Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت سفارش برای پاسور درخواستی شما (دارای محدودیت زمانی)
Information 
سلام خدمت دوستان
دوستان عزیز همکار بنده قراره برای خرید به خارج از کشور برن و در این بین زمان مناسبی برای کسانی که پاسور خاصی مد نظرشون هست پیش اومده تا در این تاپیک پاسور مورد نظر خودشون رو سفارش بدن
دوستان به موارد زیر توجه کنن :

1-قیمت ها فعلا موجود نیست, و همکار بنده قیمت ورق های درخواستی رو وقتی که به کشور مقصد برسن به بنده اعلام خواهند کرد.

2-این که پاسور درخواستیه شما قابل تهیه هست یا نه , وقتی همکارم به کشور مقصد برسن معلوم خواهد شد.

3-دوستانی که سفارششون قابل تهیه باشد , میبایست بخشی از مبلغ ورق ها رو و به عنوان پیش پرداخت واریز کنن (بعدا میزان مبلغ قابل پرداخت اعلام خواهد شد) پس خواهشا دوستانی که واقعا قصد خرید دارند پست قرار دهند و این دوستان موضوع ذکر شده رو مد نظر داشته باشند.

4-شرایط ثبت سفارش به اینصورت خواهد بود که عزیزانی که قصد ثبت سفارش دارند میباست نام دقیق مارک ورق , مدل مربوطه , رنگ ورق و یک لینک از عکس ورق مذکور رو در یک پست در همین تاپیک قرار دهند (حتی در صورت ارسال پ.خ حتما در تاپیک پست قرار دهید. درغیر اینصورت بدلیل خالی شدن صندوق دریافت پیام بصورت مستمر امکان مفقود شدن سفارش وجود خواهد داشت)و شماره همراه خود را همراه نام کامل پ.خ کنند.

5-پاسور های که انشاالله خریداری خواهند شد با دلار 3000 تومان خریداری و جابجا و .... خواهند شد بنابراین قیمت ها کمی از سابق بیشتر خواهند بود.

در ضمن بیشتر درخواست ها از ورق های پرستیژ و کم و تالی بوده است که میتوانید در همین تاپیک ثبت سفارش کنید

باتشکر از ادمین فروم
پاسخ
گشنیز 
با سلام
ورق های درخواستی من

قبلا هم بهتون پ خ دادم
اگر لازمه که دوباره براتون بفرستم

Bicycle
Prestige Standard Index با بک آبی
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

Bicycle
Archangels
همین یه رنگ سیاه وسفیدش فکر کنم هست که منم همین رو میخوام

و آخری هم برای برادرم
Bicycle® Alchemy England Deck
اینم فکر کنم همین رنگ فقط موجوده که منم همین رو میخوام

ممنون میشم وقتی قیمت ها رو گرفتین بهم خبر بدین تا نسبت به واریز اقدام کنم
با تشکر از شما
پاسخ
حتما بهتون اطلاع میدم عزیز
فقط شماره همراه و نام کاملتون رو هم پ.خ کنین
ممنون
پاسخ
سلام.

این دوست شما نمی تونه ژتون بیاره ؟!!
پاسخ
خیر دوست عزیز فقط پاسور
پاسخ
سلام مجدد.

آقا بی زحمت به همکارتون بگین اینها رو هم برای ما پیگیری کنن... همه مارک Bicycle هستن.

یعنی اینا رو میشه با قیمت هایی که در سایت فروش هستش پیدا کرد؟!

اگر ممکنه یک قیمت تقریبی هم به ما بده تا بدونیم رسیدن این سفارش ها چقدر برامون تمام میشه. ممنون.
پاسخ
سلام عزیز
خیر عزیزم , قیمت ها در رنج همین قیمت های درج شده در تاپیک بایسیکل هستش
قیمت هر کدوم دور و بر 120 تومن در میاد بجز arch angel که 150 بشه شاید
در ضمن دوستانی که سفارش میدن حتما پست اول رو کامل بخونن
اونجا عرض کردم عزیزانی که سفارش میدن شماره همراه خودشون رو پ.خ کنن
پاسخ
سلام.
پاسور تالی هو که تموم کردین جزو پاسورهای خاص محسوب میشه که باید سفارش بدیم یا خودتون میارین؟
درهر صورت کی ممکنه بیارین؟ 3-4 ماه دیگه یا ...؟

البته امیدوارم ارزونتر از قبل بشه چون دلار حدود 3500 بود که الان حدود 3000 شده. (:
ممنون
پاسخ
دوستان اگه امکان داشته باشه هر ورقی که موجود نیست رو سفارش بدن
3-4 ماهه انشاالله میرسن دستمون
در ضمن عزیزم این پاسور ها با دلار 2000 تومانی بودن
پاسخ
با عرض سلام

دوست عزیز یه سوال داشتم تو سایت بایسیکل قیمت اکثر پاسورها ما بین 4 دلار تا 7 دلار میشه تو خارج از ایران هم با دلار خریداری میشه تو اکثر کشورها قیمت ثابت هستش فوقش فرق کنه میشه 10 دلار چرا اینقدر گرون میفروشین به الفرض 10 دلار حساب کنیم دلار تو ایران 4000 تومن باشه میشه 40000 تومن نه اینکه بیاد بالای 150 تومن بفروشین یه خورده انصاف داشته باشین اونایی که میخوان بخرن توانشون باشه واسه خرید یک دست پاسور
پاسخ
دوست عزیز اون فقط قیمت فروششه
هزینه جابجایی , هزینه سفر و ...
حالا اینا هزینه های معموله
همه میدونیم که فروش این اقلام غیر قانونیه
میدونید هزینه های باقی برای وارد کردن به ایران چقدره؟؟؟؟؟
در ثانی اون پاسور هایی که شما میخرید 15 تومن Box ش ارزونتر از 15 تومنه که حالا اونم از مرز میخرن
بعد شما انتطار داری ورقایی که از اون ور دنیا میاد , اونم با این مصیبت, به قیمت خرید بدم؟؟؟؟؟
من هم باید مثل دوستان دیگه جنس ... بفروشم تا این حرفارو نشنوم
در هر صورت عذر میخوام که قیمت ها بالاس
پاسخ
دوست عزیز من برای آزار و اذیت نیومدم قصدم واسه خریده الان دوستتون به دلایلی میره اونجا زحمتشو میکشه موقع برگشتنی پاسور با خودش میاره دیگه قرار نیست از همه اینقدر پول گرفت که هزینه ی سفرشو جور کنه فقط واسه من یا 2 نفر نمیارین که بگیم چون فقط من سفارش دادم باید اون پولو بدم!!!!!!!پاسور 4 دلاری رو انگار بالای 50 دلار میفروشین به خدا ظلمه هر چقدر هم باشه هزینه ی انتقالش آوردنش تو ایران دیگه واسه یک دست بالای 46 دلار نمیکشن حالا خودتون گفتین اون قیمتی که داده بودین زمان 1 دلار 2000 تومن بود الان که 1 دلار نزدیک به 4 تومنه خدا میدونه پاسور 4 دلار اینجا بیاد بالای 250 تومن میشه انشالله تجدید نظر کنین که اونایی که آرزوی خرید این پاسور رو دارن یکیش خودم بتونیم راحتر بخریم.

با تشکر
پاسخ
دوست عزیز ما برای گشت و گذار خارج از کشور نمیریم که هزینشو با این پاسورا یر به یر کنیم
قرار بود برج 11 برای خرید بریم
علت این که برنامه تغییر کرده, بخاطر یه سفارش از تهران هستش
بذارید برای دوستان یه مطلبو واضح توضیح بدم
بنده خرده فروش نیستم , اگرم اینجا تاپیک زدم برای فروش فقط بخاطر اینه که دوستانی که نمیتونن ورق اصل تهیه کنن از طریق این سایت این کار براشون میسر شه
پس سود اصلی من از اینجا نیست
حتی اگه دارم سفارش میگیرم و دردسر سفارش گرفتن رو اونم بصورت خرده قبول میکنم باز بخاطر مسئله ایه که بالا عرض کردم
من این پاسور ها رو چندین ساله با همین قیمتا میفروشم و امکان کاهش قیمت ها به هیچ وجه وجود نداره
اما در مورد امر جنابعالی مبنی بر افزایش ندادن قیمت ها , عرض کنم خدمتتون که چشم حتما سعی خودمو میکنم
موفق باشید
پاسخ
من یه دست از این مدل میخوام اگر امکانش باشه
پاسخ
حتما پیگیری میشه عزیزم
فقط عرض کردم دوستانی که ثبت سفارش میکنن شماره همرهشون رو هم پ.خ کنن
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش انواع ورق(پاسور)با قيمت استسنائي وپرداخت در محل دريافت ورق hh1376 1 3,889 2017/09/18، 11:13 AM
آخرین ارسال: ارمان1370
  خريد پاسور پوكر omidmagic 25 25,150 2017/09/18، 10:38 AM
آخرین ارسال: MiladLuci
  پایه برای بازی toptwo 7 2,997 2016/12/09، 07:17 PM
آخرین ارسال: Alvand
  نظر مراجع عظام تقلید درباره بازی پاسور ashkanavar 19 13,089 2016/01/05، 08:55 PM
آخرین ارسال: tatepito
  فروش تعداد محدودی ورق پاسور بایسیکل drpc 44 14,747 2015/04/29، 12:48 PM
آخرین ارسال: drpc
  نیاز به مدارک برای بازی در پوکراستاز PokerLive 0 852 2015/04/08، 11:52 AM
آخرین ارسال: PokerLive
  پاسور رایگان arman4614 0 905 2015/01/13، 11:02 PM
آخرین ارسال: arman4614
  بدنبال بازیکن برای SNG و MMT irbet365 3 2,100 2014/11/05، 12:07 AM
آخرین ارسال: b_constantine
  خرید پاسور درخواستی شما از امریکا و تحویل در ایران amir1367 4 2,714 2014/08/19، 07:07 PM
آخرین ارسال: amir1367
  فروش پاسور Bicycle l2embo 6 3,089 2013/12/22، 03:14 AM
آخرین ارسال: drkarbassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان