Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخدا هرچی میگردم یه جواب صریح و خالی از شبهه توی سایت نمیبینیم
سلام

من یه سوال داشتم اما هرچی میگردم جوابش رو یا پیدا نمیکنم یا اینکه اینقدر توی تاپیک ها پست اسپم دادن که واقعا مطالعه تاپیک سخته

لطفا بهم خرده نگیرید که چرا تاپیک زدی و سایت رو نخوندی آخه واقعا انصاف نیست که واسه یه سوال کوچیک آدم این همه پست رو بخونه. Angry

سوالم اینه که کجا میتونم از طریق پوکر تگزاس هولدم آنلاین
کسب درآمد کنم. پوکر استار خیلی سطحش حرفه ای هست و تازه بعد از یک هفته متوجه شدم که اصلا ارزش سرمایه گذاری نداره یکی اینکه سخته و یکی اینکه آخرش واسه دریافت ول به مشکل برمیخوریم.

کسی از دوستان میتونه با ذکر دلیل ساتی رو برای بازی پولی معرفی کنه که هم پر از فیش باشه و هم اینکه پول رو راحت وصول کنن؟

شما رو به هرکی دوست دارین جواب بدین و کمکم کنید. مرسی

مدیریت محترم لطفا راهنمایی نمایید.
پاسخ
سلام و وقت بخیر
در مورد پستتون کمی تردید دارم بنده،پوکر استارز جدیدا" سطحش به شدت افت کرده با افزایش بازیکنان خیلی عذر میخوام کله خر روسی و رومانیایی و اکرانی و کنار گذاشتن بازیکنان آمریکایی به دلیل قوانین کشورشون در مخالفت با پوکر آنلاین اما در مورد قسمت دوم سوالتون در برداشت تا این لحظه که بنده دارم این پستو میزنم هیچ مشکلی وجود ندارد و به راحتی میتونید نقل و انتقال با وبمانی داشته باشید که دلار اونم حتی سریعتر و آسونتر از دلار کاغذی در کشورمون نقد میشه!
عزیز من هرکسی که داره پوکر بازی میکنه به فکر کسب درآمده و هیچ آماتوری سمت پوکر آنلاین اونم با پول واقعی نخواهد آمد و در واقع فیش زمانی استفاده میشه که مثلا" بنده در فلاپ تریز ساختم و بازیکنی آل این میکنه و منم کال میکنم غافل از اینکه طرف فول ساخته و اینجا من میشم فیش در این زمان و با دستی که فکر میکنم برنده میشم باخت میدم اگر منظورتون از فیش یک سری آماتور هستش که در هیچ سایتی پیدا نخواهید کرد در حال حاضر بنده به شما سایت فول تیلت رو پیشنهاد میدم الگوریتم ورقدهیش بهتره مثلا" اگر دست شما KK باشه کم پیش میاد روی میز کسی AA داشته باشه ولی در پوکر استارز زیاد اینچنین مواردی خواهید دید.
موفق باشید.
پاسخ
سایت پوکر استارز خیلی خوب است
پاسخ
اینکه بعضی دوستان تصور میکنند پوکر برای این اختراع شده که یک روزی اونها این بازی رو یاد بگیرند و ... طبیعیه و نمیدونم چرا اکثر پوکریستهایی که زیر یک میلیون دست بازی کردند دچار این توهم میشوند اما ذات پوکر همینه
باور کنید در این حرفه(نه گیم و سرگرمی)فقط صبر ایوب میتونه شمارو به جایی برسونه،هر وقت تصور کردین که پوکر همون چیزیه که شما انجامش میدین و چیزی برای یاد گرفتن نیست شما پیشرفتتون رو مسدود کردین
در ضمن ایالات متحده پوکر آنلاین رو در کشور آمریکا ممنوع کرده نه در جهان
و بعضی سایتها مثل استارز و فول متهم به پولشویی و فساد مالی شدند و آمریکاییها نمیتونند در این سایتها بازی کنند
آمریکاییها از داخل آمریکا میتونند پوکر آنلاین بازی کنند نمونش سایتuwin.com
که سایت کانادایی هست
پاسخ
(2013/02/26، 03:56 PM)mahannnn4779 نوشته است: اینکه بعضی دوستان تصور میکنند پوکر برای این اختراع شده که یک روزی اونها این بازی رو یاد بگیرند و ... طبیعیه و نمیدونم چرا اکثر پوکریستهایی که زیر یک میلیون دست بازی کردند دچار این توهم میشوند اما ذات پوکر همینه
باور کنید در این حرفه(نه گیم و سرگرمی)فقط صبر ایوب میتونه شمارو به جایی برسونه،هر وقت تصور کردین که پوکر همون چیزیه که شما انجامش میدین و چیزی برای یاد گرفتن نیست شما پیشرفتتون رو مسدود کردین

+1
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایجاد سایت تخته نرد deathstar 1 949 2015/09/25، 12:13 AM
آخرین ارسال: sohailmaleki

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان