Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ورق پاسور بایسیکل و تالی هو و بیی و کیم اصل امریکا
Star 
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده یکی از عمده فروش های پاسور های بایسیکل و تالی هو و بیی هستم و ورق بسیاری از فروشندگان ایران رو تهیه میکنم
هرکس تکی یا مخصوصا عمده واسه فروش بخواد بنده در خدمتم
تالی هو هم دارم که از اون معدود مارک هاییه که حتی از بایسیکل هم بهتره و فقط یه طرح دارم
خوب برای دیدن مدل های مختلف بایسکل (جنسش کتانه ) به لینک زیر :
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

( فعلا مدل های :
standard ,rider back ,gold dragon back ,leaf back ,pinochle ,eco edition,pink ribbon
موجود هست)
و برای دیدن تالی هوو (جنسش کتانه )به لینک زیر :

بیی هم تو باره جدید اومد (جنسش پلاستیکیه) و برای دیدن بیی به لینک زیر :

مراجعه کنید
این پاسور ها جنسشون خاصه و از کتان هستش ( خارجیا همه با این ورقا بازی میکنن اما ما ایرانیا با ورق پلاستیکی)و در سایت ellusionist هم بفروش میرسه
جنس این پاسور ها خاصه [magic] و یه نوع رویه ی پلاستیکیه لیز داره که برای تر دستی عالیش کرده
البته 2 مدل بایسیکل مخصوص ellusionist دارم . یکی رایدر بک کثیف و یکی هم رایدر بک سوخته

یه مدل بایسیکل هم تازه اوردم که معروف به 125 years هست

دوستان 4دست shadow master دارم که هر کدوم در میان 240 تومن
دوستانی که این ورق هارو میشناسن میدونن که خیلی خاصن و .... پس توضیح اضافه نمیدم (فروخته شد!!!)

خیلی از دوستان تو پ.خ ها پاسور درخواست عکس پاسور های ellusionist رو کرده بودن که براشون تو صفحه سوم قرار دادم

شرایط واریز یه این شکله که شما مبلغ مربوطه رو به حساب بنده واریز میکنید و من فردای اونروز سفارشتون رو با پست پیشتاز ارسال میکنم و نهایتا 3 روز بعد مرسوله به دستتون میرسه
برای دریافت شماره حساب پ.خ بدید

موفق باشید
با تشکر از ادمین انجمن
خرید , فروش پاسور , فروش ورق ,خرید پاسور , خرید ورق , فروش اینترنتی ورق , فروش اینترنتی پاسور , پاسور سرگرمی , ورق سرگرمی , ورق اصل , پاسور اصل, ورق بایسیکل , پاسور بایسیکل , ورق تالی هو , پاسور تالی هو , ورق عالی , پاسور عالی , ورق امریکا , پاسور امریکا, خرید اینترنتی پاسور , خرید اینترنتی ورق
خرید کیم , خرید کم , خرید پاسور کیم , خرید ورق کیم , فروش ورق کیم , فروش پاسور کیم , خرید ورق بایسیکل , فروش ورق بایسیکل , خرید پاسور بایسیکل , فروش پاسور بایسیکل ,
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، sapines1001 ، arman0098 ، mehran_ar ، natar.7 ، r.saberi ، Glad3n ، naser.poker ، farshidmalek ، alifaraji ، amirgl
سلام دوستان عزیز
میخوام توضیحات مختصری برای کسانی که مارک بایسکل , تالی هو و بیی رونمیشناسن بدم
این ۳ مارک اصلی ترین برند های The United States Playing Card Company هستند که معروف ترین کمپانی تولید پاسور در دنیاست و حتی مار کم (kem) هم جز این کمپانی است.

بایسیکل که اصلی ترین اونهاست و جنسشون بجز پرستیژ از کتانه و پوکر سایز هستن.سالانه چندین مدل به مدل های قبلی خودش اضافه میکنه و قدیمی هارو از رده خارج میکنه جز مدل رایدر بک و استاندارد و چند مدل خاص
براتون از بهترین و مشهورترین و پرفروشترین مدل بایسیکل یعنی رایدر بک که یک مدل کلاسیک هست و خیلی ها بایسیکل رو با این طرح میشناسن عکس گذاشتم
برای دیدن عکس ها در اندازه اصلی روشون کلیک کنید

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

ورق های بایسیکل از مرغوب ترین و شناخته شده ترین ورق های دنیاست و علت معروف شدن اون هم همینه
هرچند کیفیت این ورق ها برای کسی پوشیده نیست اما برای کسانی که از این موضوع بی اطلاعند این 3 عکس نشان دهنده جنس عالی اونها هستند

پاسور تالی هو از معدود ورق های دنیاست که حتی کیفیتش مرغوب تر از باسیکل هست , جنسشون از کتانه و پوکر سایز هستن
این پاسور دارای دارای 2 مدل فن بک و سیرکل بک است که فعلا فقط فن بک موجوده که در رنگ های قرمز و ابی هستند
این هم عکس هایی از ورق تالی هو (البته عکس ها مدل سیرکل بک هستند)
برای دیدن در اندازه اصلی روشون کلیک کنید

مارک بیی یک مارک مرغوب است که هم مدل کتانی و هم مدل پلاستیکی داره اما مدل کتانش خیلی گرون و نایاب هستش که حتی در سایت فروش خود کمپانی هم حذف شده و مدلی که بنده میفروشم پلاستیکیه و pokrer سایز هستن و جنسشون نیازی به تعریف نداره
بیی دارای 2 طرح هستش , jumbo index و standard index که به ترتیب خال هاشون درشت و نرمال است
این هم عکس از ورق بیی

خرید , فروش پاسور , فروش ورق ,خرید پاسور , خرید ورق , فروش اینترنتی ورق , فروش اینترنتی پاسور , پاسور سرگرمی , ورق سرگرمی , ورق اصل , پاسور اصل, ورق بایسیکل , پاسور بایسیکل , ورق تالی هو , پاسور تالی هو , ورق عالی , پاسور عالی , ورق امریکا , پاسور امریکا, خرید اینترنتی پاسور , خرید اینترنتی ورق
خرید کیم , خرید کم , خرید پاسور کیم , خرید ورق کیم , فروش ورق کیم , فروش پاسور کیم , خرید ورق بایسیکل , فروش ورق بایسیکل , خرید پاسور بایسیکل , فروش پاسور بایسیکل ,
پاسخ
دوست عزیز ممنون از حضورتون

لطفاً قیمتها رو هم بذارید تا همه چیز واضح باشه،
و همینطور نوع چیپسها و قیمت اونارو هم مشخص کنید.
پاسخ
سلام دوباره

برای دیدن لیست موجودی و قیمت ها [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] کنید

پاسخ
سلام ببخشید میشه بگید که جنسشون چطوره چون ندیدم تا الان
در ضمن خیلی گرون نیست!!؟؟؟؟
پاسخ
(2013/08/14، 12:15 AM)arman0098 نوشته است: سلام ببخشید میشه بگید که جنسشون چطوره چون ندیدم تا الان
در ضمن خیلی گرون نیست!!؟؟؟؟
دوستان عزیز که پ.خ میدن یا مطلب پست میکنن اگه تاپیک رو بخونید کامل توضیح دادم
اما موردی نداره بازم توضیح میدم چون حق میدم به عزیزانی که قصد خرید دارن , پول کمی برای پاسور نیست

این پاسور ها جنسشون از کتانه و یه رویه پلاستیکی دارن که تو تردستی فقط از این نوع و مخصوصا رایدربک بایسیکل و مارک تالی هو چون لیزن [magic]
و بیی هم مارک عالی هست
در ثانی باور بفرمایید قیمتی که گفتم نسبت به خیلی جاها کمتره تو همین قسمت "خرید پاسور پوکر" رو نگاه کنین ببینید قیمت چند اعلام شده اونم حالا ماله 2012
اینم بگم این قیمت ها مربوط به خرید با دلار ه ارزون هستش پس اگر تموم شه و جنس جدید بیارم قیمت ها خیلی بیشترن
پاسخ
پس لطفا شرایط واریز پول رو با قیمت نهایی بهم اطلاع بدید
پاسخ
(2013/08/14، 01:10 AM)arman0098 نوشته است: پس لطفا شرایط واریز پول رو با قیمت نهایی بهم اطلاع بدید
پ.خ کردم عزیز
پاسخ
اقا من پولو واریز کردم
پاسخ
(2013/08/14، 11:34 AM)arman0098 نوشته است: اقا من پولو واریز کردم
لطفا کد پیگری رو پ.خ کن
دوستان عزیز دیگه هم لطفا پ.خ بدن و تو تاپیک چیزی نپرسن
ممنون

arman0098 عزیز سفارشتون (بایسیکل رایدر بک ابی) ارسال شد
ممنون از خریدتون
پاسخ
داداش دستت درد نکنه امروز صبح رسید دستم
واقعا عالیه عااااالییییییه
مخصوصا دی وی دی اموزش تر دستی ممنون
پاسخ
(2013/08/17، 09:59 PM)arman0098 نوشته است: داداش دستت درد نکنه امروز صبح رسید دستم
واقعا عالیه عااااالییییییه
مخصوصا دی وی دی اموزش تر دستی ممنون
مبارکتون باشه عزیز
پاسخ
سلام دوستان
اگر کسی DVD اموزشی تردستی رو هم بخواد دارم
تردستی با پاسور 1 DVD به قیمت 10 هزار تومان
اموزش شعبده بازی 3 DVD به قیمت 25 هزار تومان ( 1DVD تردستی با پاسور + 2DVD اموزش شعبده بازی با پاسور (و چند شعبده بازی دیگر))
برای اطلاعات بیشتر به پست اول صفحه دوم مراجعه کنید
موفق باشید
با تشکر از ادمین انجمن
پاسخ
با سلام و تشکر از شما
ببخشید که اینجا سوال می پرسم. اما علتش اینه که تصور میکنم جواب سوالاتم ممکنه برای دیگران هم مفید باشه.
1- کارتهای بایسیکل همگی پوکر سایز هستند؟
2- چه رنگهایی موجود است و میشه توی درخواست هر رنگی رو انتخاب کنیم؟
3- تفاوت بعضی از انواع حتا در عکسهای سایت خارجی چندان مشخص نیست؛ مثلا : رایدر بک ؛ استاندارد و pinochle خیلی شبیه یکدیگر هستند. اگه میشه بفرمایید چه فرقی دارند؟ (جنسشون یا ...)
4- درباره 3 dvd شعبده بازی لطفا بیشتر توضیح بدید. نام dvd ها و نام شخص آموزش دهنده و بعضی بازیهای آموزشی. یا لینک فروش سایت خارجی اش رو (مثل سایت ورقهای بایسیکل) اینجا بذارید. چون من خودم دهها DVD آموزش بازیهای ورق و ... دارم و میخوام بدونم تکراری نباشه.
خیلی خیلی ممنون
پاسخ
سلام دوست عزیز
شرمنده به خاطر دیر کرد و ممنون که به فکر کامل بودن تاپیک هستید
خوب اما جواب سولاتتون :
1-بله بایسیکل ها پوکر سایز هستند (حتی روی درب جعبه رایدر بک نوشته پوکر)
=================================================
2-مدل های بایسیکل مثل رایدر بک , جامبو , پینوچل , استاندارد و چند مدل دیگه که طرح کلاسیکن دارای 2 رنگ قرمز و ابی هستند
اما مدل های خاص مثل پینک ریبون یا الزایمر با این که مدل کلاسیک هستند ولی تک رگن و به ترتیب صورتی و بنفش هستن که تو کاتالوک سایت که بالا لینکشو قرار دادم میتونید ببینید
این سوال که رنگ های متفاوت دارن یا نه حتما از اونجا ناشی شده که شما اون 3 عکسیو دیدید که پشتش بنفشه , اون 3 عکس مربوط به مدل الزایمز هست
مدل های طرح دار مثل تاتو و ... هم که دیگه کلا رنگ بندی ندارن
===========================================
3-همه مدل های بایسیکل جنسشون از کتان هست بجز پرستیژ که در اخر توضح میدم در موردش
مدل های طرح دار مثل زامبی و غیره که بسته به سلیقه شما داره و اینکه شاید کلکسیون دارید
اما بعضی مدل ها ویژگی خاصی دارند (اما نه در جنسشون (البته بازم بجز پرستیژ)) , مثلا پینوچل که شما فرمودید ,که برای بازی پینوچل طراحی شده که خال ها حالت خاصی دارن و نه زیاد درشتند و نه نرمال و 48 کارت بجای 52 تا داره
یا استاندارد که برای بازی های ورق هستن و یک ورق نرمال به حساب میاد
یا رایدر بک که لیزتره از مدل های دیگه(و بیشتر حالت مجیک داره و به خاطر همین بیشتر از این مدل در تر دستی استفاده میشه) و الزیمر که 15 سنت اون برای حمایت از بیماران الزیمری و پینک ریبون برای حمایت از بیمارانی که سرطان پستان دارن صرف میشه و یا مدل دومینو که برای بازی دومینو هست و پاسور نیست و....
مبینیدکه هیچ فرقی در جنسشون نیست و فقط تفاوت در طرح یا ... است
اما مدل پرستیژ تنها مدلیه که جنسش پلاستیکیه مثل کم و ... و جنسشون بی نظیره و اگر بخواید قیمتش تو رنج 200 تا220 ه ( چون متقاضیش زیاده فورا تموم میشه ولی اگر کسی بخواد از دوستانم سراغش رو میگیرم)
====================================
4-اما در مورد DVD ها , هر 3 DVD مربوط به پاسور میشه (البته مابینش غیر پاسور مثل بلند شدن از زمین و چندین چیز جالبه دیگه هس)
اموزش تردستی که مربوط به حرکات فوق العاده با پاسور ه که پیشنیازه شعبده بازیه و شعبده بازی هم اموزش حقه زدن مثل پیدا کردن کارت انتخابی با پرت شدن خود به خودی اون به بیرون از ما بین کارت ها , رد کردن پاسور از شیشه و خیلی فیلم های دیگه که اغلب مربوط به ellusionist هست و واقعا فوق العادن و بعد دیدنشون نه تنها اغلی متد هایی که خودتون اجراشونو توسط شعبده باز ها دیدید بلکه برخی از متد های خاصه دیگه رو هم یاد میگیرین (بصورت زبان اصلی (انگلیسیی))
========
و یه نکته : رایدر بک و تالی هو باری تر دستین هم بهترینن
باز اگه سوالی بود در خدمتم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش انواع مدلهای پاسور بایسیکل اصلی وساخت امریکا ارمان1991 10 529 2017/09/23، 04:14 PM
آخرین ارسال: ارمان1991
  فروش تعدادی ورق رایدر بک در رنگ های مختلف y-mesika 85 8,099 2017/09/16، 03:21 PM
آخرین ارسال: y-mesika
دل ** فروش انواع کارت بایسیکل و واردات مستقیم از آمریکا ** mehran_bt 53 9,617 2017/08/31، 11:57 AM
آخرین ارسال: mohammad130
  واردات و فروش انواع مدلهای کارت بایسیکل اصل آمریکا (جدید) bicycle-cards 59 14,478 2017/08/31، 11:51 AM
آخرین ارسال: mohammad130
  چند دست ورق بایسیکل برای فروش دارم varagh 0 110 2017/08/02، 02:13 PM
آخرین ارسال: varagh
  فروش تعداد محدود ورق پاسور بایسیکل طرح استاندارد در رنگ های آبی و قرمز mohammad7 1 175 2017/07/26، 11:17 AM
آخرین ارسال: Cherubic
دل فروش ورق بی و بایسیکل مدل پرستیز اصل poker84 5 877 2017/07/10، 01:09 AM
آخرین ارسال: shahram209
  فروش پاسور بایسیکل اونتادور 1 234 2017/06/20، 02:46 PM
آخرین ارسال: shahram209
Star فروش ورق پاسور بایسیکل و تالی هو و بی و کیم اصل امریکا -جدید bicycle-cards 49 19,312 2017/06/15، 05:44 AM
آخرین ارسال: asdfghjkglFG
پیک خریدار پاسور بایسیکل Watchman 0 118 2017/06/10، 11:38 PM
آخرین ارسال: Watchman

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان