Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار sit&go wizard
این نرم افزار بیشتر برای تورنومنتهای sit&GOوبرای قسمتlate phase که بیگ بلند نسبت به موجودی زیاد است و شما یا باید all in کنید یا فولد تعبیه شده.

این نرم افزار به شما اموزش میدهد که نسبت به موجودیتان و موجودی حریفان و پوزیشنها در میز و میزان looseیاaggressiveبودن رقبا تصمیم درست را بگیرید.در اینجا فعلا نحوه محاسبهequity وغیره مد نظر نمیباشد فقط با کار با نرم افزار شما میتوانید به دید درستی از تصمیم درست در مرحله اخر تورنومنت برسید.

در صفحه زیر میتوانید مشروح قابلیتهای نرم افزار را ببینید و همچنین نسخه ازمایشی که 30 روز freeاست رو دانلود کنید.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

همچنین نسخه ک**ک نرم افزار که دائمی میباشد را میتوانید از ادرس زیر دریافت کنید.البته ورژن قدیمی تر میباشد که فرق خیلی زیادی با نسخه جدید ندارد و برای منظور اصلی کافی است.فقط بعد از نصب فایل ک**ک را در پوشه ای که نرم افزار ریخته شده جایگزین کنید.(که البته احتمالا میدونید)

یکی از قسمتهای نرم افزارstart quizمیباشد که میتوانید حالات مختلف را تمرین کنید.فقط یک چیز اینکه این نرم افزار فقط فولد و ال این را پیشنهاد میکند و در مواردی ممکن است که شما میتوانید کال کنید و ال این جایز نیست که نرم افزار فولد را نشان میدهد.مثلا شما 8000 دارید و یکی از رقبا 3000 و مثلا bbعدد200 است و حریف 400 تا رایز میکنه و دست ما اگر چه ارزش ال این ندارد ولی برای کال 2bbخوب است.اینجا نرم افزار فولد پیشنهاد میکند.
پاسخ
نرم افزارش انقدر خوب هست که ارزش خریدن رو به جای استفاده غیر قانونی داشته باشه. با کمک این نرم افزار انقدر بازیتون خوب میشه که می تونین پول خودشو در بیارین!
پاسخ
اخه چند تا مشکل هست
اول اینکه هیچ نرم افزاری نمی تونه تصمیمی بهتر از انسان بگیره چون بحث روانشناسی هم هست
دوم اینکه این نرم افزار طبق گفته خودت 2 حالت فقط پیشنهاد میده مثلا جایی بهتره بلایند دزدی شه
سوم اینکه استفاده مداوم اینها به نظر من بازیکن تنبل و متکی مکنه
البته همین مرحله ای که اشاره کردی متاسفانه نقطه ضعف منه, اکثر تورنومنتها به late phase میرسم ولی متاسفانه 1 بار بیشتر به فینال نرسیدم(بماند که 1 بار با AKs به AK باختم, یبارم kk به 99 که کاره شد)
من یکی از نرم افزارای رو که دنبالشم نرم افزاره احتمالاته که با رسیدن به دیدگاه بهتر در موردش زیاد کمک میکنه, چون رابطه میزان شرط بندی و احتمال برد یک رابطه مستقیمه
پاسخ
(2012/05/28، 06:54 AM)shahryar نوشته است: اخه چند تا مشکل هست
اول اینکه هیچ نرم افزاری نمی تونه تصمیمی بهتر از انسان بگیره چون بحث روانشناسی هم هست
دوم اینکه این نرم افزار طبق گفته خودت 2 حالت فقط پیشنهاد میده مثلا جایی بهتره بلایند دزدی شه
سوم اینکه استفاده مداوم اینها به نظر من بازیکن تنبل و متکی مکنه
البته همین مرحله ای که اشاره کردی متاسفانه نقطه ضعف منه, اکثر تورنومنتها به late phase میرسم ولی متاسفانه 1 بار بیشتر به فینال نرسیدم(بماند که 1 بار با AKs به AK باختم, یبارم kk به 99 که کاره شد)
من یکی از نرم افزارای رو که دنبالشم نرم افزاره احتمالاته که با رسیدن به دیدگاه بهتر در موردش زیاد کمک میکنه, چون رابطه میزان شرط بندی و احتمال برد یک رابطه مستقیمه

ولی از طرف دیگه هیچ انسانی نمی تونه سرعت محاسبه کامپیوتر رو داشته باشه
این نرم افزار برای SnGه نه Tourney و منظور از مرحله Late زمانیه که Effective Stack مون زیر 10 بیگ بلاینده که اکثر اوقات همینجوریه
استفاده همزمان از این نرم افزار همراه با بازی غیر قانونیه یعنی اصلا نمی تونین حتی نرم افزار رو باز کنین وقتی PokerStars بالاست و استفاده این برنامه برای بررسی بازیتون بعد از بازیهاتونه، کاری که کمتر کسی انجام میده و متعجبن چرا پیشرفت نمی کنن

من متوجه نشدم دنبال چه برنامه ای هستی، می خوای دقیقا چی کار کنه؟
پاسخ
جالب بود نمیدونستم برنامه pokerstars اجازه استفاده همزمان از این نرم افزارای کمکی نمیده!
دنبال برنامه ایم که باهاش احتمالات برد تو حالتهای مختلف بررسی کنم که فکر کنم این مناسب باشه : [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
این قسمت هم برنامهای خوبی داره : [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
جا داره که از tatepito هم تشکر کنم که این سایت معرفی کردن [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
خلاصه تسلط نداشتن به انگلیسی این چند وقت خیلی اذیتم کرده
پاسخ
بهترین Calc که همه بازی ها رو هم داره و تقریبا هر محاسبه ای رو می تونین باهاش انجام بدین به شرط این که Documentation رو کامل بخونین. نسخه قابل اجرا تحت ویندوز هم داره. شاید مثل برنامه های دیگه User-Friendly نباشه ولی امکاناتش خیلی بیشتره

پاسخ
اینو دانلود کردم ولی license key رو mail نکرد. چند تا دیگه ام DL کردم ولی اون چیزی که بیشتر لازم دارم پیدا نکردم
من یجورایی نرم افزار احتمالات می خوام نه پوکر!
پاسخ
انلاین استفاده کن مجانیه. لایسنس نمیخواد. هر محاسبه ای به ذهنت برسه با این می تونی انجام بدی
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
پیک معرفی نرم افزار(game) برای تمرین پوکر black ace 6 6,490 2013/07/04، 10:33 AM
آخرین ارسال: bigfold

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان