Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
freerolls ticket
سلام

میخواستم بدونم چجوری میشه تو فری رول ها شرکت داشت , مثلا اینی که فردا شبه ... چی میخواد ؟

پاسخ
سلام , ticket'e این tournament'o با وارد کردن کد 100k در قسمت bonus code موقع deposit بهتون میده...
پاسخ
مرسی

هیچ فری رولی نیس که همینجوری توش شرکت کنه آدم ؟

یه توضیح کلی میدید که این تیکت ها چجوری میان دست آدم ؟

بعضی سایت ها هستن که شماره تورنمنت فری رول میزارن ... اون فری رول هام نیاز به تیکت دارن ؟

ممنون بابت راهنماییتون
پاسخ
من در حال حاضر از Ticket ها و Freeroll های Code داره PokerStars دقیقا خبر ندارم دوستانی که اطلاع دارن لطف کنن پاسخ بدن... من تا اونجایی که می دونم یک سری freeroll ها برای pokerschool هست که توی PokerSchool باید عضو بشید یک سری آموزش ها در مورد Poker هم داره بعد با یک سری شرایط ticket میده..... Hubble's NL هم هست.
توی همون قسمت freerollها یک tournament هست که turbo'e اگه FPP دارید با 20 FPP و 10 FPP می تونید بازی کنید...
من توصیه می کنم اگه برای شروع می خواین به جای freeroll شما 10$ شارژ کنید tournoment های 0.25 سنتی و 0.1 سنتی هست که باز هم به نظر من از freeroll منطقی ترن...بازی های freeroll همه دستها روی all-in'e و اصلا منطقی بازی نمی کنن... در هز صورت اگر freeroll هم بازی کردید 15 تا 20 min اول اصلا بازی نکنید مگر AA , KK ... موفق باشید...
پاسخ
دیشب یه عزیزی فرمودند واسه مبالغ زیر 1000 دلار حساب فریز نمیکنن .. درسته ؟

من همش میترسیدم حسابم فریز شه که پولی بازی نمیکردم ..

سند هایی که واسه از فریز در آوردن میخوان از ادم چیه ؟ آخه ما خونمونو یه شیش ماهی هست عوض کردیم , آب/برف/تلفنش به اسم یکی دیگست , کارت ملی اونم که ندارم ... نمیشه استفاده کرد ازش نه ؟
فیش تلفن همراه حساب نیست ؟ Big Grin
پاسخ
(2012/07/19، 12:52 PM)div0x نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
10.5 تا شارژ کردم , Sit and go یه 1.5$ 2تا 0.25$ و یه 0.02$ بازی کردم که همشونم باختم ...

پیشنهادتون چیه ؟
من جز sit and go جایی 25 سنتی یا 10 سنتی پیدا نکردم .. کجا رو منظورتون بوده ؟

به نظرتون کجا بازی کنم بهتره ؟
پاسخ
همون SnG ها رو تا حداکثر 25 سنت بازی کن.

تو تونمنت ها اونایی که کنارشون نوشته Added $50 یا Added $100 هم تورنمنت های خوبی برای شوع هستن

برای این که این تورنمنت ها رو پیدا کنی پایین سمت چپ Lobby رو Tourney Filter کلیک کن و تو Search Bar بالاش added رو بزن

[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
پاسخ
(2012/07/20، 04:14 PM)div0x نوشته است: 10.5 تا شارژ کردم , Sit and go یه 1.5$ 2تا 0.25$ و یه 0.02$ بازی کردم که همشونم باختم ...

پیشنهادتون چیه ؟

شما بهتره تا مدتی اصلن real بازی نکنی فقط مسابقات depositor freerolls رو بازی کن حداقل یکماه اینکارو بکن تا با راه و روش بازی تو تورنمنت آشنا بشی بعدش با s&go نه نفره و بالا تر شروع کن مسابقات fifty/50 هم خیلی خوبه...بهرحال عجله نکن راه درازی در پیش داری...
پاسخ
(2012/07/20، 05:46 PM)erun نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

(2012/07/20، 05:50 PM)tatepito نوشته است:
(2012/07/20، 04:14 PM)div0x نوشته است: 10.5 تا شارژ کردم , Sit and go یه 1.5$ 2تا 0.25$ و یه 0.02$ بازی کردم که همشونم باختم ...

پیشنهادتون چیه ؟

شما بهتره تا مدتی اصلن real بازی نکنی فقط مسابقات depositor freerolls رو بازی کن حداقل یکماه اینکارو بکن تا با راه و روش بازی تو تورنمنت آشنا بشی بعدش با s&go نه نفره و بالا تر شروع کن مسابقات fifty/50 هم خیلی خوبه...بهرحال عجله نکن راه درازی در پیش داری...

آره خودمم تو همین فکرم ... این fifty/50 رو ندیدم , کی ها برگذار میشه ؟

در مورد فی پوکراستارز میشه راهنمایی کنید ؟
مثلا 20 دلار بخوایم کش اوت کنیم , چقد به حسابمون میرسه ؟

بانک من از ابتدا تا بکنون Big Grin
کد:
+10.70
-01.50
-00.02
-00.25
-00.25 8.68(-2.02)
-00.25 8.43(-2.27)
+01.29 9.72(-0.98)
پاسخ
آفرین موفق باشی. استارز موقع کش اوت فی نداره. ولی Webmoney موقع دیپازیت فکر کنم 0.8% کسر می کنه.

خوش به حال اون برزیلیه هم اوله هم دوم!
پاسخ
چه جوری این برزیلیه هم اوله هم دوم؟
پاسخ
بعضی وقتا معمولا وقتی سرعت نت کم باشه، لیست بازیکنا به صورت اتوماتیک و سریع آپدیت نمیشه ولی وقتی رو اسم ها دونه دونه کلیک کنی آپدیتشون می کنه. اینجا هم همین اتفاق افتاده، چند لحظه قبلش برزیلیه نفر اول بوده و قبل از این که لیست آپدیت بشه دوستمون رو نفر اول کلیک کرده و فقط موقعیت برزیلیه آپدیت شده.
پاسخ
آره همینطور بوده Wink)

اون فیفتی فیفتی رو هم فهمیدم چیه ..

سواله بعدم اینه hyper و turbo فرقشون چیه تو سرعت ؟ Undecided
پاسخ
(2012/07/21، 05:54 PM)div0x نوشته است: آره همینطور بوده Wink)

اون فیفتی فیفتی رو هم فهمیدم چیه ..

سواله بعدم اینه hyper و turbo فرقشون چیه تو سرعت ؟ Undecided

hyperسریعتره.وقتی یک تورنومنتی رو برای ثبت نام باز میکنی از قسمتtournament info(دکمه سبز بالایی)میتونی تمام مشخصات اون تورنومنتو ببینی.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان