Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه کتاب
سلام به همه
بزرگترین مشکل برای من این بود که تقریبا همه چیز رو باید تجربه میکردم و به جز این سایت و چندتا از دوستان دیگه منبعی وجود نداشت تا به سوالام جواب بده(البته به زبان پارسی)پس رفتم سراغ سایتهای اینگلیسی و از استراتژی بگیر تا بانکرول تا روانشناسی بازیکن و حتی با چه پولی کجا بازی کن رو پیدا کردم...اما مشکل جدید این بود که زبانم خوب نبود و وقتی از مترجم آنلاین کمک گرفتم دیدم اون از من قاطی تره...پس یک تصمیم پر خرج گرفتم و کتابهای خوبی رو که میشناختم که تقریبا 6تا بود به علاوه استراتژیهای یک سایت رو دادم به مترجم که هزینش یکم بیشتر از یک میلیون میشه..اول فکر کردم این مبلغ رو رلار کنم و باهاش بازی کنم ..منی که 10 دلار رو کردم 110تا حتما بازیم خوبه اما ته دلم میگه بهتره با اصول باشم و با برنامه نه همینطوری برم جلو...الان روزی 10 صفحه از بهترین کتابهارو دارن برام ترجمه میکنن با قیمت صفحه ای 1500 تومن..از دوستان اگه کسانی هستن که میتونن توی پرداخت هزینه به من کمک کنن خوشحال میشم اعلام کنن و منم هر روز 10 صفحه از کتابی که در حال ترجمه هستش براشون میفرستم...چون اینکار با هزینه شخصی بوده (البته تا الان)از انتشار اون به رایگان معذورم..اما با مصاعدت دوستان بعد از ترجمه نهایی در اختیار همه البته با پرداخت هزینه قرار حواهد گرفت
ان شاء الله
ممنون
سلام, کار خیلی قشنگی انجام دادین, لطفا اسامی کتاب هایی که دادین برای ترجمه اعلام کنید...
آره اول از همه اسم کتابارو بده ببینیم چی هستن. مثلا کتاب هایی مثل Super System یا Harrington on Holdem با این که تا مدت طولانی ای منابع اصلی محسوب میشدن ولی الان تقریبا تاریخشون گذشته و خیلی از مطالب دیگه صحت نداره (یه مثل خیلی معروف تو هولدم تو اون زمان این بود که Raise سوم یعتی AA یا KK که الان اصلا اینجوری نیست). کلا از من میشنوی دنبال کتاب خیلی نرو. با $30 دلار ماهانه تو DeucesCracked.com عضو شو و دسترسی به چندصد ساعت فیلم آموزشی تو هر نوع بازی توسط بهترین بازیکنان داشته باش. بازیکنانی که قیمت Coachingخصوصیشون ساعتی بین 100 تا 700 دلاره. مثلا اگه می خوای تو No Limit Holdem Tourney پیشرفت کنی چی بهتر از ویدیوهای Venessa "fslexduck" Selbst. از طرفی فکر کنم فهمیدن انگلیسی تو فیلم خیلی ساده تر از خوندن باشه و نکات مفیدتری داره. خیلی مباحث که تو این فیلم ها هست تو کتاب ها نیست، چون تو سال های اخیر بازیکنان خوب هیچ کدومشون کتاب نوشتن و اونایی که علاقه به Coaching دارن از طریق همین سایت ها با ویدیو کارشون رو انجام میدن و مطالب جدیدی مثل استفاده از HUD و ... تو تقریبا هیچ کتابی نمی بینی

لیست ویدیوهای DC تا ژانویه 2011: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
آقای payizanglobal کسی استقبال نکرد یک کتاب واقعا مبتدی 200 هزار به من فروختی ایرادی نداره!!
حداقل ترجمه رو کامل میفرستادی!! موقع فروش میگی کتاب عالیه من تضمین میکنم اگه بد بود دلیل بیار یه کتاب دیگه میدم و ..... هروز هم میپرسیدین چی شد چی شد بلاخره میخوای یا نه؟!!! بعد دیدم کتاب فوق العاده مبتدی در حد توضیح دادن قوانین بازیه از اونم بدتر ترجمه ناقص بود!!! بعد که دلیل هارم ایمیل کردم و جای دقیق ناقصی هارم گفتم شد فردا .. فردا...کامپیوترم خرابه فردا....وقت ندارم فردا!!!!!
پول رو نقد با تضمین شما گرفتی!! هنوز کامپیوترت بعد از چند ماه درست نشده امیر جان؟
من که بیخیال اون کتاب و 200 هزار تومنش شدم ولی با بقیه اینکار رو نکن و از این محیط دوستانه سواستفاذه نکن!! هنوز هم کتاب ناقص با کل صحبتمون رو سیو دارم! خدا رو شکر با کسی شریک نشده بودم , برای ما آبرو از پول ارزشش بیشتره!
shahryar نوشته است:آقای payizanglobal کسی استقبال نکرد یک کتاب واقعا مبتدی 200 هزار به من فروختی ایرادی نداره!!
حداقل ترجمه رو کامل میفرستادی!! موقع فروش میگی کتاب عالیه من تضمین میکنم اگه بد بود دلیل بیار یه کتاب دیگه میدم و ..... هروز هم میپرسیدین چی شد چی شد بلاخره میخوای یا نه؟!!! بعد دیدم کتاب فوق العاده مبتدی در حد توضیح دادن قوانین بازیه از اونم بدتر ترجمه ناقص بود!!! بعد که دلیل هارم ایمیل کردم و جای دقیق ناقصی هارم گفتم شد فردا .. فردا...کامپیوترم خرابه فردا....وقت ندارم فردا!!!!!
پول رو نقد با تضمین شما گرفتی!! هنوز کامپیوترت بعد از چند ماه درست نشده امیر جان؟
من که بیخیال اون کتاب و 200 هزار تومنش شدم ولی با بقیه اینکار رو نکن و از این محیط دوستانه سواستفاذه نکن!! هنوز هم کتاب ناقص با کل صحبتمون رو سیو دارم! خدا رو شکر با کسی شریک نشده بودم , برای ما آبرو از پول ارزشش بیشتره!

جالب شد
انگار اینجا شده محل کلاهبرداری!!
چه پولایی رد و بدل میشه!

کاربر خاطی سه روز برای جواب دادن وقت داره بعد از اون اخراج خواهد شد
عدم جواب یعنی پذیرفتن اتهام.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان