Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش فیلم های اموزشی پوکر (ترنمنت های بزرگ)
Tongue 
با سلام خدمت دوستان عزیز

درین تاپیک من ترنمنت های بزرگ دنیای پوکر رو معرفی میکنم و بعد از معرفی هر ترنمنت لیست مسابقات و فیلمها و قیمت هر سری از مسابقات رو براتون قرار میدم
امیدوارم که با نظرهای خوبتون کمکم کنید

***تاکید میکنم قیمت هایی که در اینجا قرار داده میشه براساس حدس خودم درباره میزان فروش تعیین شده که قطعا اگر میزان درخواست ها بیشتر از میزان تخمینی من باشه قیمت ها ازین مقدار هم کمتر خواهد شد***

WSOP یا world series of poker
این مسابقات در سال 1970 توسط بنی بینیون (benny binion) در لاس وگاس با شرکت چند تن از بزرگترین پوکربازای زمان خودش در کازینوی بنی اغاز شد.
این ترنمنت بزرگترین و قدیمی ترین و در عین حال ارزشمندترین ترنمنت در میان تمام مسابقات پوکر هست.
این مسابقه تنها ترنمنت بزرگی است که در داخل امریکا و در لاس وگاس و در بزرگترین کازینوی لاس وگاس برگزار میشه و توسط شبکه تلویزیونیه espn کاور میشه...
بیشترین مقدار جایزه در میان تمام ترنمنت ها در اختیار WSOP است

قیمت ها :
WSOP 2010 : 7000 TOMAN...21 SAAT FILM AMOZESHI...4.5G

WSOP 2011 : 8000TOMAN...17SAAT FILM AMOZESHI...5.5G

WSOP2012 : 8000TOMAN...21SAAT FILM AMOZESHI...5.6G

پکیج کامل سال 2010 تا 2012 20000تومان

.............................................................................................
EPT یا (European Poker Tour) :
این مسابقات میشه گفت (مطمئن نیستم ) بزرگترین ترنمنت پوکر خارج لاس وگاس هستش که در سال 2004 اغاز شده و طرح این مسابقات توسط یه کارگردان تلویزیونی به نام جان دوتیه (John Duthie) ارائه و اجرا شده که این کارگردان برنامه های تلویزیونی مسابقات پوکر تلویزیونی دیگری رو هم قبلا ساخته و اجرا کرده بوده...این مسابقات در کشور های اروپایی و به صورت دوره ای در شهر های مختلف اروپا برگذار میشه

قیمت ها :

EPT 1 : 5000TOMAN...9SAAT FILM AMOZESHI...3G

EPT 2 : 8000TOMAN...18SAAT FILM AMOZESHI...6.5G

EPT 3 : 10000TOMAN...24SAAT FILM AMOZESHI...8.5G

EPT 4 : 10000TOMAN...23SAAT FILM AMOZESHI...7.8G

EPT 5 : 7000TOMAN...15SAAT FILM AMOZESHI...5.2G

EPT 6 : 10000TOMAN...20SAAT FILM AMOZESHI...8.2G

EPT 7 : 9000TOMAN...18SAAT FILM AMOZESHI...7.5G

EPT 8 : 13000TOMAN...28SAAT FILM AMOZESHI...10.3G

EPT 9 هم هنوز به طور full episode نیومده ولی مسابقات شهر بارسلونا کامل هست..

......................................................................................
PCA یا (PokerStars Caribbean Adventure)

این مسابقات از سری مسابقاتی هست که شرکت پوکراستارز برنامه ریزی و اجرا میکنه و در جزیره باهاما و در یک کازینوی بسیار بزرگ مجلل برگذار میشه...qualifier این مسابقات در کلاینت انلاین پوکر استارز هم انجام میشه و همچنین میشه بطور حضوری بلیط شرکت در این مسابقات رو خرید...
در این سری از مسابقات SnG های بزرگی هم برگذار میشه که بزرگترین اونها مسابقات 100k super high roller هستش...

لازم به ذکر است که جایزه main event سال 2009 رو پوریا نظری یکی از پوکر بازان خوب ایرانی بدست اورد که 2000000$ بود

قیمت ها :
PCA 2009 : 5000TOMAN

PCA 2010 : 5000TOMAN

PCA 2011 : 5000TOMAN

PCA 2012 : 7000TOMAN

PCA 2013 هنوز بطور full episode نیومده و لی pca 100k super high roller 2013 موجود هستش به قیمت 5000تومان
..........................................................................................
WCOOP یا (world champion of online poker)

این مسابقات از نوع مسابقات انلاین و به عبارتی ورژن اینترنتیه مسابقات WSOP بحساب می اید که هر ساله با جوایز بسیار هنگفت برگذار میشود..
این مسابقات بزرگترین رویداد انلاین میباشد که سایت پوکر استارز برگذار میکند..
قیمت ها :
پکیج کامل سال 2009 تا 2012 شامل 8.2g فیلم با تایمی حدود 28 ساعت یک منبع اکوزشی عالی میباشد که با قیمت 10000 تومتن عرضه میشود
..........................................................................................
SCOOP یا (Spring Championship of Online Poker)

این سری از مسابقات از سال 2009 توسط سایت پوکراستارز برنامه ریزی و برگذار شد و ترنمنت های بزرگ پوکر پا به دنیای مسابقات انلاین هم گذاشتند..

درین مسابقات بزرگترین بازیکنان پوکر لیو هم شرگت میکنند...

مسابقاتیست که شما به عنوان بیننده برگ تمام بازیکنان رو در میز میبینید و نحوه بازی انها با برگهایشان و نسبت به پوزیشنی که در میز دارند را مشاهده میکنید و اشتباهات انها نکات بسیار زیادی خواهید اموخت

پکیج کامل سال 2009 تا 2013 که شامل 25 ساعت فیلم اموزشی هست که توسط خود سایت پوکراستارز گلچین شده موجوده و به قیمت 12000تومان به فروش میرسه

....................................................................................

در اخر باید تاکیید کنم که قیمت ها بر اساس تخخمین های من از استقبال شما عزیزان تعیین شده و در صورتی که از میزان پیش بینی شده استقبال بیشتر باشه قیمت ها از این هم کمتر خواهد شد

...............................................................................

لطفا هرکس که مایل به خرید هست اینجا عنوان کنه و همچنین یک ایمیل به بنده بده lucky_gate2@yahoo.com

...........................................................................
هزینه پست و dvd ها توسط خود بنده پرداخت میشه
پاسخ
من میخوام
کیفیت تصاویر مناسبه؟
پاسخ
کیفیت تقریبا عالیه
ادرس شماره تلفن رو به من ایمیل کن
lucky_gate2@yahoo.com
پاسخ
اگه داشته باشی همه طالبن
ولی باید قبلش زحمت بکشی از هر مجموعه ای که داری یه اسکرین شات قرار بدی
هم به خاطر کیفیت و هم به خاطر اینکه مطمئن بشیم واسمون تکراری نیست (قبلا خودمون جایی دیگه ندیده باشیم)
خوش باشی
پاسخ
اره دارم داداش...همشونم با کیفیت عالی و کامل هستن...و اگر واقعا همه طالب باشن قیمت هم ازین پایین تر میاد..
و به ازای هر چهارتا مشتری که یک نفری که خرید کرده معرفی کنه و اون طرف خرید کنه یکی از سری هارو به عنوان هدیه رایگان دریافت میکنه...و هرچی کسایی که معرفی میکنه بیشتر بشه کیفیت ارشیو هایی که رایگان میگیره بیشتره...
اینم گذاشتم واسه این که تبلیغ بشه همه بیان و همکاری کنن...

به درخواست شما چشم اسکرین شات هم میزارم...ینی قصد داشتم بزارم ولی چون خیلی جا میگرفت و باید همشو اپلود میکردم تو یه سایت دیگه و بعد میزاشتم اینکارو نکردم...
پاسخ
من wcoop , scoop رو ازش خریداری کردم
کیفیتش به سایت استارز نمیرسه اما استارز از نرم افزارش بهره میبره و ما ضبط شدش رو از پلیرهای pc میبینیم و یک امر طبیعیه که کیفیت نرم افزار بهترین و با کیفیت ترین سایت دنیا بهتر باشه اما کیفیت دی وی دی باز هم پایین نیست
من در مجموع راضی ام چون یه تجربه خوب و آموزنده است و ترجیح میدم 20000بدم و اموزشها رو ببینم تا اینکه چندصد برابرش رو با تجربه شخصی در سایت استارز ضرر کنم
دی وی دی بعد از 7روز به دستم رسید با پست پیشتاز
کیفیتش عالی نیست اما خوب هست و مقبوله
پاسخ
ممنون اقا ماهان...اینکه دیر بدستت رسید مشکل از من بود و معذرت میخوام..مشکل از پست نبود عزیز
پاسخ
من ممنونم که اینکار قشنگ رو انجام دادین و این منابع ارزشمند رو در اختیار اعضای سایت قرار میدین اونم در شرایطی که متاسفانه منابع فارسی زبان هم در اختیار نداریم اونی هم که هست با همت ترجمه و تالیف اعضای زحمتکش همین سایته
پاسخ
خواهش میکنم دوسنه من...اتفاقا قصد ترجمه کتاب play poker like the pros فیل هلموث رو هم دارم ولی فک نکنم حالا حالا ها حاضر بشه اخه 450 صفحست...ولی واقعا کتاب عالی هست
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان