Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش نرم افزار pokerstars
بدلیل تقاضای برخی از دوستان...

وقتی وارد نرم افزار شدین زیر اسم آیدیتون
یه منو هست که انواع بازیها رو میتونید اونجا انتخاب کنید که بترتیب از چپ به راست به این صورت هست:

holdem,omaha,stud,other,zoom,tourney,sit&go,events,homegames

اگر بخاین هولدم رو بصورت کش گیم بازی کنید باید وارد قسمت هولدم بشید
وقتی هم که وارد شدین زیر همون تب که در بالا براتون توضیح دادم یه تب کوچکتر دیگه هم هست که گزینه هاش به این صورته:

fixedlimit,nolimit,potlimit,playmony

که دراینجا فرمت بازی رو انتخاب میکنید(فکر نمیکنم توضیح بیشتر لازم باشه)

وباز هم در زیر این قسمت یه تب باز هم کوچکتر هست که در اون میزها براساس میزان مبلغی که بازیکنان میتونند وارد هر میز کنند (از حداقل تا حداکثر مشخص)دسته بندی شده بطور مثال در حالت micro زیر پنج دلار هست یعنی بیشتر از این مبلغ نمیتونید وارد میز بشید

خب این از کش گیم.

واما در قسمت omaha هم وضعیت به همین صورت هست

و در stud هم میتونید بازهای مربوط به خودش رو ببینید و همچنین بازیه زیبای razz

در قسمت other سه گزینه دیگه وجود داره:

draw,mixedgames,badugi

که در قسمت بازیهایی که با تعویض کارت همراه هستند مثل 5card و 2-7 موجودند
در قسمت mixed games هم بازیهایی که با هم mix شدند یعنی در یک بازی هر چند دقیقه یک بار بازی عوض میشه

واما tourney

این قسمت مربوط میشه به تورنمنتهایی که سایت برگزار میکنه انواع مختلفی از تورنمنتها وجود داره از ورودی $0.02 گرفته تا با ورودی $10000 دلار
با تعداد مشخص از چند نفر تا چند هزار نفر

sit&go

در این قسمت هم تورنمنتهای مربوط به خودش انجام میشه مهمترین مشخصه این تورنمنتها تعداد محدود شرکت کننده های اون هست و بازیها معمولن زود تموم میشه

اما مهمترین قسمت برای پیدا کردن بازی مورد نظر بعد از اینکه یکی از گزینه های بالا رو انتخاب کردید در زیر صفحه قرار داره بطور مثال وقتیکه وارد قسمت tourney شدین در پایین صفحه دوتا فیلخر میبینید یکی در سمت چپ که مهمتره و دیگری در سمت راست
وقتی فیلتری رو که در سمت چپ وجود داره باز کنید میبینید که گزینه های زیادی داره که با برداشتن یا زدن تیک روی اونها میتونید خیلی زودتر به نتیجه برسید و همینطور در بالای همون صفحه یک قسمت برای تایپ وجود داره که در اونجا میتونید اسم تورنمنت یا فرمت یا هرنوع بازی رو که بخاین تایپ کنید تا مستقیم همون بازی رو برای شما نمایش بده

واما فیلتری که در سمت راست وجود داره به شما کمک میکنه تا تنها تورنمنتهایی رو که در حال آمدن و همچنین در حال ثبت نام کردن هستند روی صفحه نمایش داده بشه...
وقتیکه این فیلترها سبز باشند یعنی اینکه فیلخر روشن هست و در غیر اینصورت یعنی که خاموش هستند.

امیدوارم که این توضیحات مفید واقع بشه
اگر دوستان صلاح دیدند تا اگر مطلبی رو جا انداختم اضافه کنند، من هم خیلی خوشحال خاهم شد.

باشد که آیندگان از ما به نیکی یاد کنند...
پاسخ
ممنونم از زحماتتون
پاسخ
کسی میدونه چطوری میشه لیست کامل این صفحه که عکسش رو گذاشتم از ابتدا تا امروز

رو به دست بیاریم.چون این صفحه فقط تا 60 روز گذشته رو میتونه لیست کنه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
به این راحتی که 60 روز رو می تونی ببینی نه ولی راه حل داره و شدنیه. از منوی Requests گزینه Playing History Audit رو انتخاب کن بعد اونجا بازه زمانی ای که می خوای رو انتخاب کن و فرمت اکسل XLS. چند ثانیه بعدش استارز یه فایل اکسل برات می فرسته که توش همه ی کارهایی که تو اون مدت کردی رو نوشته، منظور از همه واقعا همه است، یعنی حتی تعداد Rebuy هاتو هم می تونی ببینی ولی چون لیست خیلی بزرگه بهتره براساس ستون دوم که فکر کنم Action بود Sort کنی و مثلا دنبال Cashout بگردی توش.

Regards,

e-run
Pokerstars Support Teamm
پاسخ
در سایت استارز zoom چیه؟
چرا نمیشه بازی دیگران رو تماشا کرد؟پلی مانی هم نداره
قبل از دیدن میز پول میگیره,
با سپاس
پاسخ
(2012/10/18، 12:43 AM)mahannnn4779 نوشته است: در سایت استارز zoom چیه؟
چرا نمیشه بازی دیگران رو تماشا کرد؟پلی مانی هم نداره
قبل از دیدن میز پول میگیره,
با سپاس

Zoom نوعی بازی هستش که بعد از بازی کردن یک دست و یا Fold کردن بلافاصله به یک میز دیگه منتقل می شید و دستی جدید با حریف های جدید رو شروع می کنید به خاطر اینکه هر دست به صورت Random بازی کن به میز دیگری منتقل می شه شما نمی تونید observe بشید... کلا در این بازی چون هر دست حریف ها تغییر می کنن قسمت شناخت بازی کن poker حذف میشه و بیشتر باید به اتفاق هایی که در لحظه میفته دقت کنید... موفق باشید...
پاسخ
میزهای Play Money آخر لیست با رنگ مشکی مشخص شده

علاوه بر دلیلی که Aria عزیز گفتن، دلیل این که نمیشه میزها رو دید اینه که به فرض اگه یک بازیکن فقط وارد یک میز شده (امکان ورود تا جهار میز در هر Stake هست) و قبل از این که نوبتش بشه Fast Fold کرده باشه، اگه امکان دیدن میزهای دیگه وجود داشته باشه و شما ببینین سر یه میز دیگه با شماره دست بالاتر هم هست می تونین این برداشت رو بکنین که با این که هنوز نوبتش نشده تو میز اولش Fold کرده و این خیلی به تصمیم گیریتون کمک می کنه و عادلانه نیست
پاسخ
Update جدید استارز واقعا عالیه:

1- Deck جدید که واقعا زندگی رو آسون کرده!
2- امکان Run It Twice
3- Unregister کردن اتوماتیک از SnG در زمان Disconnect شدن
4- رند کردن میزان Bet یا Raise به نزدیکترین Small Blind

و به زودی تورنمنت ZOOM
پاسخ
ضمنا با گرفتن کلید کنترل هنگام فلد کردم تا آخر ذست رو میز برای تماشا میمونید ..
پاسخ
توی استارز چطوری میشه فهمید چند دست بازی کردی از زمان ثبت نام در سایت تا همین امروز
پاسخ
2هفته ای میشه هر وقت میخوام شیر کنم خطا میده
مثلا برای شیر کردن دست امروزم این پیام رو داد
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
application not found
باید چکار کنم؟
پاسخ
1- Deck جدید که واقعا زندگی رو آسون کرده!
2- امکان Run It Twice

این 2 مورد رو توضیح میدین

من چیز خاصی متوجه نشدم
پاسخ
(2012/10/18، 03:25 PM)bbabareza نوشته است: 1- Deck جدید که واقعا زندگی رو آسون کرده!
2- امکان Run It Twice

این 2 مورد رو توضیح میدین

من چیز خاصی متوجه نشدم

deck جدید فک کنم منظورشون تو تم جدید بود که یه دک جدید اضافه شده
حالا چه جوری زندگی رو آسون کرده نمی دونم من با تم اولیه پوکر استارز راحت ترم :دی
دومی هم یه امکان جدید هست که تو پوکر های تی وی هم هست.
وقتی دقیقا دو نفر آل این کنن بعد فلاپ یا قبل فلاپ و کسه دیگه نباشه میتونن دو نفر توافق کنن دو بار بریزه برگ یعنی پات دو تا میشه برنده هر دست نصفشو میبره
پاسخ
کارت های جدید
ران این توایس به معنیش میخوره که بشه برنامه رو 2 بار همزمان اجرا کرد ! ولی واسه من که 2بار اجرا نشد . اینو منم نفهمیدم منظورشو Big Grin
پاسخ
منظورم این Deck جدیده. با این که من از Deck چهار رنگ استفاده می کردم ولی بازم بعد از چند ساعت بازی تشخیص خشت از پیک برام سخت میشد. این که استارز این رو اضافه کرده و دیگه نیازی نیست 11 دلار بدی تا این Deck رو از TiltBuster بخری خیلی خوبه

[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

------------

اگه کسایی که تو دست باشن Run It Twice رو فعال کرده باشن، زمانی که قبل از River دست AllIn بشه، دو سری ورق چیده میشه تا واریانس کم شه

[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست نرم افزار koorosh001 1 1,089 2015/10/09، 12:23 AM
آخرین ارسال: MihanPoker
  یک آموزش کوتاه اما بسیار ارزشمند برای تولید ثروت از پوکر از یک بازیکن پیشرفته m8811163008 3 2,875 2015/01/15، 11:56 PM
آخرین ارسال: AKs
  آموزش razz tatepito 4 5,706 2013/06/24، 04:16 PM
آخرین ارسال: mamal
  نرم افزار پوکر iranbetting 12 15,066 2012/05/27، 11:23 PM
آخرین ارسال: erun
  آموزش پوكر 5 كارتي بسته SE7EN 10 15,820 2012/01/23، 12:23 AM
آخرین ارسال: tatepito
  آموزش پوکر از نوع (draw 5 caraw & draw 2-7) Kourosh 6 6,370 2011/11/06، 02:28 AM
آخرین ارسال: tatepito
  آموزش stud Kourosh 0 1,705 2011/10/26، 12:12 AM
آخرین ارسال: Kourosh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان