Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیوانگان پوکر انلاین
سلام

این تاپیک رو ایجاد کردم چون اخیرا دارم نتایج یه سری خوره و دیوونه(نمیدونم اینا جه جور جونورایین)پوکر انلاینو بررسی میکنم.یه چیرایی میبینم که رو کلم شاخ سبز شده.این تاپیک برای بحث و گفتگو درباره این خوره های پوکر انلاین ایجاد شده.

مثلا یکیشون با ای دی rs03rs03 که بیش از یک میلیون تا تورنومنتهای 1$ بازی کرده.میتونید نتایج رو در سایت زیر ببینید.اسمشو تو سایت زیر سرچ کنید.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

این طرف تا 120 تا میز یه جا بازی میکرده به طوری که پوکراستارز بهش شک میکنه و فکر میکنه که یه روبات یا همون اکسپرت(فارکسیشه)داره بازی میکنه.حسابشو بلاک میکنه و یه نفرو میفرسته تا به طور حضوری تو خونش بازیشو چک کنه.نتایجشم با تمام امکانات موجودشون بررسی میکنن و در اخر به این نتیجه میرسن که خودشه که بازی میکنه.این کارم به این خاطر میکنن که استفاده از چنین ابزارهایی در پوکر استارز غیر قانونیه و حتما باید بازی توسط انسان انجام بشه.شرح داستان رو در لینک زیر میتونید ببینید.

تاپیک زیر هم توی2+2 برای همین موجود زده شده:

البته نتایجش تو سه سال اخیر منفیه که تو پست زیر اینطور برداشت شده که یه سیستمی پیدا کرده که از rakeback سود کنه.

کلا دیوانه ایه واسه خودش.
1000000 تورنومنت اونم 1 دلاری!!!!

توی لینک زیر هم اسم یکسری از انلاین بازهای حرفه ای رو میتونید پیدا کنید و تو ادرس اولی سرچشون کنید و نتایجشونو ببینید.

همچنین میتونید اسامی رو از توی tableهای خود پوکر استارز پیدا کنید و نتایجشونو تو سایتای ترکر(که همون اول یکیشو گذاشتم)ببینید.مثلا ای دی dhilton12 که وقتی تو پوکر استارز سرچش کردم دیدم داره 26 میزو با هم بازی میکنه.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
یاد George "jorj95" Lind افتادم که یه زمانی 68 ستلایت هایپرتوربو 6 نفره رو با هم بازی کرد.

[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

این بشر همین دو ماه پیش، زمان SCOOP، تونست تو یک روز VPP مورد نیاز برای Supernova به دست بیاره. یعنی 100,000 VPP تو یه روز.

نتایج jorj تا الان بدون حساب Rakeback. اگه Rakeback رو 100% حساب کنیم همون خودش جدود 1 میلیون دلار میشه.

پاسخ
Randy Nanonoko Lew
(Team PokerStars)

بهترین Cash game باز که توی Guinness هم رکورد ثبت کرده...

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation همه بخوانند معرفی یک کلاه بردار در پوکر انلاین ایران giootin 1 1,385 2016/08/16، 12:16 PM
آخرین ارسال: neo
  راهنمایی در مورد انلاین بازی کردن پوکر با دوستان aliradan82 1 1,244 2015/01/26، 06:18 PM
آخرین ارسال: Onepair

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان