Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرکت توی تورنومنت sunday strom
سلام خدمت همگی دوستان من دیشب بعد از اول شدن توی تورنومنت SIT GO 180نفری به این باور رسیدم که میشه تورنومنت های بزرگ ترم برد و تصمیم دارم توی تورنومنت یکشنبه شب sunday strom شرکت کنم... اما یه مشکل بزرگ دارم و اونم سبک بازی توی این تورنومنت که معمولا از 30000 تا 50000 نفر توش شرکت میکنن. و جایزه نفرات اول معمولا بالای 30000$
سبک خاصی برای باقی موندن تو این تورنومنت ها در نظر داره کسی یاخیر؟؟
پاسخ
(2013/02/15، 03:49 AM)hieva نوشته است: سلام خدمت همگی دوستان من دیشب بعد از اول شدن توی تورنومنت SIT GO 180نفری به این باور رسیدم که میشه تورنومنت های بزرگ ترم برد و تصمیم دارم توی تورنومنت یکشنبه شب sunday strom شرکت کنم... اما یه مشکل بزرگ دارم و اونم سبک بازی توی این تورنومنت که معمولا از 30000 تا 50000 نفر توش شرکت میکنن. و جایزه نفرات اول معمولا بالای 30000$
سبک خاصی برای باقی موندن تو این تورنومنت ها در نظر داره کسی یاخیر؟؟

سسلام و عرض ارادت
تجربیات شخصی خودمو میگم البته امکان داره برای شما یا شخص دیگری موثر نباشه!
در این تورنومنتها چون ورودی به نسبت بالاست اکثرا" از ضرر میترسند و با افکار خودشون اومدن برای بردن مثل ما!و سعی میکنند طبق استراتژی های از پیش تایین شده که به خوردشون دادند بازی کنند!!!
در این تورنومنتها باید حتما" حتما" به موقعیتتون توجه کنید در میز و بعد رایز کنید حتی جفت آس رو باید در موقعیت ارلی فولد کرد چون به احتمال 90% میبازه!در موقعیت لیت سعی کنید تا میتونید بولوف بزنید در مرحله اول که تعداد هنوز نصف نشده به راحتی میتونید از ترس بقیه استفاده کنید و با بلوف فراوان چیپ خودتونو به مرور افزایش بدید و به مرحله دوم که رسیدید کمی با احتیاط بیشتر بازی کنید هیچوقت در مورد بلوفی که دارید میزنید مردد نشید و عقب نشینی نکنید تا میتونید نزارید بلاندها فلاپ رو ببینند که به احتمال بالای 90% فلاپ به نفع بلاندها خواهد بود وقتی چند نفر با هم آل این میکنند اگر شما دو کارت پشت سر هم و همرنگ داشتید شما هم آل این کنید هرچند که ارزش کارتتون بالا نباشه به احتمال بالایی خواهید بردWinkسعی کنید هیچوقت مستقیم تیکت این تورنومنتها رو نگیرید و از تورنومنتهایی که معرفی میشه که به این تورنومنت سیت میدهند از اونها استفاده کنید که متحمل هزینه زیادی نشید وقتی که وارد تونومنت شدید مثل روسهای دانکی قید پولتونو بزنید و جالبه میبینید که چقدر زیبا جواب میگیرید به سبک روسها بازی کردن!!!Angry
وقتی چیپتون از اورج بالاتر بود دستهای زیادی رو سعی کنید برای دیدن فلاپ برید احتمالا" تو پیر زیاد میسازید! وقتی چیپ لیدر تیبل شدید به بازیکنهایی محتاط که هر 20 دست یکبار وارد میشوند فشار بیاورید و رایزز اول اونهارو کال کنید و حتی اگر فلاپ باهاتون نبود به اندازه کل موجودیشون رایز کنید مطمئن باشید 100% فولد خواهند کرد چون نمیخواهند حذف بشوند...
در کل بولوفرها در این تونومنت موفقتر هستند با یکبار بازی متوجه شرایط اینطور تونومنتها خواهید شد.
موفق باشید.
پاسخ
حتی جفت آس رو باید در موقعیت ارلی فولد کرد چون به احتمال 90% میبازه!

1) لطفا مطالبتون را اصلاح کنید pocket ace با احتمال 90% باخت به هیچ عنوان منطقی نیست و اینکه pocket ace در موقعیت Early باید Fold بشه 100% غلط.

سعی میکنند طبق استراتژی های از پیش تایین شده که به خوردشون دادند بازی کنند!!!

2) هیچ وقت قبل از رفتن به یک بازی استراتژی تعیین نمی کنم , استراتژی را وقتی در حال بازی هستم تعیین می کنم. (phil ivey)
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث دست های تورنومنت ها: EMIL-BIA 0 224 2017/07/05، 06:18 PM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
  نحوه شرکت در مسابقات پوکر استار از ابتدا تا انتها peymon 12 12,777 2015/10/07، 03:41 PM
آخرین ارسال: goodgohi
  SUNDAY MILLION mermeroo 0 1,117 2013/12/19، 02:18 AM
آخرین ارسال: mermeroo
  شركت در مسابقه Sunday Storm: $1,000,000 Special Edition magic 8 4,447 2012/04/16، 04:47 PM
آخرین ارسال: hhhpok

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان