Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیدربرد شدن من در پوکراستارز
آقا این یه پرینت اسکرین هست از لیدر برد شدن من در پوکر استارز. برای خودم جالب بود بعد از یه مدت زیاد باختن و اصولی بازی کردن در پوکر به این نتیجه برسم.

این ترنومنت 45 نفره بود و 5 میز 9 نفره بود که سرانجام اول شدم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تبریک

ازین به بعد اینجا پست بدتشون :

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

در ضمن .. کسی این اصطلاح لیدر بورد شدن رو شنیده بود ؟ درسته ؟ Undecided
پاسخ
(2013/08/09، 12:41 PM)div0x نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

در ضمن .. کسی این اصطلاح لیدر بورد شدن رو شنیده بود ؟ درسته ؟ Undecided

اگه اشتباه نکنم درسته اما باید مجموع امتیازات هفتگی و ماهانه لیدربوردهاتون با هم جمع بشه و اگه به حد مطلوبش برسه در یک سری تورنومنتهای تشویقی با جوایز عالی میتونید شرکت کنید یعنی تیکت تشویقی میگیرید
که کار بسیار دشواریه واین دوست عزیزمون اگه در یک هفته یا یکماه روزی 10 بار هم در این مسابقاتی که اول شده باز هم اول بشه باز هم اختلاف زیادی با برندگان تیکتها داره
بازم اگه اشتباه نکنم مسابقات هفتگی با ماهانه متفاوته
پاسخ
اول که عنوان پست رو دیدم گفتم واو یه سوپر شارک برم ازش چیز یاد بگیرم
دوست عزیز این چیزی که شما هستی چیپ لیدر اونم تو یه بازی نسبتآ معمولیه
برای لیدر بورد شدن کارت خیییییییییییییییییییلی سخت تر از این حرفاس
پاسخ
لیدر برد شدن در SitnGo که اسمش Battle of Planet هست لازمش اینه که شما واقعا در SitnGo حرفه ای باشید و هر هفته تعداد خیلی زیادی SitnGo بازی کنید و در نهایت هم میشه گفت در مدت 1 هفته خیلی شانس توش دخیله و باید خیلی خوش شانس هم باشید.

ولی در تورنومنت قضیه یک کم فرق می کنه اگر شما نتایج ماه ها و سال های قبل رو چک کنید می بینید که اونهایی که تو 100 نفر اولند خیلیاشیون در ماه ها و سال های بعد هم جزو 100 نفر اولند.
لازمش اینه که شما یه تورنومنت باز کاملا حرفه ای باشید و تورنومنت های زیادی در طول سال خصوصا با buyin های بالا رو شرکت کنید. برای همین اگر شما تو خیلی از تورنومنت های ازرون قیمت نتایج خوبی داشته باشید خیلی فایده نداره چون اندازه buyin در امتیاز شما تاثیر داره. روشش هم اینطوریه که 100 تا از بهترین نتایج تورنومنت های شما در طول 1 ماه یا 1 سال انتخاب می شه و بر اساس فرمولی امتیاز بندی می شه. در این فرمول تعداد شرکت کننده های اون تورنومنت خاص، مقدار buyin و رتبه شما نقش داره. مجموع امتیاز های شما میشه امتیاز کلتون و در لیدر برد قرار می گیره.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج من در بازگشت به پوکراستارز majidperfume 2 527 2016/10/12، 02:37 AM
آخرین ارسال: moj65
  دومین برنده یک میلیون دلاری در پوکراستارز spin & go PokerLive 0 584 2015/05/02، 01:40 AM
آخرین ارسال: PokerLive

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان