Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جایزه 5 میلیون دلاری پوکر استارز تا چند روز دیگه
پیک 
سلام دوستان فقط چند روز دیگه مونده تا توی پوکراستارز دست صد میلیاردم بازی بشه . بهمین مناسبت پوکر استارز اینبار جوایز خیلی بزرگی رو درنظر گرفته.
.h پنج میلیون دلار .h
همه میتونن شانسشون رو در این مورد امتحان کنن
شاید شما کسی باشید که دست صد میلیاردم روی میز شما پخش شه!
پس شانستون رو امتحان کنید.

.h با سلام به دوستان .h
فکر میکنم جای یه تاپیک جدید که فقط برای معرفی موقعیت های خاص مثل:
اعلام و معرفی یه تورنومنت فری رول با جایزه خوب
معرفی یه تورنمنت ستلایت با شرایط خوب برای تورنمنت های جایزه بزرگ
ویا جوایز بزرگی که نمونه اش همین جایزه 5 میلیون دلاریه
درست کنیم ویا اگر هست به جای قابل دسترس تری منتقل بشه که به راحتی بشه پیداش کرد.
چون پوکر تو ایران اطلاع رسانی خوبی نداره بیاین به کمک هم به بقیه دوستان اطلاع رسانی کنیم.
پاسخ
می شه تاریخ دقیقش رو لطفا بگید و این که تو بخش فری رول باید بازی کنیم؟
پاسخ
کنتر معکوسش رو گذاشته ، ولی خیلی شانسیه
تو اون ساعت رو 24 میز کش بشینید و شانستون رو امتحان کنید ..
پاسخ
با سلام مجدد به همه دوستان
بد نیست یه نکته رو اضافه کنم و اونهم اینه که:
یکی از جوایزی که قراره پرداخت بشه دو میلیون دلاره که توی یک میز تقسیم میشه و فرمول خاص خودشو داره و ممکنه از اون دو میلیون مثلا 500هزارتاش بمونه اینبار قراره اون مبلغ باقیمونده بین الباقی میزهای مشابه (از لحاظ نوع بازی و مبلغ بازی) تقسیم بشه.
پس بهتره که روی میزهایی با مبالغ مختلف بنشینید دراینصورت شانس اینکه حداقل مبلغی رو جایزه بگیرید خیلی بالا میره.
شاید مبلغ خیلی زیادی نباشه ولی خوب بالاخره جایزه هرمقدارهم باشه باز شیرینهSmile
به امید اینکه جایزه بزرگ نصیب یکی از اعضای همین انجمن بشه.h
پاسخ
دوستان من یه تزی برای افزایش شانسمون دارم ، در دقیقه های اخر 9 نفر جمع شیم رو یه میز بعد تمام دست ها رو فولد کنیم به سرعت یا حتی برای افزایش سرعت deal در ساعت مقرر چند نفرمون سیت اوت بزنن و بقیه هم فولد کنن ( البته سیت اوت عادلانه نیست و انتخاب خوبی فکر نمی کنم باشه )
- در این صورت با 1 تیر 2 نشون می زنیم ، نه وارد شرط بندی می شیم و ریسک نمی کنیم و حتی بلایند ها رو از دست نمی دیم ( یعنی فقط سرمایتونو تو چند میز پخش کردید و شانستونو برای برنده شدن 10 کیلو امتحان می کنید )
2 - سرعت deal به بالاترین حد ممکن می رسه و ما چند برابر میز های دیگه شانس داریم و اگه بشه همین روند رو در میز های دیگه هم پیش گرفت به همین ترتیب شانس ما به بالاترین حد ممکن می رسه

ممنون می شم اگه شما هم نظرتون رو اعلام کنید ..
پاسخ
نزدیک اون تایم نمیشه چون احتمالا تمام میزها پر هست و فرصتی برای این نیست که بشه 9 نفر رو یه میز رفت و

میزی که 3 نفر روش باشن اوتوماتیک سریع پر میشه

مگر اینکه از یک روز قبل سر فرصت رفت و رو میزهای خالی نشست (و با داشتن فرصت کافی اینکار رو روی 20 میز

انجام داد)و کامپیوتر ها رو تا 24 ساعت و رسیدن به اون لحظه باید روشن نگه داشت و کل 24 ساعت در حالت سیت

اوت بود

البته نمیدونم اینکار قانونی هست یا نه و بعدا مشکلات خودش رو خواهد داشت یا خیر
پاسخ
(2013/05/30، 06:51 AM)radonix نوشته است: دوستان من یه تزی برای افزایش شانسمون دارم ، در دقیقه های اخر 9 نفر جمع شیم رو یه میز بعد تمام دست ها رو فولد کنیم به سرعت یا حتی برای افزایش سرعت deal در ساعت مقرر چند نفرمون سیت اوت بزنن و بقیه هم فولد کنن ( البته سیت اوت عادلانه نیست و انتخاب خوبی فکر نمی کنم باشه )
- در این صورت با 1 تیر 2 نشون می زنیم ، نه وارد شرط بندی می شیم و ریسک نمی کنیم و حتی بلایند ها رو از دست نمی دیم ( یعنی فقط سرمایتونو تو چند میز پخش کردید و شانستونو برای برنده شدن 10 کیلو امتحان می کنید )
2 - سرعت deal به بالاترین حد ممکن می رسه و ما چند برابر میز های دیگه شانس داریم و اگه بشه همین روند رو در میز های دیگه هم پیش گرفت به همین ترتیب شانس ما به بالاترین حد ممکن می رسه

ممنون می شم اگه شما هم نظرتون رو اعلام کنید ..
کمیسیون سایت کسر میشه و در 20 دور پولت رو سایت میبلعه
پاسخ
بهمن جان سیت اوت رو من تو فکرش بودم اما یه مشکلی هست اونم اینه که وقتی تو کش گیم سیت اوت می زنی و 3 bb ازت رد بشه اتوماتیک پلیر رو بیرون می ندازه از میز (تازه در سیت اوت هم بلایند نمی دی و ازت رد می شه و اگه خواستی به بازی برگردی باید bb بپردازی )
اما اینجا از شما تشکر می کنم که این نکته رو گوشزد کردید که تمامی میز ها پر می شن در ساعت های اخر ، اینو من بش توجه نکرده بودم
ولی یه کاری می شه کرد ، سیت اوت عمدی و غیر مکانیزه به این صورت که کسی بازی نکنه و با توجه به تایم فولد بشه دست ها (در ساعت های اخر برای سرعت بیشتر از پلیر ها خواسته بشه خودشون بصورت دستی سریعا چک مارک fold to any bet را بزنند !)

فقط اینجا می مونه پورسانت سایت که من هیچ اطلاعی از اون ندارم که به چه میزان هست و چه جوری کسر می شه (نمی دونم تو هر دست پورسانت می گیره )

پس اینجا 2 تا مشکل داریم تا الان : 1 - سایت به بازی مشترک چند نفر در چند میز گیر می ده و حساب ها رو لاک می کنه ؟!
2 - پورسانت سایت به چه شکل هست ؟

در مورد اولی که من از طریق پشتیبانی پوکر استار اقدام می کنم اما حتی اگه گیر هم بده باز بصرفه هست ، یعنی فوقش می خواد لاک کنه بگه مدرک بفرست یا تذکردیگه ؟ چون خلاف و تقلبی که نکردیم ، دوست داشتیم با دوستانمون کش اوت بزنیم با اصلا می تونیم این حرکت رو یه مسابقه بین پلیر های ایرانی برای مولتی کش معرفی کنیم ( می دونم تابلو ایم اما اونا نمی تونن گیر بدن ! چون ما کار خلافی نکردیم ! )

در مورد دومی لطفا هرکی اطلاع داره یا سند و ادرس سایت از پوکر استار بگه به چه شکلی هست
بچه ها خواهش می کنم تو بحث ها شرکت کنید و فقط تشکر و خواننده ی اونها نباشید
ما اومدیم اینجا از تجربیات همدیگه استفاده کنیم و به هم کمک کنیم برای رسیدن به موفقیت ، پس یکم فعال باشید و تاثیر گذار
ممنون
پاسخ
روش فولد پشت سر هم دیگه جواب نمیده چون سر 90 میلیاردمین دست دو نفر این کارو کردن و برنده شدن و انقدر سروصدا به پا کرد که استارز قانون علیه این روش گذاشته ولی دقیقا نمیدونم چه قانونی
در ضمن پیش بینی خود استارز اینه که 14-15 جون وقتشه
پاسخ
من که نشنیدم همچین چیزی رو ، اگه لینک خبرشو بعد پیدا کردید ممنون می شم به اشتراک بزارید
پاسخ
70 میلیاردمین دست
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
ویدیوش هم تو یوتوب هست
پاسخ
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

پایین صفحه قسمت please note شماره 2 رو بخونید.
پاسخ
ممنون دوستان
من یه سوال دیگه برام پیش اومد ، اگه دست 100 b توی یه میز پلای مانی یا یه تورنومنت پخش شه چی می شه ؟
یعنی تو اون ساعت همه ی بازی متوقف می شه جز رینگ ؟
پاسخ
دست دادن تو تورنمنت، SnG، پلی مانی و ... به مدت خیلی کوتاهی متوقف میشه تا حتما اون دست خاص تو رینگ باشه. انقدر مدتش کوتاهه که اصلا متوجه نمیشی
پاسخ
من که 24 میز کش بازی میکنم همیشه..اما شانس میخواد این جایزه..هر چی متنارو خوندم متوجه نشدم..مثلا اگه من جایزه رو ببرم و تو میز 10$ کش باشم چقدر جایزه گیرم میاد؟؟هرچند که شانسه ولی بازم دونستنش بدک نیست
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمپینگ خروج از تحریم پوکر استارز Kaki123 24 3,920 2017/04/21، 04:12 PM
آخرین ارسال: HodaMin
  تهیه مدارک جهت وریفای کردن اکانت در استارز majidperfume 0 415 2016/08/03، 04:14 PM
آخرین ارسال: majidperfume
  فروش اكانت وريفاي پوكر استارز اروپا pokerkid 2 1,119 2015/11/16، 12:03 AM
آخرین ارسال: farzadof
Star به جوک استارز خوش آمدید mehdisp 5 2,153 2015/02/20، 03:12 PM
آخرین ارسال: RezAce
  خرید اکانت پوکر استارز kachelik 0 1,315 2014/01/12، 04:49 PM
آخرین ارسال: kachelik
  جایزه در پوکر استارز agedahak 3 2,127 2013/12/04، 04:14 PM
آخرین ارسال: daivid40
  مشکل در پوکر استارز agedahak 23 10,876 2013/09/24، 11:08 AM
آخرین ارسال: mahannnn4779
  سوال در مورد کروم استار شدن در پوکر استارز vvorlds 2 1,793 2013/08/11، 10:31 AM
آخرین ارسال: mahannnn4779
  پوکر استارز فول تیلت را می خرد daivid40 12 5,755 2012/10/18، 05:41 AM
آخرین ارسال: shaahiiiin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان