Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت pokerschoolonline
سایتpokerschoolonlineزیر مجموعهpokerstarsاست و برای اموزش به کاربران پوکر استارز تعبیه شده.قسمتهای متفاوتی در سایت برای اموزش وجود داره.مثلا شما میتوانید بازیهای زنده حرفه ایهای سایت را در پوکر استارز تماشا کنید که در جریان بازی مربی همینطور که بازی میکند درباره نکات اموزشی هم در زمینه بازی صحبت میکند.(البته مسلما باید انگلیسی شما در حدی باشه که بفهمید)و شما هم میتوانید بوسیله چت از انها سوال کنید.

قسمتهای دیگری هم وجود دارد مثل گذروندن COURSEهایی که ارائه میده که برای بازیکنان تازه کار هم مفید میباشد و هم میتوانید بعد از گذروندنbasic,core quizواردsng quizبشید که چند تا بلیط 3.5$(فکر کنم 5 تا)به شما برای بازی sit&goدر pokerstarsمیده.

بخشهای مختلف دیگه ای هم داره .ولی هدف من از ایجاد این تاپیک بیشتر معرفی ویدیو های اموزشی است که proها در سایت میگذارند.

یک ویدیوی بسیار عالی ازchrismoneymaker در سایت دیدم که مربوط به یکی از توزنومنتهایی است که بازی کرده.بسیار عالی توضیح میده و خودشو نقد میکنه.تقریبا هر چی که در بازی در تورنومنت نیاز دارید رو میتونید در ویدیو ببینید و بشنوید.فقط اگه زبانتون خوب نیست فکر نکنم خیلی براتون دیدنش خوب باشه.چون مثلا بعضی جاها که اشتباه میکنه برمیگرده و دربارش توضیح میده و همچنین توضیحاتش در طی بازی مفید تر از خود بازیه.نکاتی که شاید خود ماها بارها بهشون برمیخوریم و یا میدونیم ولی کریس با نقد کردن خودش دقیقا میدونه چطور بازی میکنه و ضعف هاش چیه و هر چیزی که یک پوکر باز حرفه ای رو از معمولی یا بد جدا میکنه.شما اصلا بازیهای فانتزی که مثلا در شبکه های تلوزیونی پوکر میبینید نه در این تورنومنت و نه در هیچ کدوم از ویدیوهای اموزشی دیگه چه توسط کریس و یا هر حرفه ای دیگه ای نمیبینید. اینها اومدن که پول در بیارن نه ژانگولر بازی.

این صفحه کریس تو پوکر استارزه
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

صفحه زیر هم ویدیو اموزشی مد نظر ما.ویدیو اموزشی که دربارش صحبت کردمSession 1,2,3,4است.فقط یک نکته اینکه اول شما باید در pokerschoolثبت نام کنید(اگر عضو نیستید)و بعد جلوی هر ویدیو یا علامت+20 هست که یعنی شما باید حدالقل 20vppبرای تماشای ویدیو داشته باشید(البته چیزی نمیپردازید فقط معیار داشتنه)ویا+150 که باید بالای 150 تا داشته باشید.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
برای ثبت نام در این سایت نرم افزار پوکر استارز رو باز کنید در بالای نرم افزار روی گزینه pokerschool کلیک کنید و گزینه register رو انتخاب کنید

در صفحه ای که باز میشه باید یک پسورد جدید انتخاب کنید این پسورد باید متفاوت از پسورد ورود شما به نرم افزار پوکر استارز باشه،
از این پسورد میتونید برای ورود به سایت pokerschoolonline.com هم استفاده کنید(با همون آیدی پوکر استارز خودتون).

سایت خوبیه...
پاسخ
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این سایت مسابقات پوکری هست که به صورت لیگی برگزار می کنه و کار بسیار جالبی ه.
اگر می خواید پوکر رو بیشتر به عنوان یک سرگرمی یا ورزش نگاه کنید تا وسیله ای برای کسب در آمد به نظرم کاری که مسابقات این سایت کرده خیلی خوبه.

مسابقاتش به این شکل هست که بعد از اینکه شما در این سایت عضو شدید و به quiz ایتداییش جوای دادید شما بلیط شرکت در لیگ رو می گیرید. هر روز تعداد زیادی مسابقه برگزار می شه و شما طبق یک سری فرمول در این مسابقات امتیاز می گیرید و در لیست رده بندی لیگ قرار می گیرید. در آخر هر ماه به برنده ها جایزه تعلق می گیره. البته هر تورنومنت هم برای خودش جایزه داره که خیلی کم هست ولی هدف اصلی دره بندی در لیگ و جایزه نهایی هست.

با این روشی که این سایت در نظر گرفته فاکتور شانس در تورنومنت ها کمتر شده و فاکتور مهارت زیاد می شه.

لیگ هاش هم در 2 کلاس Open League و Premier League برگزار می شه. Open League مجانی و فریرول هست که جایزه نهاییش هم کمتره ولی 200 نفر اولش وارد Premier League در ماه آینده می شن. در Premier League تورنمنت ها بایین 1.10 $ دارن. ولی نکته مهم اینه که جوایز نفرات برتر این لیگ زیاد هست و جابزه نفر اول لیگ 5000 دلاره.

یک سری مسابقات Premier League Qualifier هم وجود داره برای کسانی که می خوان راحت تر وارد این لیگ بشن که اون هم رده بندی لیگی خودش رو داره ولی وردوی 1.1$ داره.

اطلاعات بیشترش در سایتش [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] هست.
پاسخ
کسی کوئیز های این سایت رو پاس کرده ؟
من هر کاری می کنم رو استارت کوئیز می زنم باز نمی شه ، از همه ی مرورگر ها هم تست کردم فرقی نکرد
پاسخ
(2013/05/11، 12:44 PM)radonix نوشته است: کسی کوئیز های این سایت رو پاس کرده ؟
من هر کاری می کنم رو استارت کوئیز می زنم باز نمی شه ، از همه ی مرورگر ها هم تست کردم فرقی نکرد

من sngو tournoment کوئیز هاشو پاس کردم از کروم استفاده کردم مشکلی نداشتم.
پاسخ
مرسی خیلی ویدیوهای عالیه...واقعا به من کمک کرد...
پاسخ
Training های خوبی داره . ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان