Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پوکر استارز
آقا سلام
از دیروز نرم افزار پوکر استارز بالا نمیاد خواستم بپرسم ببینم فقط مال من اینطوری شده یا بقیه بچه ها هم این مشکل رو دارن؟؟؟؟
بعضی وقتا برنامه باز می شه ولی وقتی می خوای یوزر و پسورد بدی می ره و دیسکانکت می شه.......
پاسخ
(2013/01/28، 03:26 PM)agedahak نوشته است: آقا سلام
از دیروز نرم افزار پوکر استارز بالا نمیاد خواستم بپرسم ببینم فقط مال من اینطوری شده یا بقیه بچه ها هم این مشکل رو دارن؟؟؟؟
بعضی وقتا برنامه باز می شه ولی وقتی می خوای یوزر و پسورد بدی می ره و دیسکانکت می شه.......

منم مشکل دارم
پاسخ
انگار سرلسری بود..منم خیلی طول میکشه تا به سرور وصل بشم با اینکه کانکشن سلیت هیچ مشکلی رو نشون نمیده ولی حدود 2 دقیقه باید صبر کنم تا وصل بشم..آخر شب خوب شد ولی از صبح باز مشکل دارم
پاسخ
اقا با وی پی ان باز کنید درست میشه
خود برنامه رو تو ایران اینجوری کردن
یه ایمیل به پوکر استر بزنید و براش توضیح بدید
پاسخ
(2013/01/29، 01:46 PM)mehrdad_1 نوشته است: اقا با وی پی ان باز کنید درست میشه
خود برنامه رو تو ایران اینجوری کردن
یه ایمیل به پوکر استر بزنید و براش توضیح بدید

درسته من هم قبلا امتحان کرده بودم با بشکن راحت باز میشه.
پاسخ
من با وی پی ان که وارد پوکراستراتژی که میشم موقعیتم رو ایران درج میکنه
حدس میزنم وقتی استراتژی این توان رو داره استارز نداره؟
پاسخ
(2013/01/30، 11:01 AM)mahannnn4779 نوشته است: من با وی پی ان که وارد پوکراستراتژی که میشم موقعیتم رو ایران درج میکنه
حدس میزنم وقتی استراتژی این توان رو داره استارز نداره؟

ولی پوکر استراتژی موقعیت من رو ایران نمی زنه! نکنه از برادرا چی چی ان گرفتی
پاسخ
بهرحال وی پی ان یکی از نا امن ترین راهها برای عبور از فیلخرینگ هست
نرم افزارها بسیار مطمئنتر هستند.
web freer
freegate

که هردو مجانی هم هستند البته اولی فقط یک مرورگر هست که بر پایه کروم نوشته شده و سرعتش هم عالیه
پاسخ
(2013/01/31، 12:15 AM)tatepito نوشته است: بهرحال وی پی ان یکی از نا امن ترین راهها برای عبور از فیلخرینگ هست
نرم افزارها بسیار مطمئنتر هستند.
web freer
freegate

که هردو مجانی هم هستند البته اولی فقط یک مرورگر هست که بر پایه کروم نوشته شده و سرعتش هم عالیه

دوستمون درست گفت پوکراستراتژی وقتی با ساکس و https وارد میشم انگلیس رو نشون میده نه ایران رو،من اشتباه کردم ،اما وقتی با وی پی ان همون وارد میشم یک پرچم دیگه!!!
من فقط با گوگل کروم کار میکنم،ایمن هستند؟آخه مجانی اند!
پاسخ
بله ایمن هستند مجانی بودنشون دلیل بر ناامنی شون نیست
ولی باید بدونید که هرگز نمیشه به هیچ نرم افزاری هم اعتماد کرد
زیرا صاحبان این نرم افزارها هم میتونند به تمام اطلاعات کامپیوتر شما دسترسی داشته باشند اما
اطلاعات کامپیوتر آدمهای معمولی مثل ما بدردشون نمیخوره...
ضمن اینکه ما ناچاریم ازاین نرم افزارها استفاده کنیم
درکل نرم افزارهای پولی بهتر و سریعتر و ایمنتر والبته معتبرتر هستند،
البته منظورم ساکس نیست بطورکل به نرمافزارهایی که در داخل ایران بفروش میرسند اعتماد نکنید من که همون مجانیها رو ترجیح میدم شاید سرعتشون کمتر باشه ولی ایمنتر هستند.
پاسخ
پروتکل vpn یکی از قوی ترین پروتکل های امنیتی هست !
به هیچ وجه هم به اطلاعات روی هارد یوزر کسی نمیتونه دسترسی پیدا کنه با وی پی ان !
"وجه اشتراک" vpn و این نرم افزار هایی که معرفی کردید , ایجاد پلی هست بین شما و خودشون که درخواست هاتونو براتون انجام میدن
یعنی میخواین برین فیسبوک , به اون میگین براتون میره , نتایج رو بهتون بر میگردونه و این کار فیلترینگ رو دور میزنه ..
حالا vpn میاد کلی دیتا تونو رمز هم میکنه که از خارج اون شبکه ی vpn (Virtual Private Netwok عملا غیر قابل دسترس میشن.

اون وجه اشتراک هم که بالا گفتم باعث میشه که صاحب سرور بتونه اطلاعاتی که به سیستمش میاد رو بخونه (data sniffing)

به نظر من vpn امن تر از ساکس و پروکسی هست چون غیر مدیر سرور شبکه های اطراف اون سرور با یک range ip میتونن اطلاعات رو بخونن
یعنی 254 برابر احتمال شنود اطلاعات بیشتر Smile

اصلا هم فکر نکنید یوزر هاشون زیاده , این کارو نمیکنن .. که همونطور که میبینید , ایرانش موقع انتخابات و اینا , یه مملکتو شنود میکنه Smile)
تو خود خارج , وی پی ان ماهی 7 تا 30 دلار فروخته میشه !
همونجایی که freegate و امثالهم رو میدن بیرون ... چرا خود اونا از این نرم افزار ها استفاده نمیکنن که قیمت وی پی انشون بیاد پایین؟
بعد اینجا میدن 3000 تومن !
گربه که واسه رضاء خدا موش نمیگیره Wink اینا همش واسه کارای جاسوسیه Wink
غیر اینه مگه voa هم فیلخر شکن داره !؟

سرتونو درد اوردم ... بای

هرکیم مشکوکه به مدیر سرورش میتونه بیاد از سایتم بگیره :
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

امریکا و انگلیس و آلمان و ترکیه و چندین کشور دیگه برای VPN
آمریکا و انگلیس برای HTTPS
بعد خرید هم vpn دارید , هم https

موفق باشید
پاسخ
کاری به بحثهای تکنیکی ندارم بطورکل برای ما هیچ امنیت 100% وجود نداره
ما مجبوریم بین بد و بدتر انتخاب کنیم
شخصا ترجیح میدم اطلاعاتم دست جاسوسای خارجی باشه تا داخلی و فکر میکنم در شرایط فعلی این عاقلانه تر باشه...
ازین جهت به هیچ نرم افزار و وی پی انی که در داخل کشور فروخته میشه اعتماد نمیکنم و همون فری گیت مجانی و جاسوسی رو ترجیح میدم.
حال خود دانید!!
پاسخ
نرم افزار freegate به درد استارز نمیخوره
چون موقعیت شما رو آمریکا نشون میده!!
و در استارز هم فوری بن میشی
پاسخ
خود دانید ولی تهدیدی که رو وی پی ان هست , مدیر سرورتون هست فقط.. که اگر آشناتون باشه , دیگه تهدید حساب نمیاد .
قضیه اونقدر هام جنایی نیس Big Grin
پاسخ
منم مشکل دارم کلا این مدت اینترنت رو ترکوندن...کلا کانکشن های امن درست باز نمی شه مثل https از vpnهم واسه استارز استفاده نمی کنم چون واقعا دیگه حوصله ی security تیمش رو ندارم...2 سال بود بهشون ایمیل می زدم تا اکانتم رو باز کردن..روانین
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمپینگ خروج از تحریم پوکر استارز Kaki123 24 3,920 2017/04/21، 04:12 PM
آخرین ارسال: HodaMin
  تهیه مدارک جهت وریفای کردن اکانت در استارز majidperfume 0 415 2016/08/03، 04:14 PM
آخرین ارسال: majidperfume
  فروش اكانت وريفاي پوكر استارز اروپا pokerkid 2 1,119 2015/11/16، 12:03 AM
آخرین ارسال: farzadof
Star به جوک استارز خوش آمدید mehdisp 5 2,153 2015/02/20، 03:12 PM
آخرین ارسال: RezAce
  حل مشکل پوکراستار khorsand14 11 3,380 2014/11/30، 02:45 PM
آخرین ارسال: bbabareza
  خرید اکانت پوکر استارز kachelik 0 1,315 2014/01/12، 04:49 PM
آخرین ارسال: kachelik
  جایزه در پوکر استارز agedahak 3 2,127 2013/12/04، 04:14 PM
آخرین ارسال: daivid40
  سوال در مورد کروم استار شدن در پوکر استارز vvorlds 2 1,793 2013/08/11، 10:31 AM
آخرین ارسال: mahannnn4779
پیک جایزه 5 میلیون دلاری پوکر استارز تا چند روز دیگه saeedf14 25 7,418 2013/08/03، 09:10 AM
آخرین ارسال: saeedf14
  پوکر استارز فول تیلت را می خرد daivid40 12 5,755 2012/10/18، 05:41 AM
آخرین ارسال: shaahiiiin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان