Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم مسابقات و ترنمنت های بزرگ در یک پکیج کامل
گشنیز 
با سلام خدمت دوستان

من یک پکیج کامل از ترنمنت های بزرگ تهیه کردم که میتونه یک بسته اموزشی عالی برای بازیکنان مبتدی ، نیمه حرفه ای و حرفه ای باشه ...

این فیلم ها که شاید مجموعا از 100 یا 150 ساعت فیلم هم عبور میکنه دارای نکات اموزشی بسیار زیادی از نکات کم اهمیت گرفته تا نکات پر اهمیت مانند چگونگی شناخت استراتژی حریف ، تغییر دادن نوع بازی در مواجهه با حریفان مختلف ، صبور بودن و محکم بودن در حین بازی و طریغه بلاف زدن ها و دست خوانی ها و فولد کردن های به موقع و بسیاری نکات اموزشی دیگر میباشد..

یکی از مهمترین نکات اموزشی این است که ببینید بزرگان پوکر دنیا چگونه اشتباه میکنند و در مقابل فشار هایی که به انها وارد میشود قدرت تصمیم گیری خود را از دست داده و میبازند...باخت های سنگین انها میتواند درسی برای شما در بازی های بزرگتان باشد...

مجموعه مسابقات عبارتند از :

(WSOP (world series of poker

(PCA (PokerStars Caribbean Adventure

(EPT (European Poker Tour

(UKIP (UK and Ireland Poker Tour

(NAPT (North American Poker Tour

(APPT (Asia Pacific Poker Tour

(LAPT (Latin American Poker Tour

این ها ترنمنت های مشهوریه که برگذار میشه که البته در داخل این ترنمنت ها هم مسابقات جنبیه بزرگی برگذار میشه از جمله مسابقات SUPER ROLLER در داخل مسابقات PCA که حدود 2000000$ هم جایزه نفره اول میشه...که شخصا ترنمنت های PCA رو بخاطر اینکه تمام حرفه ای های دنیا درون جمع هستند و فضای مسابقات خیلی دوست دارم مخصوصا همین مسابقات SUPER ROLLER که درون برگذار میشه...درین مسابقات بیشتر شاگردان مدرسه POKERSTARS و همچنین بازیکنان POKERSTARS TEAM PRO هستند..

***فیلم بازی و برد جاودانه بازیکن بزرگمون Antonio Esfandiari هم داریم...واقعا بازیه جالبیه...بازیه میزه فیناله که حدود 148 دقیقه هستش با کیفیت عالی..***

****هرکس مایله که از جزئیات و قیمت ها باخبر بشه به ایمیل lucky_gate2@yahoo.com ایمیل بزنه و یابه شماره 09379378537 مسیج بده****

موفق باشید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیلم مسابقات SCOOP بهترین منبع اموزشی برای انلاین بازها lucky_gate 0 1,450 2013/07/29، 03:59 AM
آخرین ارسال: lucky_gate
  بیوگرافی پوکر بازهای بزرگ arezsabahi 94 82,944 2013/04/11، 01:32 AM
آخرین ارسال: tatepito

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان