Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rake Back
Rake پولی است که سایت پوکر در انتهای هر دست بازی از درون پات برای سود خود بر می دارد.
بطور نرمال و رایج این مقدار 5 % سایز پات تا مقدار ماکزیمم 3 دلار می باشد. مثلا اگز شما با رقیبتان 10 $ آلین کنید. برنده 19 $ برده و 1 $ به جیب کمپانی پوگر می رود.
یکی از دلایلی که در پوکر برنده بودن مشکل است وجود همین Rake است. چون ممکن از در نگاه اول 5% مقدار کمی باشد ولی در دوره طولانی بازی مقدار بسیار قابل توجهی می شود.
اگر هم تورنومنت بازی کنید این rake به صورت tournament fee ظاهر می شود ( مثلا 10 + 1$ )

بسیاری از سایت های پوکر طبق برنامه هایی خاص به مشتریان خود مقداری از این پول را بر می گردانند. برای مثال پوکراستارز با FPP یا دادن امتیاز به بازیکن ها ( که این امتیاز ها قابل برگردانده شدن به پول هستند) این کار را انجام می دهد. اگر در این سایت بازی کرده باشید احتمالا VIP LEVEL یا ستاره های رنگین را در کنار نام افراد مختلف دیده اید. این جیزی نیست جر rakeback یا مقدار پولی که سایت پوکر استارز به بازیکن های با اعتبار بیشتر خود به طور غبر مستفیم بر می گرداند.

بسیاری از پوکر پرو ها اعتقاد دارند که بدون وجود rakeback بردن بسیار مشکل و خیلی ها بخش زیادی از سودشون رو از rakeback به دست می آرن
خوب پوکراستارز سیستم rakeback خودش رو داره. ولی خیلی از سایت های دیگه برای اینکه در این رقابت بین سایت های دیگه پیروز بشن offer های rakeback مختلف می ذارن.

یک سری سایت های جانبی وجود دارند که این offer ها رو ارائه می کنند.

یکی از اصلی ترین معیار های یک سایت خوب وجود برنامه rakeback خوب هست. من چند تا سایت rakeback می شناسم بهترینشون رو در آخر این صفحه معرفی می کنم.

اگر وارد این سایت بشید offer های مختلف از خیلی از سایت ها و هچنین کلا اطلاغات مفید دیگری از سایت های طرف قراردادشون رو می بینید.

در مقابل اسم سایت های مورد نظر میزان rakeback ای که اون سایت ها می دن رو نوشته و نحوه پرداختش هم معمولا تو اکانت پوکر همون سایت هست. معمولا رقم واقعا قابل توجهی می شه که در روز و زمان خاصی در ماه به حسابتون واریز می شه.
به علاوه اینکه این سایت برای مشتری هاش freeroll های خصوصی و بسیار خوبی می گذاره.

من پیشنهاد می کنم که در هر سایتی می خواین عضو بشین از طریق یک سایت rakeback عضو بشین.

نکنه آخر اینکه این سایت ها معمولا برنامه refer your friend دارند. برای کسی که ثبت نام می کنه فرقی نداره ولی برای کسی که معرفی می کنه یه درصد خوبی سود اضافه می دهند. برای همین سعی کنید وقتی می خواین ثبت نام کنید از طریق لینک یکی دوستانتون ثبت نام کنید.

این referal link من هست. اگر این مطالب به دردتون خورد می تونید از طریق این لینک در این سایت ثبت نام کنید.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
سلام دوست عزیز و ممنون ببت توضیحاتت .. من سایت رو دیدم با این که قبلا هم میشناختم اما جدی نمیگرفتم
من ثبت نام نکردم تا از طریق شما رجیستر کنم لطفا اینوایت بفرست
مرصی
h_kebari@yahoo.com
پاسخ
سلام دوست عزیز

این مطلبی که من نوشتم مال زمانی بود که خیلی از سایت های خارجی ایران رو ساپورت می کردند.
در حال حاضر هیچکدوم از سایت های معرفی شده در این سایت ایران رو ساپورت نمی کنند.

اخیرا هم اکثر سایت ها خودشون بدون دخالت واسطه ها rakeback رو به بازیکن ها می دن. بجز سایت های ایرانی که اکثرا کارشون با اینوایت هست.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان