Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیمه بازی پوکر
در این تایپیک می خواهم سایتی را به شما معرفی کنم که بازی شما رو بیمه می کنه و با استفاده از این سایت می توانید رشد چشم گیری در بازی پوکر کش گیم داشته باشید

برای اینکه با کار این سایت آشنا بشوید یک مثال می زنم :
شما توی کش گیم هولدم بازی می کنید
دست شما : K.d K.s
دست حریفتون: A.h Q.c
بورد هم در فلاپ : Q.s T.c 2.d
پات : 100$ است
خوب با این فلاب معمولا شما بالا 79% شانس برد دارید با KK و آل این می کنید ولی اگر بد شانی بیاورد و در تورن یا ریور A یا Q بیاد کل پولتون رو می بازید
مثلان این بورد در ریور بیاد: Q.s T.c 2.d 7.h A.s
خوب کار که این سایت می کنه این است که در دستها که شما شانس زیادی برای برد دارید را بیمه می کند و در صورت باخت کل پولی را که باختید به شما بر می گرداند و برای این خدماتش کار مزد می گیرد که این کارمزد بستگی به تنظیماتی دارد که شما در این سایت انجام می دهید شما حتی می توانید دست های با شانس برد 50 درصد هم بیمه کنید که البته به صرفه نیست چون باید کارمزد بیشتر بدهید
در تصاویر زیر آمار بازی یک بازیکن پوکر را قبل و بعد از استفاده این سرویس مشاهده می کنید :

قبل از بیمه کردن : [تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

بعد از بیمه کردن : [تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

بخوبی در این آمار می بینید که همان میزان برد را که قبل از استفاده از بیمه در مدت زمان شش ماه بدست آورده است را بعد از استفاده از بیمه در سه ماه بدست آورده
معمولا بازیکن های پوکر بعد از باخت در دستها مثل دست بالا عصبانی می شوند و بیشتر می بازند ولی اگر بیمه باشید این ضرر کاهش می یابد و در دراز مدت سود زیادی دارد
این سایت تورنمنت ها را هم بیمه می کنند که در بخش بابل می توانید ببنید
بابل به زمانی در یک تورنمت می گویند که شما فاصله کمی با توزیع جوایز دارید
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
اگر دیده باشد بعضی از بازیکنان در این بخش شروع به چیپ جمع کردن می کنند و با ریسک زیادی بازی می کند بعضی ها هم سعی می کنند از این بخش رد بشوند و به حداقل جوایز برسند و بعد در بازی فعال می شوند این سایت شما را در این بخش بیمه می کنند مثلا شما در یک تورنمنت با ورودی 100 دلار شرکت کرده اید تعداد کل نفرات شرکت کنند 100 نفر می باشد شما هم 10 درصد از بابل را بیمه می کنید هزینه این بیمه 10 دلار می شود چنانچه شما در محدود 10 نفر مانده به توضیح جوایز از تورنمنت خارج شوید و شکست بخورید این سایت کل 100 دلار را به شما بر می گرداند میزان بیمه به خود شما بستگی دارد شما می توانید از 1 درصد تا هر چی دوست دارید بیمه کنید البته که معمولا بین 1 تا 15 درصد سود دهی بیشتر دارد برای شما .
آدرس این سایت : [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
سایت پوکر که پشتیبانی می کند
PokerStars / Full Tilt Poker / PartyPoker / IPoker
روش ها انتقال و دریافت پول به این سایت : Moneybookers , Netller البته بزودی وبمانی را هم اضافه می کند
از استاید انجام عرض خواهی می کنم اگر می توانید توضیح بهتر بدهید خوشحال می شوم در این تایپیک شرکت کنید
پاسخ
ایده جالبی بود ولی فکر نکنم جایی تو پوکر پیدا کرد. اولی که اومده بود، حدود 1 سال پیش، هزینه هر دست 10% پات بود ولی بعد از 200 دست کم کم به 1% می رسید. الان که نگاه کردم هزینه ها رو خیلی پایین آوردنولی بازم خیلیه. برای کسی که دل و جرات روبرویی با واریانس رو نداره شاید خوب باشه ولی خب باید هزینشو هم بده که کم نیست.
همینجوری که خودشونم میگن فقط 1/4 واریانس تو دست های All-In شده است و اکثرش هم تو دست هایی هست که شما زیر 50% شانس برد دارین، توجه داشته باشین این سایت فقط دست هایی را بیمه می کنه که شما حداقل 50% شانس برد داشته باشین.
مشکل اینجور سرویس ها اینه که بازیکنای معمولی شاید تو نگاه اول متوجه نشن چقدر دارن با استفاده از این سرویس ضرر می کنن ولی تعداد دست زیادی طول نمی کشه تا به این نتایج برسن.
پاسخ
البته من برعکس شما فکر می کنم اگر من توی همه پات هام 1 درصد به این سایت بدهم ولی در عوض وقتی در پاتی که من آل این می کنم و می بازم اصل پول من رو بر می گردونه بمن کمک می کنه که هیچ وقت بانکرولم رو از دست ندم و با ریسک کمتر بانکرول بزرگتر بسازم در ضمن در تنظیماتش می تونی مشخص کنی دست های رو بیمه کنه که مثلا پات جمع شده بیشتر از 50 بیگ بلاند یا 100 بیگ بلاند یا هر چی که دوست داری من خودم بیشتر وقتها وقتی توی دستهای که خیلی شانس دارم ولی می بازم توی ریور واقعا عصبانی می شوم البته الان بهتر شدم و شروع به باخت بیشتر می کنم ولی اگر ضررم با این روش کمتر شود روی نوع بازی و برد من خیلی تاثیر دارد
پاسخ
دلیل منطقی ای هست ولی اینم مد نظر داشته باش که اکثر برد/باخت تو پات های غیر AllIn ای هست. از طرفی همه AllIn ها رو هم نمی پوشونه، مثلا قبل از قلاپ اگه AllIn بشه و حریف Pair داشته باشه و شما دو کارت بالاتر از Pair حریف چون شانس شما زیر 51% هست بیمه نمیشه. من خودم دیتابیس هولدمم تعداد دست های کمی داره ولی نقل قول می کنم از یه نفر دیگه که تو 265 هزار دست فقط 1434 دست داشته که موقع Allin شانس بردنش بالای 51%.
به این نکته هم توجه داشته باش که بیمه کردن ضررتو جبران نمی کنه. توی همین مثالی که زدی اینجوریه که:
اگه ببری» 21$ به علاوه Fee به اونا میدی (یعنی بردت $79 منهای Fee)
اگه ببازی» 100 دلار منهای Fee و منهای $21 پول بیمه بهت میدن (یعنی بردت $79 منهای Fee)
چون 0.21*$79-0.79*$21 مساوی صفر میشه یعنی ضرری جبران نشده. به این معنیه که شما حقتون از پات 100 دلاری 79 دلار بوده و به جای اینکه 79% اوقات 100$ ببرین و 21% اوقات 0$، با بیمه کردن "همیشه" تو این موقعیت 79 دلار می برین (البته بازم منهای Fee). فقط با این روش واریانس یه خورده کم میشه. به این نکته که وقتی می بری باید بهشون پول بدی دقت کن. تو سایتشون عمدا واضح توضیح ندادن که وقتی می بازی، درسته که 100$ بهت میدن ولی قبلش $21 ازت گرفتن، این $21 رو چه ببری و چه ببازی ازت می گیرن.
در کل همینجوری که خودت گفتی و داری عمل میکنی باید جلوی عصبانی شدن رو موقع باخت گرفت چون حتی با این بیمه کردن هم حالت های زیادی پیش میاد که آدم احساسی بشه.

اسم بیمه یکم غلط اندازه چون بیمه تو دنیای واقعی اینجوریه که شما یه مقدار پول کمی رو متداولا به شرکت بیمه می دین تا در قبالش موقع یک خسارت یا ضرر پرهزینه، شرکت بیمه اونو جبران کنه و بسته به این که ضرر پرهزینه داشته باشین یا نه میتونه سودآور (هزینه خسارت بیشتر از پولیه که تا الان به بیمه دادین) یا ضرردار (متدوالا به بیمه پول دادین ولی ضرر پرهزینه نداشتین) باشه. ولی در اینجا در قبال هزینه ای که میدین فقط به شما تضمین می کنه که "نه بیشتر از حقتون ببرین" و نه بیشتر از حقتون ببازین و در کل نه سود کنین، نه ضرر (البته اون هزینه ای که میدین در واقع ضرره). واسه همین تضمین شده میتونه ترجمه بهتری باشه برای Insured.
پاسخ
به نظر من ایدشون خوبه. شما یه پول کمی میدی که واریانست رو کم کنی. واریانس هم خیلی روی بعد روحی و احساسی کار تاثیر داره.
نکته دیگه ای که تو به نظرم درست می اومد این بود که شما با واریانس کمتر می تونی بری میز گرون تر بشینی. میز گرون تر هم معنیش rake کمتر هست و این به نفع شماست.
به نظرم ارزش امتحان کردن رو داره.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت های معتبر بازی پوکر moj65 100 85,067 2018/04/16، 04:23 AM
آخرین ارسال: iranpokerads
  کجا می خواهید به بازی پوکر؟ EMIL-BIA 0 291 2017/06/16، 06:36 AM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
پیک بازی در سایت poker770 majidperfume 14 5,969 2015/12/27، 11:23 PM
آخرین ارسال: mahann4779
  راهنمایی در مورد انلاین بازی کردن پوکر با دوستان aliradan82 1 1,244 2015/01/26، 06:18 PM
آخرین ارسال: Onepair
  امکان تبانی در بازی های ریل مانی behrooz2011 3 3,012 2011/09/19، 11:20 PM
آخرین ارسال: Soroosh
دل بازی تو اتاقهایی که نمیشه بازی کرد Full Tilt Poker iran 24 16,237 2011/07/13، 11:19 AM
آخرین ارسال: rabson

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان