Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش انواع ورق های پاسوراصل واکبندباقیمت ارزان
برای خریدپاسوراصل واکبند باقیمت ارزان به ادرس زیر مراجعه کنید
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ][/size]
پاسخ
مطمئنی داداش اصلن؟؟؟؟؟؟؟؟
کم اصل امریکا 30 تومن؟؟؟؟؟؟
کم تو امریکا بدون هزینه ارسال 24 $ بعد تو جفتشو میدی 60 تومن ؟؟؟؟؟؟؟
مارو چی فرض کردی؟؟؟
حداقل ننویس کم اصل امریکا بنویس چینی
واقعا متاسفم برات
از ادمین عزیز میخوام لطف کنن و رسیدگی کنن
پاسخ
اجازه جواب داده میشه در صورت قانع کننده نبودن تایپیک حذف و اعضا از خرید در این وبلاگ منع خواهند شد همه چیز باید واضح و بدور از هر گونه حقه ای باشه...
پاسخ
این پاسورهاراقبل ازاین گرونی ها خریدم وتعداد دوتاکارتون هم دارم وقیمتش هم به خاطر زیادبودنش ارزون میدم ودوستان دیگه تا100تومن هم میدن ومن هرپاسوری که چینی بود نوشتم من باصداقت نوشتم وهیچ گاه توامریکا 25دلارنیست حدود9دلاره و من تضمین می کنم که اصله.
سوالی بودبنده درخدمتم
پاسخ
عزیزانی که حرف بنده رو باور نمیکنن شاید قیمتی رو که خود the us palying cart یعنی تولید کننده کم تعیین کرده رو باور کنن
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
29.99 دلار
کمترین قیمت برای کم ۲۳.۹۹ دلاره, حالا بدون هزینه ارسال و خرید اینترنتی
اینو چی میگی دااشه من؟؟؟؟
خودشم امریکا ایران نیست گه هر روز یه قیمت بزنه , دیزوز ۹ دلار بوده امروز 29.99؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
اول ازاین این یک جفت کیم داره میفروشه یعنی کیمی 15دلار این2دلار هم داره گران میده
این سایت هم من قبلارفته بودم جفتی20دلارمیدادحالا گرونترش کرده این هم ببینید[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
وبنده که گفتم قبلا خریدم

بنده هم چندروزمسافرتم 5شنبه هفته اینده میام برای پاسخ به سوالات دوستان
پاسخ
اون لینکی که از آمازون گذاشتید کارتهای دست دوم رو برای فروش گذاشته

که قیمت واقعیش همون 30$ هست که natar گفت و در سایت رسمی هم هست
پاسخ
دوست عزیز
کافی بود یک نگاه به تاپیک های فروش می کردید قیمت ها و جنس ها را مقایسه می کردید...
ورق کم که شما می فروشید خیلی بی کیفیت هست و اون کس که به شما گفته است اصله دروغ گفته
پاسخ
سلام
ای بابا این دوستمون رو بجای توبیخ راهنمایی کنید
عزیزم این پاسوراییی که سرش بحثه طبق گفته دوستان اصل نیستن
مطمئنا خود شما هم ندانسته اصل امریکا زدید
مشکلی نیست , میتونی کشور تولید کننده رو عوض کنید و بجای امریکا بنویسی چین و همه چی حله
موفق باشی عزیز
پاسخ
اصلاح شد.
پاسخ
باسلام خدمت دوستان
رویال قرمز اضافه شد
پاسخ
از شما 6 دست ورق خریدم متاسفانه خیلی بی کیفیت هستند نسبت به مبلغی که پرداخت کردم من از دوست دیگرمون هم که در این سایت فروش دارند خرید کردم واقعا خیلی بهتر از کارتهای شماست به قیمت واقعا ارزون تر عزیز البته تمام خرید من از فروش این دو در سایت پرشین بود .
پاسخ
دوست عزیزشماازهمه نوع ورقی خریداری کردیدحتی اون ورق های ارزون که من نوشتم که ضخامت نداره درضمن باصداقت بگویید کیم ها که فرستادم بد بود؟من اگه به خاطر اعتبارم شده برای ادمین پاسورارارسال می کنم تا جنسیت ورق ها راببیننددرضمن من برای کاربر همین سایت به نامbmw5300چهاردست کیم ارسال کردم راضی بودند نمی دانم شما چراناراحت هستید!!
پاسخ
دوست عزیز من از شما اصلا مدله کیم نخریدم به غیر از کیم از مدلهای دیگه خریدم و با صداقت گفتم نسبت به قیمتش کیفیت نداره من از فروشنده دیگه هم در این سایت خرید داشتم مریض نیستم که تایپیک شما رو خراب کنم
پاسخ
ببخشید فکرکردم کیم هم براتون فرستادم اخه با15هزارتومن کی پاسور خوب خریده که تودومیش باشی ودرضمن می خواستی متن وبلاگ بادقت بخونی من که نوشتم ضخامتش متوسط خوب نیست
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش انواع ورق(پاسور)با قيمت استسنائي وپرداخت در محل دريافت ورق hh1376 1 3,888 2017/09/18، 11:13 AM
آخرین ارسال: ارمان1370
  فروش انواع کارت اصل jacksonmagic 5 2,752 2016/08/28، 10:14 AM
آخرین ارسال: Farzin1989
گشنیز فروش عمده انواع کارتهای اصل کمپانی Bicycle mehran_bt 61 17,672 2015/04/26، 11:43 PM
آخرین ارسال: admin
  فروش چیپ mermeroo 6 3,757 2013/10/25، 11:59 PM
آخرین ارسال: mohammadii
  شانس و نقش آن در انواع پوکر tatepito 13 7,121 2013/03/23، 05:59 PM
آخرین ارسال: amir1867

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان