Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوکر استارز فول تیلت را می خرد
قابل توجه دوستانی که در fulltilt حساب دارند:

بر طبق توافق مسوءلان پوکر استارز و دادگستری امریکا قرار است پوکر استارز تمام دارایی های فول تیلت را بخرد.و پول حسابهای فول تیلت را به صاحبانشان برگرداند.البته قرار است فول تیلت با مدیران جدید دوباره مشغول به کار شود.مشروح خبر را در ادرس زیر میتوانید ببینید.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
هنوز باورم نمیشه
اینجور که من فهمیدم یه دوزاری هم کف دست صاحبانش نمی زارن. فقط نیم میلیارد دلار میدن به دولت و پولهای مردم را پس میدن و سایت مال اونها میشه.
اصلن چرا اینکارو میکنند؟

تنها دلیل میتونه سود مالی باشه نه از روی خیر خاهی!

پس یعنی واقعن می ارزه براشون!!

میشه تا حدی فهمید که چه سود کلانی از این سایتها در میارن!!!
قضیه خیلی پیچیده است و من هم از همه جوانبش اطلاعات کامل ندارم. ولی دلایل خیلی زیادی را برای این معامله می بینیم:
1. مشکلات PS با DOJ تقریبا حل میشه
2. با حل کردن مشکلشون با DOJ اگه زمانی پوکر تو US قانونی بشه، PS وضعیت خیلی خیلی خوبی خواهد داشت.
3. جلوگیری از خرید FTP توسط یک شرکت دیگه می کنه و PS میشه بی رقیب در دنیای پوکر آنلاین. فکر کن پپسی، کوکا کولا رو بخره!
4. دید کلی نسبت به پوکر آنلاین بهتر میشه و غیرآمریکایی هایی که دو دل بودند بیشتربه PS اطمینان پیدا می کنند.
5. اعتماد کسایی که تو PS بازی می کنند و تو FTP پول داشتند بیشتر جلب میشه
6. در کل برند FTP برند خیلی خوب، پرطرفدار و پولسازی بود و مشکل از مدیریت بود و احتمال این که PS بتونه این برند رو دوباره زنده کنه خیلیه.
6. به هر حال PS باید 500 میلیون دلار جریمه رو میداد.

مطمئنا اگه این کار براشون سودآور نبود، صرفا به خاطر خیرخواهیی انجام نمی دادن. ولی خوب مهم نیست، مهم اینه که پول همه قراره پس داده بشه و راه برای قانونی شدن پوکر تو آمریکا باز بشه.

تنها چیزی که مونده اینه که Howard Lederer و Chris Ferguson و Ray Bitar بیفتن زندان.
شاید برای ما که تو ایرانیم بهتر باشه که وضع به همین صورت بمونه و پوکراستارز تو آمریکا اجازه فعالیت نداشته باشه...
زیرا اگر اینطور بشه احتمالن پوکر استارز مجبور میشه که بین کاربران ایرانی و آمریکایی یکی رو انتخاب کنه که البته هیچ شکی نیست که ایران رو انتخاب نخاهد کرد...

شاید به ظاهر بی معنی باشه ولی با توجه به تحریمهای مالی علیه ایران این سایت ممکنه از طرف دولت آمریکا بعنوان محلی برای تبادل مالی ایرانیان یا دولت ایران شناخته بشه
که برای من شک چندانی باقی نمیزاره که اقدام به تحریم ایرانیها در این سایت هم خاهند کرد...
(یعنی هر سوراخی رو میبندن که یه دلار هم از این مملکت نه خارج و نه بخصوص وارد بشه!!)
آخه این شرکت ها هیچکدومشون تو آمریکا نیستن که بخواد برای ما مشکلی ایجاد کنن مثلا استارز تو Isle of Man هستش. در ضمن تبادلات مالی تو استارز به این آسونیا هم نیست. اینجوری نیست که هر مقداری که خواستی دیپازیت کنی بعدش به هر کی که خواستی ترنسفرش کنی.

اومدن آمریکایی ها مساوی میشه با ترافیک خیلی بیشتر تو بازی های غیر هولدمی. الان واقعا وضع تو این بازی ها خیلی بد شده، من خودم فقط به این خاطر Razz دیگه بازی نمی کنم چون به ندرت میشه بالای 5 تا میز پیدا کرد. الانم که SnG های NLO8 بازی می کنم فقط بین ساعت 8 شب تا 3 صبح امکان بازی کردن 12 میز همزمان است اونم به شرطی که 1.5 دلاری رو همزمان با 3.5 و 7 دلاری بازی کنی. امیدوارم با برگشتن پول FTP و در نهایت با برگشتن آمریکایی ها وضع بهتر بشه.

از طرفی اگه قانونی بشه تو آمریکا، پول دیپازیت کردن بازیکناشون خیلی آسون میشه و Fish های بیشتری وارد بازی ها میشن. خودش میشه یه Poker Boom دوباره.
دوست گرامی حرف شما کاملن درست ولی همین الان هم خیلی از شرکتهایی که ایران و ایرانی رو تحریم کردند اصلن تو آمریکا نیستند!!
وخیلی از شرکتها داوطلبانه اینکارو کردند و همه این شرکتها روابط تجاری با آمریکا دارند و حاضر نیستند به هیچ وجه این رابطه پر سود رو به خطر بیاندازند...
در نتیجه همه چیز بر میگرده به پول...
بسیاری از این تحریمها علیه ایرانیها جنبه روانی داره یعنی حتمن لازم نیست که مثلن پوکر استارز جایی باشه برای تبادلات مالی بلکه تنها با این بهانه میتونند پوکر استارز رو از مراوده با ایرانیها منع کنند تا ذهنیت همین تعداد اندک رو نسبت به دولت کریمه خدمت گذار و نظام مقدس و الاهی و عزیز و...خدشه دار کنند!!

اگه بفرض زمانی دولت آمریکا این شرط رو برای پوکر استارز برازه که باید بین فعالیت در آمریکا و کاربران ایرانی یکی رو انتخاب کنه(با توجه به وضع موجود چنین فرضی بسیار محتمل هست) مطمئن باشید که همه ما چند راه بیشتر نداریم یا باید دنبال یه سایت دیگه بگردیم یا باید از ایران خارج بشیم،یا باید دنبال کلک تعویض آی پی باشیم و یا اصلن پوکر رو فراموش کنیم و به راه راست ناخاسته وارد بشویم...

البته امیدوارم اگر زمانی هم پوکر استارز تو آمریکا قانونی شد یا مشکل ما با آمریکا حل شده باشه یا اینکه اصلن آمریکاییها اصلن به این فکر نیافتن که بیان مارو هم از پوکر منع کنند.
منطقی و ترسناک!
قراره فول تیلت دوباره 6 نوامبر باز بشه.متن زیر ایمیلیه که برای من اومده و توضیحاتی درباره سیستم ریواردینگشون بعد از بازگشایی داده.

We would like to share some pre-launch information with you about the changes planned to Full Tilt Poker’s existing loyalty program offering.

Full Tilt Poker will re-open on Tuesday, November 6th. On that day, a comprehensive player rewards program will be introduced, which will replace the Iron Man Challenge, Black Card and affiliate-paid rakeback programs.

The way in which players are rewarded will be greatly simplified, with eligible players receiving weekly cash payments. These payments will be based on the number of Full Tilt Points accumulated, at a rate of up to $2.50 for every 100 Full Tilt Points earned.

The weekly payments will differ from affiliate-paid rakeback in that the amounts you receive will not be reduced as a result of the various marketing costs you incur (for example, if you spend points in the Full Tilt Store) or other fees.

We will send you more information on the introduction of our new player rewards program, and on the transition of players from the Iron Man Challenge and Black Card programs, on Tuesday, November 6th. If you are eligible to receive the 2011 Iron Man Mid-Year Bonus, it will be credited to your account upon re-launch.

We look forward to welcoming you back to Full Tilt Poker.
برا منم اومده، همون سیستم 27% قبلیشون + Black Card خیلی بهتر بود
کاش زودتر باز شه

یادش به خیر از اونجا پوکر رو شروع کردیم

هرچند که پوکر استار ایمن تر هست و کش اوت ها در کمتر از چند ساعت انجام میشه

ولی نرم افزار فول تیلت جذابیت خاصی داشت چون یادمه اون موقع اکثرا رو فول تیلت بودیم

و کمتر صحبتی از پوکراستار میشد

اما یکبار تو فول تیلت درخواست کش اوت دادم بیش از 2 هفته طول کشید تا انجام شد

به هرحال الان دوست دارم اونجا هم بازی کنم و فکر میکنم سطح بازی ها پایین تر بود

و شاید با این مهارت 2 ساله الان راحت تر بشه اونجا کار کرد
Exclamation 
شاید فردا pokerstrategy رو هم بخره Exclamation

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمپینگ خروج از تحریم پوکر استارز Kaki123 24 5,457 2017/04/21، 04:12 PM
آخرین ارسال: HodaMin
  تهیه مدارک جهت وریفای کردن اکانت در استارز majidperfume 0 556 2016/08/03، 04:14 PM
آخرین ارسال: majidperfume
  فروش اكانت وريفاي پوكر استارز اروپا pokerkid 2 1,383 2015/11/16، 12:03 AM
آخرین ارسال: farzadof
Star به جوک استارز خوش آمدید mehdisp 5 2,530 2015/02/20، 03:12 PM
آخرین ارسال: RezAce
  چگونه می توان پولی را که از حساب بانکی برای شارژ کم شده را دوباره از فول تیلت پس گرف amir_top1 1 1,032 2014/06/09، 02:21 PM
آخرین ارسال: div0x
  خرید اکانت پوکر استارز kachelik 0 1,427 2014/01/12، 04:49 PM
آخرین ارسال: kachelik
  جایزه در پوکر استارز agedahak 3 2,515 2013/12/04، 04:14 PM
آخرین ارسال: daivid40
  مشکل در پوکر استارز agedahak 23 12,168 2013/09/24، 11:08 AM
آخرین ارسال: mahannnn4779
  سوال در مورد کروم استار شدن در پوکر استارز vvorlds 2 2,069 2013/08/11، 10:31 AM
آخرین ارسال: mahannnn4779
پیک جایزه 5 میلیون دلاری پوکر استارز تا چند روز دیگه saeedf14 25 8,763 2013/08/03، 09:10 AM
آخرین ارسال: saeedf14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان