Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***** STAKING *****
Rainbow 
من می خوام برای مسابقات MTOPS فول تیلت که از امروز شروع می شه تعدادی از اعضای این انجمن رو به اصطلاح Stake کنم. یعنی اینکه buyin چند تا تورنومنت رو بهشون بدم.

هدفم از این کار پیدا کردن استعداد ها و سرمایه گذاری هست.

روش کار اینطوریه که شما از توی لیست مسابقات یعنی اینجا
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

حداکثر 5 تورنومنت با buyin ماکزیمم 2 $ انتخاب می کنید. من برایتون در سایت ارسال می کنم. شما بازی می کنید و در صورت برنده شدن هر جایزه ای 50 % 50 % نصف می کنیم.

در صورت تمایل ID فول تیلت خودتون و شماره مسابقاتی که می خواهید شرکت کنید رو ترجیحا اینجا برای بنویسید. (می توانید پیغام خصوصی بگذارید ولی شاید من نتایج رو اینجا بنویسم)

افرادی که نتایج خوبی رو کسب کنند برای تورنومنت های با buyin بیشتر در آینده احتمالا stake می شوند.

توجه داشته که این تورنومنت ها Multi Entry هستند. یعنی شما می توانید به طور همزمان چند بار وارد هر یک از اینها شوید. من قصدم این هست که بیشترین تعداد entry ها رو به شما بدم مگر اینکه استقبال خوب باشه و وسعم نرسه Smile

لطفا تورنومنت های rebuy رو انتخاب نکنید.

در تورنومنت های Knockout جایزه هایی که از حذف کردن حریفان بدست می آورید هم نصف می شود.

به ساعت برگذاری هم دقت کنید . ساعت نوشته شده در صفحه بالا تبدیلش به ساعت ایران +8.5 ساعت هست. یعنی تورنومنت اول ساعت 16:30 امروز برگزار میشه.

در ضمن لطفا اگر مهارت کافی در پوکر ندارید شرکت نکنید چون سرمایه ای که برای این کار کنار گذاشتم محدود هست و فرصت ار بقیه گرفته می شه.

ممنونم
پاسخ
دوستان کسی تونسته تو این مسابقات شرکت کنه؟
راستش من تو مسابقه شماره 14 ثبت نام کردم ولی حتی یک دست هم نتونستم بازی کنم
اما تو مسابقه 23 حتی نتونستم ثبت نام کنم!

اگه کسی تونسته بازی کنه لطفاً اطلاع بده شاید هم بخاطر کم شدن سرعت نت باشه.
پاسخ
سرعته من خوبه ... میشد بازی کنم ... ولی پول نداشتم Big Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان