Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stam - Advanced Texas Hold'em
کتاب David Stam - Advanced Texas Hold'em رو دانلود کردم صفحه 67 - 68 - 69 رو مطالعه کردم. به جرات میتونم بگم این 3 صفحه رو 3 صفحه طلایی اسمشو گذاشتم. راجع به درصد احتمال برد برای 2 کارت اولی که در دست داریم و چه کار باید بکنیم هستش. از AA , KK , QQ , AKs, JJ کارت های اول گرفته تا پاکت 22 خیلی جالب بود. حتما بخونید....

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

من یه چیزایی متوجه شدم از جدول ولی اگه کسی باز میتونه این جداول و تحلیل کنه ممنونم.
پاسخ
سلام دوست من،در لینک زیر کامل راجع به این جدول توضیح مشابهی داده شده،مطالعه کن اگر سوالی داشتید مطرح کنید.
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
(2013/07/24، 12:26 AM)m8811163008 نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

اینو دیروز قبل از اینکه شما بگید دیدم. انقدر مطالبش خواندنی بود که حتی آدرس لینکشو روی تقویمم نوشتم. بازم مرسی از شما... سوالم درمورد لیت و مید و ... بود که پیدا کردم.

فقط این جدول و میشه شما فارسی ترجمه کنید و عکسش کنید که در اختیار عموم باشه؟
پاسخ
دوست گرانقدر این جدول نیاز به ترجمه نداره فقط اگه منظورتون توضیخاتی هست که در آخر جلوی هر دست نوشته شده
خب در این قسمت توضیح میده که اگر این دست رو داشته باشید با توجه به سبک بازی باید چطور بازی کنید
بطور مثال جلوی AQ نوشته شده با سبک لوز در همه موقعیتها بازی میشه اما با سبک تایت در موقعیت ارلی 75% بازی میشه،
(که چند وقت پیش سر همین قضیه یکی از دوستان سابق بر من ایراد گرفته بود که چرا در موقعیت ارلی با این دست بازی کردم!).
پاسخ
(2013/07/24، 05:06 PM)tatepito نوشته است: دوست گرانقدر این جدول نیاز به ترجمه نداره فقط اگه منظورتون توضیخاتی هست که در آخر جلوی هر دست نوشته شده
خب در این قسمت توضیح میده که اگر این دست رو داشته باشید با توجه به سبک بازی باید چطور بازی کنید
بطور مثال جلوی AQ نوشته شده با سبک لوز در همه موقعیتها بازی میشه اما با سبک تایت در موقعیت ارلی 75% بازی میشه،
(که چند وقت پیش سر همین قضیه یکی از دوستان سابق بر من ایراد گرفته بود که چرا در موقعیت ارلی با این دست بازی کردم!).

بسیار سپاسگذارم با این ترجمه هات. جدوله باحاله. البته من یکم بد ترجمه کردم. من مثلا نوشته بود آل پوزیشن ارلی لوز من ترجمه کردم در همه موقعییت ها وقتی که اول بودم محتاطانه بازی کنم. حالا مثلاً AA رو زده آل پوزیشن رایز اند ری رایز؟ منظورش اینه که من بازی کنم یا بازی میشه؟؟

کمک پلیز.
پاسخ
داداش من باور کن همه اینا تو سایت توضیح داده شده،یه جدول معتبر من تو همون تاپیک آموزش حرفه ای گذاشتم،دانلودش کن مطالعه کن.
AA آل پوزیشن رایز اند ری رایز یعنی اینکه شما فرقی نداره کجای میز هستی(ارلی،میدل،لیت،بلاندها) شما باید ریز بدی و اگر کسی روی ریز شما ریز داد شما دوباره روی ریز طرف ریز میدی،حتی اگه به آل این کشیده بشه بازی.منظورش اینه بازی کن.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان