Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cashout در پوکراستارز
سلام یه دوست عزیز واسه من طریقه cash out کردن پول رو از pokerstars زحمت بکشه بگه ...

واسه برداشت پوا تاییدیه ظاهرا نیازه
پاسخ
شما اول طريقه پول واريز كردن به اين سايتها را به من بگو. من كه الا ن يك ويزا كارت خريدم 2 روزه تو هر سايت ميرم نميتونم پول واريز كنم
پاسخ
salam age pol to hesabe poker stars dari man azat mikharam
09125225658
پاسخ
سلام.
من میخوام وارد Real-Money بازی کردن در پوکراستارز بشم. اما نگران هستم که جایزمو نتونم پس بگیرم.
اگه بگید چه مدارکی، رو چه موقع در پوکراستارز باید ارایه داد منون میشیم. (مثلا موقع برداشت پول از پوکراستارز مدارک لازم رو باید ارسال کرد؟)
لطفا راهنمایی کنید.

( یاهوو من : engr.saeid@yahoo.com )
پاسخ
(2012/07/30، 12:32 AM)saeid131 نوشته است: سلام.
من میخوام وارد Real-Money بازی کردن در پوکراستارز بشم. اما نگران هستم که جایزمو نتونم پس بگیرم.
اگه بگید چه مدارکی، رو چه موقع در پوکراستارز باید ارایه داد منون میشیم. (مثلا موقع برداشت پول از پوکراستارز مدارک لازم رو باید ارسال کرد؟)
لطفا راهنمایی کنید.

( یاهوو من : engr.saeid@yahoo.com )

هیچ مشکلی نیست.مشخصاتتون رو درست بدید(اسم و فامیل و..).از یک حساب وب مانی استفاده کنید چون با همون حساب(کیف پول)شناخته میشید.هیچ مدرک دیگه ای هم موقع برداشت ازتون نمیخواد مگر اینکه شک کنند که چند تا اکانت دارید.اون هم با فرستادن پاسپورت یا ترجمه شناسنامه و یک قبض تلفن حل میشه که البته این موارد معمولا لازم نیست.
پاسخ
سلام
موقع کش اوت سیتی زن شیپ میخواد یعنی ازت کشورو شهرو سیتی زن شیپ میخواد
کسی میدونه چطور باید اینارو پر کرد؟
چرا کسی دقیق اینجا توضیح نمیده
اصلا کسی تا حالا کش اوت کرده یا فقط واسه هم ترانسور میکنین ؟
جان من یکی بیاد توضیح بدهHuh.h
پاسخ
احتمالا مشخصاتتون رو در پوکراستار کامل پرنکردین مثل آدرس تلفن و ..

وگرنه فقط با یک کلیک درخواست کش اوت انجام میشه و درکمتراز 24 ساعت انجام میشه

من چندین بار انجام دادم و آخریش 200 دلار بود همین چندروز پیش که در کمتر از 8 ساعت پول اومد تو حساب وبمانیم
پاسخ
(2012/09/11، 11:12 AM)kasra546 نوشته است: سلام
موقع کش اوت سیتی زن شیپ میخواد یعنی ازت کشورو شهرو سیتی زن شیپ میخواد
کسی میدونه چطور باید اینارو پر کرد؟
چرا کسی دقیق اینجا توضیح نمیده
اصلا کسی تا حالا کش اوت کرده یا فقط واسه هم ترانسور میکنین ؟
جان من یکی بیاد توضیح بدهHuh.h

واسه منم یه بار اینا اومد ولی بعدا دیگه مشکلی نداشت اسم کشور و شهرتو وارد کن بعد بقیه مراحلو ادامه بده .من یه بار کش اوت کردم 1 ساعت بعد پول تو وب مانیم بود که واقعا تعجب کردم به هر حال استارزو جدی بگیرین چونکه خیلی کارش درسته.
پاسخ
مدتی که طول می کشه Cashout شما پروسس بشه به سابقتون و مقدار پول ربط داره. بارهای اول برای من چند ساعت طول می کشید ولی الان زیر 10 دقیقه انجام میشه.
پاسخ
سلام . بچه ها من تا حالا تو پوکر استارز بازی نکردم . هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم . میشه یکی به من دقیق و کامل بگه چه طوری باید عضو بشم ؟؟؟ باید پول هم واریز کنم به حساب سایت یا خودش یه پول اولیه میده ؟؟؟ بعدش این وبمانی که میگین چیه ؟؟ باید جایی حساب باز کنم ؟؟؟
لطفا راهنماییم کنین . مرسی

سلام . بچه ها من تا حالا تو پوکر استارز بازی نکردم . هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم . میشه یکی به من دقیق و کامل بگه چه طوری باید عضو بشم ؟؟؟ باید پول هم واریز کنم به حساب سایت یا خودش یه پول اولیه میده ؟؟؟ بعدش این وبمانی که میگین چیه ؟؟ باید جایی حساب باز کنم ؟؟؟
پاسخ
(2012/10/12، 06:25 PM)avalin_bf_e_maddona نوشته است: سلام . بچه ها من تا حالا تو پوکر استارز بازی نکردم . هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم . میشه یکی به من دقیق و کامل بگه چه طوری باید عضو بشم ؟؟؟ باید پول هم واریز کنم به حساب سایت یا خودش یه پول اولیه میده ؟؟؟ بعدش این وبمانی که میگین چیه ؟؟ باید جایی حساب باز کنم ؟؟؟

دوست گرانقدر همه جوابهای شما در سایت هست فقط باید بجای زحمت پرسیدن زحمت جستجو رو جایگزین فعالیتهای خود کنید...
پاسخ
دوستان عزیز هر سوالی در باره کش آت و واریز و اینها داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

خرید و فروش دلار پوکر استارز هم انجام میشه

آیدی مسنجر : Webmoney_24
پاسخ
من چیپ پوکر میخوام از این مجانی ها پلی مانی برای سایت پوکر استار اگه کسی داره که میفروشه پی ام بده یاهو alii_capitan
پاسخ
سلام دوستان، میخاستم بدونم از یه حساب وب مانی میشه به چند حساب تو پوکر استارز پول ریخت؟ سایت ایرادی نمیگیره؟
پاسخ
سلام دوستان
می خواستم بدونم کش اوت در پوکر استارز در حال حاضر با استفاده از وبمانی چقدر طول میکشه که واریز شه؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خرید و فروش دلار در پوکراستارز irbet365 81 35,572 2015/01/14، 11:45 PM
آخرین ارسال: bmw5300

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان