Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات Steps Bonanza
این مسابقات 5 بار در روز در استارز برگزار میشه و به درد کسایی می خوره که می خوان FPP هاشونو به Ticket های Steps تبدیل کنن. تورنمنت به صورت
11FPP rebuy - 3x Turbo هست. منظور از 3x اینه که سه برابر زمان معمولی برای Rebuy وجود داره (یعنی 90 دقیقه به جای 30 دقیقه معمول). این تورمنت ها معمولا بین 700-800 شرکت کننده داره و نفر اول 1-2 تیکت Steps 1 (به ارزش 27 دلار) و نفرات 3-100 تیکت Steps 2 (به ارزش 7دلار) برنده میشن. خوبی این تورنمنت ها اینه که برعکس تورننت های Rebuy دیگه که اکثر شرکت کننده ها تا زمانی که Rebuy وجود داشته باشه این کارو انجام میدن، تو این تورنمنت ها خیلی از بازیکنان بیخیال میشن بعد از مدتی. و زمانی که Rebuy تموم و Addon شروع میشه معمولا بین 180-230 بازیکن می مونن. تو این مرحله به اشتباه خیلی از بازیکنان هنوز برای رسیدن به دو رتبه اول که ارزشش بیشتره Aggressive بازی می کنن. و برخلاف Rebuy های دیگر Bubble این مسابقه خیلی زود شکسته میشه.

حالا استراتژی ای که من تونستم باهاش تو 7 باری که شرکت کردم هر 7 بار Ticket Steps 1 رو ببرم این بود. سعی می کردم تو 90 دقیقه اول (تو زمانی که Rebuy قابل انجامه) حداقل 80K چیپ داشته باشم (و هر وقت به این مقدار می رسیدم اگه خیلی از زمان Rebuy نمونده بود خیلی خودمو درگیر بازی نمی کردم و حتی دست های خوب رو فولد می کردم چون اگه اشتباه نکنم ززمان rebuy تو بلاندهای 5k-10K تموم میشد) که بعد از AddOn به 110K چیپ میرسه. با داشتن حداقل این مقدار با بازی خیلی Tight به احتمال خیلی خیلی خیلی زیاد به 100 نفر اول می رسین چون همونجوری که گفتم بازیکنان دیگه هنوز خیلی Aggro بازی می کنن. ( منظورم از خیلی Tight اینه که حتی KK رو تو خیلی از موقعیت ها فولد کنین).

البته اینم بگم من 2 هفته پیش بود (همون اولی که استارز این تورنمنت ها رو گذاشت) که دو روز اینا رو بازی کردم و ممکنه تعداد شرکت کننده ها و اینا مقداری فرق کرده باشه و لی بعید می دونم. و این استراتژی هنوز باید جواب بده.
پاسخ
اتفاقا امشب يكيشو بازي كردم و تيكت 7.5 دلاري گرفتم

در ضمن بدون ريباي كردن و فقط يك ادد
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نحوه شرکت در مسابقات پوکر استار از ابتدا تا انتها peymon 12 12,778 2015/10/07، 03:41 PM
آخرین ارسال: goodgohi
  تاپیکی برای درخواست و قرار دادن مسابقات بزرگ پوکر! o0ehsan0o 2 2,494 2013/02/07، 10:56 PM
آخرین ارسال: irbet365

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان