Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراحل کامل ساختن حساب و شروع بازی در سایت های معتبر به طور کامل
من اینجا مراحل درست کردن اکانت به بهترین شکل و کمترین ریسک از داخل ایران رو برای شما توضیح می دم.

مشکلاتی که در ایران وجود داره اینهاست:
1. اینکه خیلی از سایت ها مشتری از ایران قبول نمی کنند.
2. بعضی از سایت ها هم که مشتری ایرانی قبول می کنند مشکل نقل و انتقال پول در او سایت ها مطرح هست. چون که خیلی از روش های پرداخت نظیر moneybookers , paypal , ... مشتری ایرانی قبول نمی کنند.

ولی نا امید نشید چون هنوز راه کاملا مطمئن و قانونی برای بازی به طور حرفه ای (یا تفریخی) در ایران هست.

در حال حاضر تنها روش نقل و انتقال پول از ایران حساب webmoney هست که مشتری ایرانی قبول می کنه. برای همین اولین کاری که برای شروع بازی باید انجام بدید اینه که در سایت رسمیش ثبت نام کنید.
یادتون باشه که همه اطلاعاتتون را صحیح و دقیق وارد کنید. چه در اینجا و چه در سایت های پوکر. با وارد کردن اطلاعات غلط شما این بهانه را به سایت می دید که بتواند حساب شما را ببندد.
( من حدود 5 سال پیش در این سایت حساب باز کردم. نمی دونم اگه جدیدا مشکلی برای باز کردن اکانت وجود داره یا نه)

وقتی که در webmoney حساب باز کردید باید دلار وب مانی خریداری کنید. قبلا در ایران نمایندگی داشت ولی شنیدم بسته شده جدیدا.
بهر حال هنوز هم خیلی ها خرید و فروش می کنند ولی حواستون باشه با آدم مطمئن معامله کنید که سرتون کلاه نره.

خب حالا می رسه وقت پیدا کردن سایت مناسب. کاری که شما باید بکنید اینه که برید وارد سایت های مختلف ( و معتبر) بشید و تو قسمت payments چک کنید که webmoney رو ساپورت می کنند یا نه. بعدش هم که وارد مرحله ثبت نام می شید بابد ببینید که ایران تو لیستشون هست یا نه. به هیچ وجه اطلاعات غلط وارد نکنید. اگه کشورتون رو الکی بزنید احتمالش خیلی زیاده که یه روزی بگن حسابتون بلاک شده.

ولی اگه مطمئن شدید که ایرانی ها رو قبول می کنند خیالتون خیلی می تونه راحت باشه که پولتون رو بالا نمی کشند. یعنی سابت های معتبر بخاطز حفظ اعتبارشون این کار رو نمی کنند. اگر بکنند خیلی ساده می تونید برید تو فروم های بزرگ جهانی این موضوع رو مطرح کنید و اونها تنها اعتبارشون رو از دست می دهند.

پس همه مراحل انجام شده کاملا درست و قانونی بوده تا اینجا.

چند سایت که من توشون بازی کردم و هیج مشکلی نداشتم می شه به پوکراستارز و کیک پوکر اشاره کرد.

مسئله مهمی که مخصوصا برای کسانی پوکر رو می خوان جدی تر ادامه بدن و من تو این فروم ندیدم کسی راچغ بهش چیزی پست کنه بحث Rakeback هست که در انتخاب سایت مورد نظر و سود تون در بلند مدت تاثیر خیلی زیادی داره. این موضوع رو در یک تاپیک جدید مطرح می کنم.
پاسخ
چند نکته که جا افتاد و من هم با اجازه در ادامه عرایض ذکر میکنمSadاینها رو خودم چند روز پیش حین ثبت نام باهاشون درگیر شدم)

**سایت وب مانی به لطف مسئولین جیگر مملکت!!! غیل تر شد رفت پی کارش پس دیگه نمیشه مثه آدم بهش وصل شد و باید زیرآبی رفت!!!

**با آقای فرهاد مقدم سلیمی کار کردم و خوب جواب داد البته من تا سقف 10 دلار کارکردم.

**این آقای سلیمی عزیز ما یکم نرخ دلارش نسبت به بازار بالاتر هست یعنی حدودای 300 تومن!!! آخه اینجور که بوش میاد تنها کارگزار قانونی وبمانی در ایران هست. اما اگر واقعا برای پول سازی دارید وارد ریل مانی(real Monye) میشوید پس خیلی غصه این 300 تومن رو نخورید که اگر کار درست باشیم دوباره بر میگرده.

عرض دیگری نیست و مثه همه تورنومنت ها:
Good Luck
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink سؤال : از کجا شروع کنیم ؟ PokerMan 2 2,891 2017/07/05، 06:02 PM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
Star در چه سایت پوکری و چگونه باید بازی را شروع کرد ؟(پیشنهادات ؛ پرسش و پاسخ...) Dr_kiyan 152 107,126 2015/02/18، 02:43 PM
آخرین ارسال: m8811163008
  اصول بازی پوکر Holdem 19 30,490 2015/01/22، 12:58 AM
آخرین ارسال: saeed_parsa
  ترتیب ترکیب ورقها در بازی پوکر Holdem 7 19,953 2014/07/24، 06:43 PM
آخرین ارسال: فرزاد سلیمان پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان