Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش MTT - Cash - SnG
دوستانی که میخوان مبانی پوکر رو به صورت حرفه ای یاد بگیرن میتونن با یاهو Pinkdreammss من تماس بگیرن تا مفصل تر درین رابطه صحبت کنیم. تخصص بنده بیشتر روی HU Omaha Cash و 180man sng $2.50 هست.
استاد خیلی میبخشید...
به عنوان یکی از اعضای کوچک سایت ازتون تقاضا میکنم تا اندکی از مباحث پیچیده رو بصورتی ساده و روان برای ما بیان کنید تا به علم شما ایمان آورده و پرده های شک بر کنار شوند...
ضمن اینکه اینکار باعث بالاتر رفتن سطح علمی سایت نیز خاهد شد که این به نفع همه اعضا خاهد بود

امیدوارم حمل بر بی ادبی این حقیر نکنید...

(در صورت عدم جواب این موضوع بعنوان شوخی تلقی شده و حذف خاهد شد)
Joke... Smile))) بعضی ها دیگه مسخره کردن pm بدین مفصل تر صحبت کنیم... این forum برای کسایی هست که دوست دارن هر چیزی که بلد هستن رو به اشتراک بزارن تا همه پیشرفت کنن... شما احیانا با phil helmuth و negrianu یا ivey نسبتی دارید ؟؟؟؟!!!!! چشم منتظر باشید pm میدیم...خجالت داره...

تو این forum کسایی هستن که لازم نیست بهشون pm بدی تا بهت HU Omaha Cash (مفصل تر) یاد بدن خودشون همین جا به همه یاد میدن... موفق باشی...
Account man roo Pokerstars : 1-tomdwan , mitonid rooye Sharkscope check konid bebinid ke bluff dar kar nist. Har zamani ke doos dashtid ham mitonid hamahang konid biaid va cash session haye man ro rail konid ke mabada doroghi gofte basham. age ham ke pool darid roye Pokerstars ya Fulltilt bahaton bazi mikonam ta $0.10/$0.25. Har game ke shoma tosh rahat tarid. Montazeram
?hu4rollz
دوست گرانقدر اگه اندکی توی سایت تحقیق میکردید حتما متوجه حضور اساتیدی میشدید که چندین برابر من و شما تجربه دارند و هر چه رو که بلدند بی دریغ در اختیار همه گذاشتند...

یکی از نشانه های عالم فروتنی هست،

هنوز کسی اینجا جرات نکرده علمش رو به رخ دیگران بکشه زیرا همه واقفند که تنها نتیجه اینکار مورد تمسخر قرار گرفتن خاهد بود...
شما اگه واقعا چیزی بارتون هست (که البته هم هست ولی نه به اون میزان که خودت تصور میکنی) بدون ریا و چشم داشت میتونی در اختیار همه بذاری اگه نه که هرچه زودتر به این حرفها خاتمه بده اینجا نیازی به چنین بحثهایی نداریم .
Yeki az doostan goftan ke man khali mibandam va gheyre... . Agar kesi soali dare mitone inja beporse va javabeshon ro midam.
من آمار شما رو بررسی کردم

در 3 سال گذشته از بازی هدآپ 4 دلار درآمد داشتید

از SG حدود 25$

و در تورنمت های مولتی تیبل حدود -2 دلار

در مجموع کل بازی ها حدود 26$ در 3 سال گذشته
bbabareza دقیقا از کجا آمار رو میشه چک کرد؟
اگه ممکن آدرس دقیق بدین
من از این سایت

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

چک میکنم
کش گیم هارم ترک میکنن این سایت ها مگه ؟

دقیقا باید چه جوری از تجربتون استفاده کنیم دوست عزیز ؟

یکم راهنمایی بفرمایید در راستای رسیدن به تجربیاتتون Big Grin
(2012/11/11، 09:01 PM)div0x نوشته است: کش گیم هارم ترک میکنن این سایت ها مگه ؟

خوشبختانه نه!
Sharkscope.com marjae motabar tarie Smile
هیچکدوم از Tracking سایت ها 100% درست نیستن چون دقیقا نمی تونن تعداد Rebuy یا KO ها رو حساب کنن. ولی Sharkscope این خوبی رو داره که توی Advanced Search همه جور میشه نتایج رو فیلخر کرد ولی این امکانش پولیه که البته با وبمانی میشه خرید.
بابا حالا این حرفا چیه ... دادشمون وقتی پا پیش گذاشتن واسه پیشرفت ما , معنیش چیه مثلا تو دروغ میگی اینا ؟

آقای رویای صورتی جان , از کجا شروع باید کرد ؟
تا چه حد پایه ای ؟

میخوای من یه مثال بزنم ؟
دستم 55 هست
رو فلاپ 10 5 7 میاد
غیر همرنگ...
چک میدیم 2 طرف..
ترن 7 ...
حریف 2 بیگ میاد , کال میکنیم
ریور J
طرف آل این میکنه , ما باید چی کار کنیم ؟

نمیدونم برای شروع استارت مناسبیه یا نه Big Grin

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
دل مجموعه آموزشی پوکر برت - 28 فیلم آموزش پوکر پیشرفته Amazon 2 2,262 2017/07/07، 05:22 PM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
Smile آموزش حرفه ای تشخیص دست های حریف در Holdem no limit m8811163008 9 5,224 2015/03/02، 07:32 PM
آخرین ارسال: AKs
  آموزش Heads-UP یا پوکر 2 نفره از مقدمانی تا پیشرقته m8811163008 1 3,289 2015/02/01، 02:11 PM
آخرین ارسال: m8811163008
  آموزش از طریق ویدیو های آموزشی FoldEquity 4 1,851 2014/11/06، 01:18 AM
آخرین ارسال: فرزاد سلیمان پور
  کمک برای آموزش تکمیلی payizanglobal 8 7,174 2014/11/04، 01:29 PM
آخرین ارسال: sfan
Smile آموزش mhi2000 21 19,997 2013/11/08، 08:01 PM
آخرین ارسال: FoldEquity
  آموزش Poker Hud AriaInfinity 7 5,430 2012/11/11، 02:13 AM
آخرین ارسال: payizanglobal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان