Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات SCOOP و WCOOP با کیفیت عالی و قیمت عالی
ارشیو مسابقات SCOOP یا spring champion of online poker از سال 2009 تا 2013 موجود هستش با حجم 7.14 گیگابایت...این مسابقات توسط خود پوکر استارز هرسال برنامه ریزی و برگذار میشود و فیلم های موجود نیز توسط کارشناسان پوکراستارز انتخاب گلچین و تدوین و اماده شده است و گذارش میشود....قیمت 12000
همچنین ارشیو مسابقات WCOOP یا world champion of online poker هم از سال 2008 تا سال 2012 موجود میباشد به حجم تقریبا 7.2 گیگابایت و چیزی در حدود 25 ساعت فیلم که توسط کارشناسان پوکراستارز انتخاب و تدوین و گزارش شده است...
این مسابقات هر ساله توسط پوکر استارز برگذار میشود که هم اکنون هم با 40000000$ جایزه گارانتی شده دز پوکر استارز در 48 مسابقه در سه سطح در حال برگذاری میباشد
این مسابقات نیز به قیمت 12000 به فروش میرسد...
این دو ارشیو بهترین منبع اموزشی برای بازیه پوکر انلاین میباشد
هزینه پست به عهده بنده میباشد
هردو ارشیو باهم به قیمت 20000 به فروش میرسد
email : davood_rangani@yahoo.com
پاسخ
شما یه قسمت گفتین:
WCOOP یا (world champion of online poker)

این مسابقات از نوع مسابقات انلاین و به عبارتی ورژن اینترنتیه مسابقات WSOP بحساب می اید که هر ساله با جوایز بسیار هنگفت برگذار میشود..
این مسابقات بزرگترین رویداد انلاین میباشد که سایت پوکر استارز برگذار میکند..
قیمت ها :
پکیج کامل سال 2009 تا 2012 شامل 8.2g فیلم با تایمی حدود 28 ساعت یک منبع اکوزشی عالی میباشد که با قیمت 10000 تومتن عرضه میشود

ولی یه جا دیگه گفتین:
همچنین ارشیو مسابقات WCOOP یا world champion of online poker هم از سال 2008 تا سال 2012موجود میباشد به حجم تقریبا 7.2 گیگابایت و چیزی در حدود 25 ساعت فیلم که توسط کارشناسان پوکراستارز انتخاب و تدوین و گزارش شده است...
این مسابقات نیز به قیمت 12000 به فروش میرسد..

یعنی توی متن دوم یکسال بیشتره(2008) ولی با این وجود 1 گیگ و 3 ساعت کمتر شده!!!!!

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
اره دوست عزیز چون من قبل اینکه ارشیو رو تهیه کنم و این پست رو بزارم قیمت دی وی دی ها و هزینه پست پیشتاز رو در نظر نگرفته بودم...هزینه رایت و ارسال هر پکیج تقریبا 10000 میشه که مجبور شدم یکم تغییر ایجاد کنم...ولی بازم تصمیم عوض شد و 2008 هم تو ارشیو گذاشتم...ولی خوب پست هامو ویرایش نکردم متاسفانه...اشتباه از بنده بود..معذرت میخوام
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue مژده برای کش گیو باز های لیو عزیز : ارشیو مسابقات high stack poker اماده فروش شد lucky_gate 0 1,456 2013/09/13، 02:22 PM
آخرین ارسال: lucky_gate
  ارشیو مسابقات WCOOP به مجموعه اضافه شد lucky_gate 0 1,287 2013/08/13، 03:19 PM
آخرین ارسال: lucky_gate

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان