Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدنبال بازیکن برای SNG و MMT
سلام من دنبال تعداد محدود بازیکن می گردیم برای شرکت در SNG و MMT l با buyin میکرو برای سی ان جی 45 یا 90 بازیکن بای این 25 سنت و 50 سنت و برای تورنمت های ام ام تی از حداقل بای این 55 سنت تا 3.30$ اگر شما بازیکن خوبی هستید لطفا مشخصات زیر را برای من بوسیله یک پیغام خصوصی ارسال کنید:
تیم ما بدنبال بازیکنان حرفه ای و سخت کوش که دارای آمار خوبی هستند می گردد لطفا چنانچه شما تازه کار هستید برای من پیام نفرستید
1
) نام / ایمیل / سن / آی دی یاهو مسنجر یا اسکایپ

2) نام کاربری تون در پوکر استاز یا سایت های دیگر پوکر

3) شما قادر به بازی در چند میز بطور همزمان هستید لطفا توضیح دهید؟

4) تصویر آمار بازی شما بوسیله نرم افزار هولدم منجر 2 یا پوکر تراکر 4 اگر ندارید آمار آنلاین بازی شما در سایت هایی آمار آنلاین بازیکنان پوکر نظیر :
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

5) چند ساعت در طول روز قادر با بازی هستید ؟

کلیه جوایز که شما بوسیله سرمایه که ما در اختیار شما می گذاریم برنده می شوید بصورت 50 / 50 تقسیم می شود بعلاوه اصل سرمایه که باید برگردانده شود مثلا
ما به شما 5 دلار می دهم برای شرکت در مسابقه سی ان جی 45 من با این پول شما 20 بار می توانید شرکت کنید هر مقدار که بردید در مجموعه مثلا 17 دلار می برید 17 - 5 = 12 5 دلار اصل سرمایه است که از کل برد کم می شود 12 تقسیم بر 2 می شود : 6 دلار سهم شما می شود 6 دلار بعلاوه اصل سرمایه که باید برگردانده شود می شود 11 دلار برای ما می فرستید

در صورت ارسال مشخصات خود برای من لطفا یک پاسخ به این تایپک بدهید با محتوا یوزرنیم تان در پوکر استارز بعلاوه اینکه بنویسد پیام ارسال شد

مثال پاسخ : pokerman پیام ارسال شد
پاسخ
عزیزم اگه کسی مهارتش به حدی باشه که برآیندش سودآور باشه اینکارو نمیکنه
مگه بخواد در ورودی های بالا شرکت کنه و نخواد با سرمایه خودش ریسک کنه و شما میشی پیش مرگش،و همه چیز به اقبالت بستگی داره که تو اون بازیهایی که داره با سرمایه شما بازی میکنه موفق بشه یا نه،که سرمایه شما هم میکروست
به هر حال چون پول از شماست و سرمایه مجانی حالت فری داره و این نوع بازیه که پلیر رو به فاینال تیبل میرسونه!!من حاضرم فقط در 1$+Rنیمه شب و 3.5$+Rسیت 180نفره بخاطر اینکه میتونم اگرسیو بازی کنم براتون بازی کنم که نتایجش رو هم از همون سایتی که نوشتید میتونید دنبال کنید و بقیه سیتها یا تورنومنتهارو رو با سرمایه خودم بازی میکنم چون قطعا سودده هست و شریک نمیشم
پاسخ
خیلی ممنون از نظرتون در صورتی که سرمایه می خواهید برای بازهای مورد نظرتون جواب سئوال ها رو برای من ارسال کنید
پاسخ
پیام ارسال شد
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پایه برای بازی toptwo 7 2,996 2016/12/09، 07:17 PM
آخرین ارسال: Alvand
  نیاز به مدارک برای بازی در پوکراستاز PokerLive 0 852 2015/04/08، 11:52 AM
آخرین ارسال: PokerLive
Information ثبت سفارش برای پاسور درخواستی شما (دارای محدودیت زمانی) bicycle-cards 26 9,495 2013/12/11، 08:32 PM
آخرین ارسال: bicycle-cards
  کسب سرمایه رایگان برای پوکر irbet365 0 1,386 2012/10/14، 08:33 PM
آخرین ارسال: irbet365
Rainbow طرفداری از بلاگ جواد برای برطرف کردن مشکلات سایت pedramkhan 3 3,239 2012/01/03، 09:45 AM
آخرین ارسال: pedramkhan
  برای شرکت در بازی نفر 250 نفر جایزه1000 bonusbonusbonus iran 0 1,912 2011/07/28، 10:13 PM
آخرین ارسال: iran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان