Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اساسی
Sad 
سلام جمیعا ..

من برنامه ی PokerStars رو از سایتش دانلود کردم ... یوزر ساختمو ولیدیتشم کردم ...

وصل میشم , همه چیو میبینم ...

خیلی سردر گم کنندس محیط برنامش ...

برای بازی کردن حتما باید اول پول ریخت یا نحوه ای هست که بدون پول واقعی اولیه شروع به بازی کنم؟
آخه یه 10$ میبینم اینجاست نمیدونم چیه و به چه درد میخوره ...

از کجاش اصلا باید وارد بازی شد؟؟

بازی تریالم داره برا تمرین؟

اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.
ممنون
پاسخ
سلام
هم ریل مانی داره هم پلی مانی. شما میتونی بدون پول همون پلی مانو بازی کنی. چیزی نیست منم باره اول سر در گم شدم یواش یواش به محیطش عادت می کنی
پاسخ
نه لازم نيست حتما پول واريز كني .براي شروع بعد از لاگين كردن مثلا اگر هولدم را انتخاب ميكني.پايين صفحه سمت راست گزينه go to table زاانتخاب كني و سيستم تورو بطور اتومات توي يك ميز قرار ميده
پاسخ
راحت ترینش کدومه برای شروع ؟
کدوم بازی؟

من اون پوکریو تقریبا میدونم که 4تا برگ میدن , 2 پر داره , 3 پر داره , فول هاوس داره , ... Big Grin

اسم اون چیه ؟
پاسخ
راحت ترین No limit Texas Holdemه
اونی که 4 تا برگ میدن Omaha ست که از همه سخت تره، البته 3 پر نداره! هیچ بازی رسمی پوکری 3 پر نداره
پاسخ

دوستان کم کم داره بم حال میده .. این vpps چیه ؟

تورنومنت چه فرقی داره ؟
تا کی باید توی تورنومنت بازی کرد ؟ منظورم اینه کی میشه که سوت پایان میزنند ؟ Big Grin
بعد به نفرات برتر جایزه میدن ؟
این جایزه با پول شرکت کننده ها جمع میشه ؟
اول تا چندم رو جایزه میدن ؟
پول مجازی میدن اگر تو قسمت تورنومنت ها با پول مجازی باشی ؟
freeroll چیست ؟
برای کش اوت و دپوزیت با وب مانی هم میشه کار کرد ؟ ( تو buy chips نه وب مانی هست , نه پی پال که Sad )
اگه وب مانی نه , پی پال چطور ؟

اینا سوالامن ..ممنون میشم پاسخ بدید .
.h .h .h .h .h Cool
پاسخ
از وبمانی میتونی استفاده کنی
اطلاعات مربوط به هر تورنمنت تو خودش توضیح داده شده
پاسخ
باید اون برنامه ی وب مانی (وب مانی کیپر بود چی بود) همزمان باش باز باشه تا تو buy chips وب مانی هم بیاد ؟

این vpps چیه ؟

تورنومنت چه فرقی داره ؟
تا کی باید توی تورنومنت بازی کرد ؟ منظورم اینه کی میشه که سوت پایان میزنند ؟
بعد به نفرات برتر جایزه میدن ؟ (یا هرکی هرجا کشید بیرون یچی برنده میشه ؟)
پول مجازی میدن اگر تو قسمت تورنومنت ها با پول مجازی باشی ؟ (یا اونجا فقط پول واقعی جایزه میدن ؟ حتی اگه تو قسمت PLAY MONEY باشی ؟)
freeroll چیست ؟

به اینا هم پاسخ بدید لطفا ..

هیکی یکیشم بگه زود تموم میشه ها :d
پاسخ

بچه ها پیشرفتم چطوره ؟ Big Grin

تو عکس قبلی 1,122 بودم Big Grin
پاسخ
خب من فهمیدم کشور رو از مسیر Accounts > change account > change mailing address باید رو ایران بزاریم تا وب مانی تو لیسته بای چیپس بیاد ..
ولی کماکان سوالات زیر بی پاسخ مونده :
این vpps چیه ؟

تورنومنت چه فرقی داره ؟
تا کی باید توی تورنومنت بازی کرد ؟ منظورم اینه کی میشه که سوت پایان میزنند ؟
بعد به نفرات برتر جایزه میدن ؟ (یا هرکی هرجا کشید بیرون یچی برنده میشه ؟)
پول مجازی میدن اگر تو قسمت تورنومنت ها با پول مجازی باشی ؟ (یا اونجا فقط پول واقعی جایزه میدن ؟ حتی اگه تو قسمت PLAY MONEY باشی ؟)
freeroll چیست ؟
پاسخ
جواب تمام سوالاتو میتونی تو این صفحه پیدا کنی [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] چون زمانی که شروع می کنی خیلی سوالات برات مطرح میشه و کسی پیدا نمیشه که جواب همه سوالاتو بده. جواب بعضی سوالاتو هم با جستجو تو همین فروم پیدا می کنی

نقل قول: این vpps چیه ؟

ورودی تورنمنت شامل یه مقدار پوله که وارد جوایز میشه و یه مقدار پول که کارمزد خود سایته. مثلا وارد یک تورنمنت 11 دلاری که میشین، 10 دلار اون وارد جوایز میشه و 1 دلار میره تو جیب پوکراستارز. شما به ازای هر 1 دلاری که بره تو جیب استارز 5.5 VPP میگیرین. بعد از این که VPP هاتون جمع بشه میتونین اونارو تئو Store پوکراستارز به پول تبدیل کنین. مثلا 750 VPP اول معادل 10 دلار براتون میشه. تو Cash Game به گونه دیی محاسبه میشه که به ازای مقدار پولیه که ت هر پات از مقدار نهایی پات حذف مشه و میره ت جیب استارز.

نقل قول: تورنومنت چه فرقی داره ؟

تورنمنت یه ورودی به خصوص داره که شما با دادن اون ورودی وارد مسابقه میشین و به تمامی بازیکنان یک مقدار چیپ مساوی داه میشه و بازی اونقدر ادامه پیدا می کنه تا فقط یک نفر بمونه. براساس رتبه و رده بندی نفرات به تعدادی از نفرات جایزه تعلق می گیره و هر چقدر رتبه بالاتری داشته باشین، جایزه بیشتری میگیرین.
در مقابل تو Cash Game هر کس با هر مقدار (بین یک بازه خاص) پولی که بخواد میتونه وارد بشه و ه وقت که بخواد میتونه از سر میز پا شه یا این که مقدر پولشو سر میز افزایش بده (تا یک ماکزیم خاص بسته به نوع میز)

نقل قول: تا کی باید توی تورنومنت بازی کرد ؟ منظورم اینه کی میشه که سوت پایان میزنند ؟

تا زمانی که یا نفر اول بشین یا این که حذف بشین

نقل قول: بعد به نفرات برتر جایزه میدن ؟ (یا هرکی هرجا کشید بیرون یچی برنده میشه ؟)

آره معمولا حدود 10% اول. هر چه رتبه بالاتر پول بیشتر. و مجموع جوایز مساوی مجموع پولهاییه که شرکنت کنندگان دادن

نقل قول: اول تا چندم رو جایزه میدن ؟
معمولا 10% اولولی خیلی متغیره و شما تو لابی تورنمنت می تونین ببنین هر رتبه چه مقدار جایزه می گیره.

نقل قول: پول مجازی میدن اگر تو قسمت تورنومنت ها با پول مجازی باشی ؟ (یا اونجا فقط پول واقعی جایزه میدن ؟ حتی اگه تو قسمت PLAY MONEY باشی ؟)

جایزه مسابقات مجازی، پول مجازیه

نقل قول: freeroll چیست ؟

تورنمت هایی که ورودی ندارن و مجانین ولی به نفرات برتر جایزه می ذن. این تورنمنت ها تعداد شرکت کننده هاش زیاده و جایزه هاش خیلی زیاد نیست ولی برای شروع خوبن.
پاسخ
دوست خوبمون erun از گلهای انجمن هستند
به منم خیلی کمک کردن و تنها کسی که جواب کامل و دلسوزانه به من دادن ایشون بودن
جا داره که از اینجا تشکر ویژه کنم از erun
با راهنمایی ایشون من 1 روزه webmoney va pokerstarsamo فعال کردم.
پاسخ

آدمه دیگه , پیشرفت میکنه Big Grin

اگه بخواد ! Cool
پاسخ
میخواستم بدونم fppقابل خرید و فروش هست یا میشه با دلار پوکراستارز عوضش کرد‌؟
ستاره های سایت پوکراستارز رو چطوری میشه کسب کردَ؟
با سپاس
پاسخ
با fppهاتون میتونید وارد تورنومنتهایی که fppقبول میکنه بشید.یا اینکه از فروشگاه پوکر استارز چیزایی که داره بخرید.تو ادرس زیر میتونید این کالا ها رو ببینید:

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

برای اینکه ببینید چه وقت و با کسب چه مقدار vppمیتونید وارد مرحله بعد بشید میتونید از تو نرم افزارتون وارد قسمت cashierبشید و در سمت راست رویvip status کلیک کنید. از ادرس زیر هم میتونید به طور کاملتر موضوعات بالا رو ببینید.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
دل مشکل در ثبت مشخصات در پوکر استارز hesam01 26 13,047 2014/12/02، 01:17 PM
آخرین ارسال: dampaee
  مشکل در پوکراستارز majidperfume 8 2,803 2014/05/05، 12:42 AM
آخرین ارسال: majidperfume
Photo مشکل در دانلود کلاینت Pokerstars pinkdreammss 3 2,418 2013/12/11، 03:19 AM
آخرین ارسال: tatepito
  مشکل با بازی poker night 2 reza7368 0 1,196 2013/07/07، 08:05 PM
آخرین ارسال: reza7368
  مشکل در full titl poker irbet365 28 11,386 2013/03/12، 12:04 AM
آخرین ارسال: amir1867
  مشکل در ورود به Pokerstars moshtebax 114 60,060 2013/03/04، 03:10 PM
آخرین ارسال: erun
  مشکل شروع بازی در zibazi saeedfalahzadeh 2 2,790 2011/07/27، 08:44 AM
آخرین ارسال: MAJIDMITSU

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان