Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین دستهای پوکر که تاکنون داشته اید
این موضوع رو به این دلیل اضافه کردم که امشب برای اولین بار در تاریخ کوتاه بازی کردنم رویال فلاش داشتم...!!

وجالبه که تنها بی بی داشتم اون هم بی بی دل!!
این رو به فال نیک گرفتم زیرا بی بی بخت با من یار بود...

اگر چه هول شدم و آل این کردم و نتونستم اونطور که باید از این فرصت نادر استفاده کنم...
این اتفاق در بازی امشب Online Poker Show Freeroll افتاد
این هم لینکش که آپ کردم:

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

با اینکه داشتم خوب پیش میرفتم به ناگه جفت شاه نصیبم شد من هم ریز معقولی کردم ولی حریف جواب داد و در فلاپ آس اومد من هم برای امتحان کردن حریف باز هم مقدار شرط رو بالا بردم که حریف باز هم بیشترش کرد...
نمیدونم چرا ولی بااینکه با اطمینان حدس میزدم حریف حتمن آس داره اما بازهم جواب دادم که در نهایت منجر به آل این شد که...

بهرحال شب خوبی بود یه بار هم کاره سرباز شدم (امشب) که البته اون بازی 5card draw بود...

یه بار هم خیلی قبلتر کاره با 8 شده بودم در هولدم...

اما یه چیز جالبتر هم ذهنمو مشغول کرده مدتی بود که به این موضوع فکر میکردم و با خودم میگفتم چرا هرگز رویال نصیبم نمیشه...؟؟
انگار خدای پوکر راز نیاز من رو شنید...!

که امشب شد.

دوستانی که تجربیات مشابه داشتند میتونن اینجا بیان کنند.
پاسخ
من یکیو میشناسم قبل آل این صلوات نذز کرد , رویال شد Smile) جدددددیااااا Smile)
گفتی تجربیاتشونو بیان کنن , منم همینو بیشتر نداشتم Smile)

بیاید باهم تو این ماه عزیز دست به دعا ببریم تا خداوند مارا در تمامی تورنمنت ها به مقام قهرمانی برسونه Wink)
پاسخ
چرا بیگ بلایند قبل از فلاپ فولد می کنه به جای اینه چک کنه؟ (واقعا فولد کرد یا چون Sitout بوده کل دست، BOOM اینجوریش کرده)
کاره سرباز تو 5CD قبل از Draw شما Pair داشتی یا Set؟

من موقعی که پوکر رو شروع کردم تو UltimateBet بازی می کردم چون موقع ثبت نام 10 دلار میداد. اون مدت خیلی SF و RF می شدم. الان می فهمم چرا!
پاسخ
آره بیگ بلایند Sitout بوده

در مورد کاره سرباز هم من قبل از فلاپ Pair داشتم که با تعویض سه کارت دیگه دو سرباز دیگه هم اومد.

اون کاره که قبلن هم داشتم با سرباز و هشت بود که روی میز هم سه تا هشت دیگه اومد...!

کلا سرباز برام خوش یمن بوده اینبار هم که سرباز و بی بی داشتم که رویال شدم!

بهر حال این اولین رویال فلش من بود قبلن حتا استریت فلش هم نداشتم چه رسد به رویال!! شاید هرگز دیگه دوباره پیش نیاد یا...کسی چه میدونه...!!

UltimateBet که زرد از آب در اومد پس زیاد به نتایج اون زمان اعتماد نکنید،ضمن اینکه ممکنه مکانیزم پخش ورقها با اون چیزی که الان هست کاملن متفاوت بوده باشه.

یه اتفاق بامزه دیگه هم امشب افتاد همین الان که شروع به نوشتن این تایپیک کردم با دوتا آیدی تو یه تورنمنت ثبت نام کردم قبلن هم بارها اینکارو کرده بودم ولی امشب برای اولین بار این دو تا آیدی همزمان روی یک میز حاضر شدند!!
اونهم تورنمنتی که 4822 شرکت کننده داشته...!
پاسخ
اینم امشب Four of a kind Ace شدم/
َAAAA
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
در بازی تو کازینو ایوریا در تفلیس با جفت 10 ( گیش و دل ) وارد بازی شدم . فلاپ : j q k گیش ترن : 2 دل و ریور : A گیش .رویال فلاش نازی شد دیلر بهم تبریک گفت و سوپر وایزرشو صدا زد انهم دو تا دیگه رو پیج کرد دستم حدود 10 دقیقه رو میز باز بود و همه دست زدن واسم کلی حال داد حیف که دوربینمو گرفته بودند دم در Sad در ضمن 3000 دلار بهم جایزه دادن خیلی لحظه توپی بود خدا قسمتتون کنه .....
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان