Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصاويري از نتایج شما در تورنمنتها (سایر بازیها)
و اولین بازی جدی من در badugi
و نتیجه بعد از 6 ساعت (اون پایین)

از دیشب گیر دادم به بازیهای غیر هولدم داره ازشون خوشم میاد
دیشب یه تورنمنت raz بازی کردم بالای سه هزار نفر که در نهایت با بی تجربگی 84 شدم
امروز دوتا omaha بازی کردم که تو یکی با 6537 شرکت کننده 155 شدم ویکی دیگه با 4707 نفر شرکت کننده 148 شدم
البته زیاد حواسم به اینا نبود چون داشتم badugi بازی میکردم خیلی بازیه جذابیه
هولدم در مقابل این بازیها بیشتر شبیه بچه بازیه،
یه جورایی خیلی شل و لقه منظورم اینه که آدم همش باید اسا به دست باشه چون به هیچ دستی نمیتونید اعتماد کنید...!

راستی یه چیز دیگه پرچم آمریکا رو گذاشتم روی آیدیم
نمیدونم شاید دلیل موفقیت هم همین باشه!!
شما چی فکر میکنید؟؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
خیلی خوبه که بازی های دیگه رو می خوای یاد بگیری. ولی تجربه شخصی من اینه که تو بازی های غیر هولدمی، بازیکنان Play Money بهتر بازی می کنن تا بازیکنان Freeroll. هولدم به نظر من بچه بازی نیست ولی برعکس بازی های دیگه کسی پیدا نمیشه که هیچی از بازی ندونه.
مشکل Baadugi اینه که نه تنها خیلی میزاش کمه بلکه تو Mixed Games های استارز هم نیست.

تو هولدم هیچ وقت همچین دستی رو نمیبینی: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
اون دست رو به عنوان Bad Beat نفرستادم، منظورم طرز بازی حریف بود. معادلش تو هولدم میتونه مثلا Call کردن All-In با 33 رو Turn رو برد 4455 باشه!
پاسخ
همزمان با اون بازی داشتم 2-7 بازی میکردم...
نتیجه نسبتن خوب بود

مهمتر اینه که از بازیه خودم راضی هستم و شاید اگه دوباره همون فرصتها رو داشتم بازهم به همون صورت بازی میکردم...

(از حدود ساعت 1:30 شروع کردم، بازیه اول حدود 6:30 صبح تموم شد و این بازی حدود 7:45 که حتا قبل از هولدم شروع شده بود)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج من در بازگشت به پوکراستارز majidperfume 2 738 2016/10/12، 02:37 AM
آخرین ارسال: moj65
  تصاويري از نتایج شما در تورنمنتها (هولدم و اوماها) asgarali 122 32,186 2015/05/03، 08:03 PM
آخرین ارسال: bmw5300
  صاويري از اول شدن شما در تورنمنتها (هولدم و اوماها) nobody99 51 17,228 2015/01/11، 06:04 PM
آخرین ارسال: tatepito
  تصاويري از اول شدن شما در تورنمنت ها (سایر بازیها) tatepito 0 1,435 2013/08/22، 03:39 AM
آخرین ارسال: tatepito

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان