزارید
پاسخ
سلام
خواستار خرید پک پوکر هستم
لطفا با بنده تماس بگیرید
09137092440
در تلگرام هم هستم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش ست کامل ژتون 300 تایی پوکر lavin 0 1,575 2014/10/15، 08:57 PM
آخرین ارسال: lavin
  فروش چیپ mermeroo 6 3,757 2013/10/25، 11:59 PM