Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقلب و انواع ان در پوکر
این تاپیک رو زدم نه برای اموزش تقلب بلکه برای اینکه دوستان انواع تقلب هایی که تا کنون دیدن رو بگند که از این طریق بقیه بچه ها اشنا بشند باهاش یا راهکار ارائه بشه
پاسخ
چرا تقلب نکنیم !؟

آیا این روش ساندویچ .. که تیمی رو میز میشینن , تقلب محسوب میشه ؟
پاسخ
بله تقلب محسوب میشه
پاسخ
چطوری باید گفت که تقلبه ؟

بعد دیلر باید به این تقلب رسیدگی کنه ؟

مجازاتشون چیه ؟
پاسخ
بعد از چند بار با هم روی یک میز نشستن Pokerstars اخطار می ده که شما دیگه حق با هم نشستن در یک میز رو ندارید در صورت تکرار دوباره این کار یک e-mail به همه ی افراد داده میشه و ازشون در مورد نوع ارتباط سوال میشه و همه account ها رو block می کنن و مدارک شناسایی ازتون می خوان . واسه یکی از اطرافیان من این قضیه پیش اومده بود که بعد از 4 5 ماه بازی کردن توی سایت دیگه برگشت passport scan بهشون داد و براش باز کردن... ولی این نمونه خیلی ساده و کوچک بود...
پاسخ
خیلی کارشون درسته .. در مورد بازیه لایو چطور ؟

اشکاله منطقی ای نداره که چند نفر همیشه با هم بازی کنن ... اینطور نیس ؟

مثلا من اگه بخوام بازی کنم , با دوستام همیشه میرم ...

کسیم دست کسی رو لو نمیده .. فقط تو سود و ضرر شریکیم ...
پاسخ
این مورد دوم غیر قانونی نیست ولی غیر اخلاقیه
پاسخ
سلام
آقا من یه چند وقتیه کهبه یه موردی برخوردم که گفتم شاید به این بحث شمام ربط داشته باشه
تو بازی sit&go دو سه تا یوزر هستن که بازی می کنن ولی وقتی تو سایت سرچشون می کنی نمی تونی پیداشون کنی
مثلا یک یوزر با نام pekarstas_86 از کشور روسیه همیشه تو بازیهای 3.5 دلاری بازی می کنه و همزمان تو حداقل 4 / 5 تا بازی هست ولی وقتی دنبالش می گردی پیداش نمی کنی؟ همش هم 3.5 دلاریه وقتی تو سایتهای رنکینگ هم نگاه می کنی آمارشو می بینی!!
یوزر szelenkoff ار بلاروس هم اینجوریه بازیهاش فقط 1.5 دلاریه/ (منظورم از اینکه دنبالش می گردی دگمه (کنترل اف )هست/
من حدسم اینه که اینا رباط هستن که برنامه ریزی شدن بازی کنن البته اینم بگم که هیچ برتریی به سایر بازیکنا (حداقل ظاهرا) ندارن من خودم چندین بار بردمشون
اگه کسی توضیحی داره بگه و اگه کسی می تونه (انگلیسیش خوبه) از پوکر استارز توضیح بخواد..

ممنون - رضا
پاسخ
منم برخورد کردم به یوزر هایی که سرچ میکنی , هیچی پیدا نمیکنه ... این موضوع تو فولتیلت نبوده تا الان ... فکر میکردم یوزر هایی که fpp هاشون زیاده این امکان رو دارن که سرچشونو ببندن , باز کسی بپرسه که بهتره ..
پاسخ
تو استارز Options > Hide from search feature

تو فول تیلت متاسفانه این انتخاب وجود نداره
پاسخ
مدتی هست چیزی در مورد سایت پوکر استارز فکرم رو مشغول کرده
اونم اینکه نمیدونم چرا اکثر دستها در تورن و بخصوص در ریور به نفع استک بزرگتر تموم میشه!!؟؟
انگار فلاپ اینطور نیست،خصوصا در ریور بیشتر جهت دار هست،

و اصلا مهم نیست که استک بزرگتر چه کارتهایی داره اکثر اوقات در تورن و بخصوص در ریور برندست!
مدتی هست که از این نظر بازیها رو زیر نظر گرفتم ولی هرچه بیشتر دقت میکنم بیشتر به حقیقت این موضوع پی میبرم...

نمیدونم بقیه دوستان هم متوجه چنین موضوعی شدند یا نه اما این موضوع خیلی نگرانم کرده
نمیدونم شاید هم توهم باشه که در اینصورت باید توهم خیلی عجیب و درازی بوده باشه!!
و فکر میکنم بعد از دو سال بازی کردن انقدر تجربه داشته باشم که بدونم چی دارم میگم.
پاسخ
بعد از 2 سال بازی چجوری؟؟
کسی که استک بزرگتری داره ریسک دیدن تورن و ریور رو به جون میخره..و حتی ممکنه از ریرایز هم نترسه و دستهای نیمه قوی رو هم بازی کنه..توی تورنمنت واسه همین میگن بهتره با چیپ لیدر درگیر نشین یا حداقل با دستهای قوی اینکارو بکنین چون حتی اگه KK دارین اون با آس و عکس میاد تا ببینه شما چیکار میکنین...من فکر نمیکنم بر مبنای نشستن یک قسمت خاص یا میزان چیپ اتفاقی روی بر خوردن ورقها بیافته..یکی از دوستان چند شب پیش به من میگفت که وقتی دست قوی دارم همه فولد میدن و امکان داره اونها دست منو ببینن((جواب رو توی نوع بازیش پیدا کردم))انقدر محکم بازی کرده بود که همه میفهمیدن یک دست خیلی خوب داره...شما KJ دارین و بلایند هستین یکی از middle رایز کرده اما شما کال کردین...رو فلاپ 2 J 7 میاد ..شما چجور رایزی میتونین بکنین؟؟اگه رایز کنین از دست حریف که ممکنه خیلی قوی باشه قافل میشین و ممکنه اون شمارو ریرایز کنه..اگه رایز نکنین یک کارت مجانی بهش دادین..اگرم یک رایز مینی بکنین واسه ادامه بازی کال میکنه..خوب حالا روی ترن یک A دارین..که از قبل فکر میکردین میاد..حالا بازی به نفع چیپ لیدره؟؟یا نوع بازی به نفع کسیه که چیپش بیشتره؟؟
پاسخ
حتما حق با شماست!! و من در تمام این مدت در اشتباه بودم...
من قانع شدم...

لطفا بیشتر برام توضیح بدین ممنون میشم...
پاسخ
اینم یه دست مسخره که فکر میکنم فقط توی پوکر استارز همچین اتفاقایی می افته...

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
پوکر استارز چرت شده...اینقدر این سیستم نرم افزارش هجومیه که آدم میترسه با دست قوی هم بازی کنه...هر دستی که داده میشه به احتمال بالای 99 درصد فلش + استریت + 3 اف کیند جدیدا هم که زده به سیم آخر بیشتر وقتا 4 اف کیند + فلش استریت همزمان تو یه دست رو میشه.واقعا مسخره ترین سایت پوکر شده.تورنمتاش که فقط واسه خنده برگزار میشه 10 هزار نفر شرکت میکنن برای 10 دلار یا 25 دلار فری رول نفر 90 که بشی 1 سنت جایزه بردی فکرشو بکن بین 10 هزار نفر 90 بشی 1 سنت (:

شیوه بازی در تورنمت های فری رول هم که مثل حمله مغول میمونه...از دست اول تا نیم ساعت بعدش اینقدر آل این میان رو دستت که کلا بازی کردن از یادت میره.حالا شما اشتباهات سیستم نرم افزار هم اضافه کنید بارها شده استریت بودم به تری اف کنید باختم یا چیزای دیگه..

وقتتونو تو جوک استارز تلف نکنید چون پوکر زده میشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان