Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vip club
تیکت شرکت در تورومنت های weekly round sunday رو چجوری باید بدست آورد؟

vpp چیست و چگونه باید بدست آورد؟

باتشکر
پاسخ
با سلام
آقا ما به تازگی موفق شدیم به جمع کروم استارزها بپیوندیم.حالا هم دو تا ستاره بغل دایرمون داریم.
ولی یه چیزیشو متوجه نشدیم که این لولی که ما گرفتیم و چیکارش کنیم ؟؟؟
چه مزیتهایی واسمون داره و تو چه تورنمنتهایی می شه بازی کرد ؟

ممنون
پاسخ
(2013/01/09، 05:12 PM)agedahak نوشته است: با سلام
آقا ما به تازگی موفق شدیم به جمع کروم استارزها بپیوندیم.حالا هم دو تا ستاره بغل دایرمون داریم.
ولی یه چیزیشو متوجه نشدیم که این لولی که ما گرفتیم و چیکارش کنیم ؟؟؟
چه مزیتهایی واسمون داره و تو چه تورنمنتهایی می شه بازی کرد ؟

ممنون
باهاش میتونی ارز رو با نرخ1226تومن بانک مرکزی بخریHuhDBig GrinBig Grin
پاسخ
رفتم مرکز مبادلات نوبتش زیاد بود کسی آشنا ماشنا نداره؟؟؟؟؟
پاسخ
دوستان لطفا در صورت نداشتن جواب از بیان مطالب اضافه خودداری کنند چون این مباحث روزی توسط یک مشتاق دوباره مطالعه خواهد شد و باعث سرگردانی میشود
در مورد level در استارز باید بدونین که با اولین دپوزیت شما به جمع برنز ها وارد میشین و با رسیدن به حد نصاب Fpp (مثلا برای کروم باید 100 تا بدست بیاری)به لول بعد وارد میشی..سود این قضیه در چند چیزه
شرکت در تورنمتها:با هر لولی که بالاتر برین میتونین در تورهای با جوایز بیشتر بازی کنین
چند برابر شدن شدن سرعت VPP :حتما میدونین که با بدست اوردن هر FPP مقداری پVPP به شما داده میشه که میتونین از سایت باهاش خرید کنین..(مثلا لباس یا کفش یا نرم افزار)البته میزان کروم و برنز یکی هست و این پوینت از سیلور تازه شروع میشه
اینها کلش بود اما برای دیدن منبع اطلاعات بهتره سری به اینجا هم بزنین
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
راستی شما که کروم شدی میتونی هر روز در ساعتهای (5:30 sobh
12:30 zohr
6;30 bad az zohr
12:30 shab
در تورنمنت 100k که یک نوع فریرول هست بازی کنی..$100K Privilege Freerolls
پاسخ
(2013/01/14، 02:12 AM)payizanglobal نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
راستی شما که کروم شدی میتونی هر روز در ساعتهای (5:30 sobh
12:30 zohr
6;30 bad az zohr
12:30 shab
در تورنمنت 100k که یک نوع فریرول هست بازی کنی..$100K Privilege Freerolls

خوب منم مثل دوستمون الان کروم استارزم. ولی فرق VPP با FPP و نمیفهمم. بعد من از کجا بدونم چقدر VPP یا FPP دارم. فحش نده تروخدا. نمیدونم.

در ضمن این ترنومنتی که گفتید 5/5 صبح فریرول هست به چه درد می خوره؟ باید پول بذارم؟ اگر آره چقدر اگر این داستان مجانیه جایزش چیه؟
پاسخ
تا اونجایی که من اطلاع دارم و بصورت خلاصه:
شما وقتی رجیستر می کنید در تورنمنت مقداری از بای این شما به نام فی یا همون درصد سایت میره توی جیب سایت و زمانی هم که کش بازی می کنید درصدی از پات به نام ریک میره توی جیب سایت(این میشه میزان درآمد سایت از پول شما)

حالا پوکراستارز در ازای هر 1 دلاری که از شما فی می گیره در تورنمنت(مبلغ کش رو حضور ذهن ندارم) 5.5 VPPs به شما میده. و شما با توجه به لولی که دارین در ازای هر VPPs , مقداری هم FPP میگیرین(در حالت برنز و کروم استار شما در ازای هر VPPs یک FPP میگیرین)

هر کدوم از اینها محاسنی دارن که هم توی سایت توضیح داده شده و هم زمانی که شما لول میگیرین توضیحاتی براتون ایمیل میشه.

ولی خلاصه این محاسن رو دارن:
FPP:
1.شرکت در تورنمنت های بلیط دار(میتونین آنرجیستر کنین و تی دلار بگیرین و در تورنمنت های دیگه استفاده کنین)
VPPs:
هر 750 تا 10$ سایت به شما میده

و در مورد لول:
یکسری تورنمنت های مخصوص فری و بعضی هم با FPP میتونین شرکت کنید. که اینارو میتونین از قسمت Tourney---> vip club پیدا کنین
پاسخ
سلام به همه دوستان و اساتید
من پوکرو ازین سایت یاد گرفتم، همه ی مطالب سایت رو خوندم و الآن از پیشرفتم راضیم اما تا حرفه ای شدن خیلی فاصله دارم. کلأ پوکرو یه ورزش میدونم نه ق-م-ا-ر و یه برنامه بلند مدت 5 ساله دارم برای WSOP. بنابرین بیشتر به آموزشای خوبتوت نیاز دارم.

اما یه سوال دارم
چجوری میشه از paypal پول ریخت تو پوکراستارز؟

بازم ممنون از آموزشای بینظیرتون
پاسخ
با وبمانی کار کن
اگه ایران زندگی میکنی با پی پال کار کردن اصلا کار ساده ای نیست
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان