Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOOM POKER
از این بعد لینک دست های جالبتون رو که تو بوم پوکر شیر کردید اینجا بگذارید

برای شروع

دیشب تو بیگ 4.4 حدود 100 نفر مونده بودیم و من حدود رتبه 10-12 بودم

و با این دست تقریبا بازی رو از دست دادم

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
پاسخ
QQ VS 55!
دیروز هم با 600K به یک روس باختم در یک تورنومنت که 7 ام بودم و 30 نفر بیشترتا میز فاینال نمونده بود. KK VS 77 .اسمشونو گذاشتم کله پوک خوش شاتس!
پاسخ
(2012/08/02، 06:55 PM)LINKINPARK نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

من این تنفر رو از روس ها هیچ وقت درک نکردم. تنها دلیلی که براش می بینم اینه که چون تعدادشون زیاده باعث میشه که فکر کنین خوش شانسن. از 100 تا مسابقه Micro Millions، روس ها 18 بار قهرمان شدن فکر نکنم دلیلش فقط شانس باشه. من چند تا دوست پوکری روس دارم که خیلی کمکم می کن
پاسخ
(2012/08/02، 07:23 PM)erun نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

من این تنفر رو از روس ها هیچ وقت درک نکردم. تنها دلیلی که براش می بینم اینه که چون تعدادشون زیاده باعث میشه که فکر کنین خوش شانسن. از 100 تا مسابقه Micro Millions، روس ها 18 بار قهرمان شدن فکر نکنم دلیلش فقط شانس باشه. من چند تا دوست پوکری روس دارم که خیلی کمکم می کنتفاوتشون زیاده مثال سادش همین دست هست. هیچ کس با 55 در پوزیشنutg آل نمیره غیر از روسهای ماهی!
فقط با کانادایی ها مقایسه کنید همه چی دستگیرتون میشه. بحث سر استیل بازی هست.
پاسخ
داری تورنمنت 1 دلاری بازی می کنی! همه ماهین!
پاسخ
(2012/08/03، 12:24 AM)erun نوشته است: داری تورنمنت 1 دلاری بازی می کنی! همه ماهین!
تا دلت بخواد 50$ به بالا هم بازی کردم اما الگوئ رفتاریشون همینه که م
می بینی.
پاسخ
سلام دوست عزیز متاسفم که اینو میگم ولی‌ بازی فوق‌العاده بدی با پاکت ایس انجام دادی رو پرر فلپ باید ریریز میکردی رو فلپ هم باید یه ریز میدادی اصلا نباید اجازه میدادی ترن و ریو رو ببین تو که حاضر بودی تا all in واسه این پاکت خرج کنی‌ رو ترن all in میزدی که نیاد برگ بخره.
پاسخ
(2012/08/03، 07:57 AM)mohammad reza نوشته است: سلام دوست عزیز متاسفم که اینو میگم ولی‌ بازی فوق‌العاده بدی با پاکت ایس انجام دادی رو پرر فلپ باید ریریز میکردی رو فلپ هم باید یه ریز میدادی اصلا نباید اجازه میدادی ترن و ریو رو ببین تو که حاضر بودی تا all in واسه این پاکت خرج کنی‌ رو ترن all in میزدی که نیاد برگ بخره.

من کاملا این Line ای که دوستمون انتخاب کرده رو درک می کنم. همه چی بر میگرده به دینامیک بازی تا الان. تنها اگه تا الان حریف با دست های متوسط مثل Pocket Pair متوسط و Ace های ضعبف و یا دو Broadway کارت 3bet رو کال کرده باشه، همچین جایی 3bet می کنم یا این که مطمئن باشم حریف روی فلاپ وقتی هیچی نزده cbet نمی کنه. وقتی AA رو این جوری بازی کنی (با 55 بلایند Effective Stack) باید بالاخره روی Flop یا Turn بازیتو Aggressive کنی. فلاپی که اومد، فلاپ خیلی خوبی برای حریف نمی تونه باشه (همینطور برای اکثر دست های ما که باهاشون preflop فقط call می کنیم) و در صورتی که مطمئن باشی حریف cbet می کنه، چک میدی و ترسی از دادن کارت مجانی به حریف نداری. Turn هم کارت خیلی خوبی برای ما اومده از این لحاظ که چون کارت بی معنی ایه و از طرفی رو فلاپ هیچ قدرتی نشون ندادیم حریف Aggressive تقریبا با تمام Range خودش رو همچین کارتی Bet می کنه و چون Bet Size حریف بیشتر به Value می خوره تا Bluff (32K رو پات 42K) واسه همین All-In به جای Raise منطقی تر به نظر میرسه، دادن کارت مجانی اینجا منطقی نیست چون می خوایم حریف برای Chase کردن Draw هاش پول بده. کلا Line ایه که بیشترین Value رو آدم مقابل بازیکنای TAG و حتی LAG می گیره به نظر من. کلا منظورم اینه که صرف چون اینجا بدشانسی آوردیم و یکی از 13 کارتی که نمی خواستیم اومده دلیل نمیشه که بازی بازیه اشتباهی بوده.

این Line ای که شما میگین خوبه ولی با فرض این که حریف با اکثر دستهاییکه raise می کنه حداقل call کنه 3bet رو و بازم با اکثر دست های رو فلاپ cbet کنه و raise رو کال کنه که خیلی خوش بینانست.
پاسخ

کاره 8 امروز

این دومین باره که با هشت کاره میشم...!!
پاسخ

چهارتا جفت افتادن به جون هم،
ولی اگه میرفتم برنده بودم...
پاسخ
AA VS QQ VS 1010

امروز ب رفتن برق نزدیک به 400 $ ضرر کردم.
واقعا... نمیدونم چی میشه گفت.
پاسخ
(2012/08/09، 01:00 PM)LINKINPARK نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

UPS + USB Wimax Modem

شما یا دو آیدی بازی می کنین؟
پاسخ
(2012/08/09، 02:49 PM)erun نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

UPS + USB Wimax Modem

شما یا دو آیدی بازی می کنین؟با یک آیدی

در این مورد اطلاعاتی ندارم ممکنه راهنمایی بفرمایید؟
پاسخ
واین هم اولین stf من البته بعد از اون فلاش قبلی(در اولین دست بازی!):

راستی یه کاره 9 هم داشتم دیروز:

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان