Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NL Irish
این بازی جدید اخیرا در fulltilt poker اومده و ترکیبی از اوماها و هولدم هست. به این شکل که به هر بازیکن 4 کارت داده می شه و همون مراحل شرط بندی اوماها و هولدم preflop و روی flop رو داره.
فرقی که داره اینه که بعد از مرحله شرط بندی روی فلاپ شما دو کارت از دستتون رو دور می ریزید و بقیه بازی رو با دو کارت باقی مونده ادامه می دید(کاملا شبیه هولدم).

این بازی با این که ابتدا شبیه اوماها می مونه ولی می شه گفت 70 درصد هولدم هست و 30 درصد اوماها. شما فقط 4 تا کارت اولش داری ولی از فلاپ می دونی که دیگه باید با 2 کارت ادامه بدی برای همین بیشتر شبیه هولدم هست.
پاسخ
این خبر چنان من رو شگفت زده کرد که چند لحظه هنگ بودم و من رو یاد اختراعات همزمان در اواخر قرن نوزده و اوایل قرن بیستم انداخت که پایه ساز تئوری اتر در علوم ماورایی شد!

همیشه به این فکر بودم که ای کاش میشد یک بازی جدید ساخت که هم جذابیت هولدم رو داشته باشه و هم اینکه به اندازه هولدم به شانس وابسته نباشه
چند بازی خیالی هم ساختم ولی هیچکدوم اونطور که میخواستم نبودند اما در آخر این بازی به ذهنم رسید زیرا وقتی در ابتدا چهار کارت بدستمون میرسه انگار که شش دست هولدم رو باهم داشته باشیم و این یعنی بالا رفتن حق انتخاب که خیلی مهم هست
البته اونی که در ذهن من هست کمی با این متفاوت هست و فکر میکنم که جذابتر باشه...

جالبه که آدم میبینه چیزی که در فکرش بوده به یک ذهن دیگه هم رسیده و عملی هم شده!!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان