Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه کتاب های معروف آموزش پوکر
پیک 
سلام دوستان
من تقریباً 3 ساله توی پوکراستارز بازی میکنم و مثل اکثر شما دسترسی به منابع آموزشی ندارم(ترجمه شده)
اینجا حدود 4000 عضو داره که دسترسی همه محدود میشه به آموزش های جسته گریخته ای که اساتید زحمت میکشن،فکر میکنم باید از یه جایی شروع بکار کنیم...
قصد دارم 4 تا از بهترین کتاب های آموزشی رو که فکر میکنم تمام موارد رو شامل میشن بدم واسه ترجمه(در واقع 6 جلد کتاب هست چون 2 مورد اول دو جلدی هستن)
برآوردم چیزی در حدود 7-9 میلیون تومان هست برای این 6 جلد کتاب(تقریباً 2000 صفحه با ترجمه هر صفحه بین 3500 تا 4500 تومن)
اول خواستم درخواست کنم چند نفر بصورت شراکتی اینکارو بکنیم اما دیدم یکم بعیده کسی ریسک و اعتماد کنه،من اینکارو با هزینه شخصی انجام میدم و بعد از آماده شدن بصورت یک پکیج کامل شامل 6 کتاب ترجمه شده شسته رفته در اختیار دوستان قرار میدم(البته با هزینه و نه مجانی)
هدفم به هیچ وجه کسب درآمد نیست،چون میدونم خیلی ها مثل خودم هستن که سطح زبانشون در اون حد نیست که بتونن راحت یه کتاب انگلیسی تخصصی رو بخونن و ترجمه کنن.
هر پکیج بصورت یکدسته فایل PDF تایپ شده و کتاب ترجمه شده آماده که فقط بر روی یک آی پی باز میشه،یعنی هر نفر فقط با یک آی پی میتونه کتابها رو باز کنه(چون این وسط من دارم هزینه میکنم و فایل های PDF خیلی راحت امکان دست به دست شدن دارن این قفل های امنیتی روی فایل ها قرار داده میشه و به هیچ وجه قصدم توهین و جسارت نیست)
بعد از آماده شدن اساتید بزرگواری که توی همین سایت هستن و من از تجربیاتشون واقعاً استفاده کردم بیان یه قیمت روی این پکیج بزارن تا خدایی نکرده سوءبرداشتی واسه دوستان پیش نیاد
این تایپیک رو زدم تا دوستای عزیز و اساتید محترم نظرشون رو در مورد این پیشنهاد ارائه بدن تا در صورت استقبال سریعتر کارو شروع کنم،چون فکر میکنم چیزی در حدود 6 ماه زمان میبره ترجمه تمام کتاب ها

1- Harrington on Hold'em Expert Strategy for No Limit Tournaments Vol. 1 & 2by Dan Harrington and Bill Robertie

2- Secrets of Professional Tournament Poker Vol. 1 & 2 by Jonathan Little

3- Kill Everyone by Lee Nelson and others

4- Kill Phil by Lee Nelson and others

این لینک رو یه نگاه بندازین
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

اگه کسی پیشنهادی یا فکر بهتری در این زمینه داره خوشحال میشم همینجا ارائه بده
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، asp1384 ، Soroosh ، ToxiK
کار جالبیه..البته من به شخصه مشکلی با زبان ندارم و ..
اما می دونی بدیش اینه که هر کاری کنی بالاخره شیر می شه کرد و شاید نتونی هزینه ای که کردی و جبران کنی حواست باشه...
امیدورام اون دسته از دوستانی که وافعا نیاز دارند به این منابع باهات همکاری کنن تا ضرر نکنی

راستی اگه pdf انگلسیسشون رو گرفتی برامون بزار لطفا

راستی اگه pdf انگلسیسشون رو گرفتی برامون بزار لطفا
پاسخ
راضیم ازت GOOD LUCK
پاسخ
کار بسیار جالبیه اما پشتکار زیادی رو لازم داره!
به نظرتون اگه بصورت کتاب منتشرش کنین ، احتمال بیشتری نداره که هزینه هاتون رو تا حدودی جبران کنه؟
پاسخ
جناب مجید سلام
من امادگی پرداخت مبلغ جهت خرید کتابهای ترجمه سده را دارم.
لطفا اعلام بفرمایید چه جوری باید در خدمتتون باشم.
پاسخ
(2014/04/30، 06:59 PM)majidperfume نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

اگه کسی پیشنهادی یا فکر بهتری در این زمینه داره خوشحال میشم همینجا ارائه بده

Chijoori mishe tahie kard
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ترجمه منابع آموزشی در گروه تلگرام majidperfume 1 994 2018/04/29، 09:20 AM
آخرین ارسال: majidperfume
  کمک در مورد ترجمه farzadof 2 741 2016/03/07، 04:58 PM
آخرین ارسال: farzadof
پیک ترجمه کتاب let's play poker از lee nelson majidperfume 6 3,213 2016/02/01، 01:39 PM
آخرین ارسال: peeymaan
  اولین کتاب فارسی پوکر : حکایت مفت بری radi_shark 17 15,741 2015/04/30، 02:49 AM
آخرین ارسال: radi_shark
  دانلود كتاب آموزش پوكر SE7EN 30 40,419 2014/12/03، 05:54 PM
آخرین ارسال: vahid_soccer
  در خواست 2 کتاب فرزاد سلیمان پور 1 1,222 2014/12/03، 05:05 AM
آخرین ارسال: FoldEquity

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان