Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت پوکر بدون وریفای
سلام دوستان
من امروز تو cakepoker ثبت نام کردم بعد برای دپوزیت 50 دلار ریختم بعد از 2 دقه حسابم بسته شد بعد بهم ایمیل زد گفت که باید این 4 تا کار رو بکنی : کپی استیت کردیت کارد + کپی کارت ویزا + کپی پاسپورت ! + کپی قبض آب و برقی چیزی رو برامون بفرستی که ثابت کنی خودت هستی .
البته من نمیتونم این همه کار رو بکنم (و پول رو برگردوندن) ! حالا از دوستان عزیز میخاستم که یه سایتی رو معرفی کنن که بتونم بدون وریفای کردن هم دپوزیت کنم هم withdraw البته برای برداشت میخام پول به وب مانی هم منتقل کنم
دوستان لطفا چندتا سایت که وریفای لازم ندارن برای حساب ها معرفی کنند (میدونید که تحریمیم . . . !!!)
پاسخ
دوست عزیز بعضی از سایتها بازیکنان ایرانی رو تحریم کردند ولی بعضی هم نه(یعنی هنوز نه)
ولی همه سایتها برای مطمئن شدن از اینکه شما یک شخص حقیقی هستید نیاز به اطلاعات شخصی و صحیح شما دارند

تصور کنید شما چنین سایتی رو پیدا کردید و در اون پول واریز کردید و حتا کلی هم پول بردید بعدش یکی دیگه (مثل یه هکر) خودشو بجای شما جابزنه یا اصلن سایت نخاد پول شما رو بر گردونه (به هر دلیل واهی) شما چطور میخاین ثابت کنید که همون شخصی هستید که اون پول رو برده؟ بهرحال برای جلوگیری از چنین مشکلاتی باید مشخصات واقعی خودتون رو درست و صحیح ارسال کنید
و یکی دیگر از دلایل اینکار اینه که هر کسی فقط یک آیدی داشته باشه

پس اون سایتی که شما دنبالش هستید اصلن وجود نداره و اگه هم وجود داشته باشه در واقع کلاهبرداریه .
پاسخ
همونجوری که گفتن سایت معتبری پیدا نمی کنی که درنهایت لازم به وریفای کردن اطلاعاتت نباشه
خیلی هم کار مشکلی نیست، فقط کلی باید پول ترجمه رسمی اینارو بدی
پاسخ
ببینید دوستان یه مسئله ای که هست اینه که من کردیت کارتم استرالیایی هست (ویزا - کلاسیک) و الانم تو ایرانم و میخام پوکر بازی کنم , همچنین نمیتونم اطلاعاتی که اونا میخام رو جور کنم , مثلا کپی قبض آب که با آدرس کردیت کارد یکی باشه یا مثلا کپی گواهینامه رانندگی رو به هیچ وجه نمیتونم جور کنم براشون .
حالا شما اگه سایتی رو میشناسید که برای وریفای چیزای از این قبیل نمیخاد و کمتر سخت میگیره , لطفا معرفی کنید . همه سایت های پوکر اینقدر سخت میگیرن !؟
ممنون به خاطر جواب هایی که دادید
پاسخ
ببین من برای PokerStars اسکن های اینا رو فرستادم، صفحه اول پاسپورت، قبض موبایل جدید، ترجمه نامه ی گردش مالی از بانک که آدرس روش بود و یه مشت مدرک دیگه که لازم نبود (مثل ترجمه شناسنامه، ترجمه وکالت نامه ای که آدرسم روش بود، ترجمه سند خونه و ...). اگه شما با Credit Card دیپازیت کرده باشین ازتون مدارک مربوط به اون رو می خوان.
من در مورد Cake نمی دونم ولی Stars خدایی Support خیلی خوبی داره و با آدم راه میاد. اینم بگم که همین پروسه حدود 2-3 هفته طول میکشه، چون بعد از این که مدارک رو بررسی کنن به شماره تلفن ثابتی که دادین زنگ می زنن و یه سری سوال ازتون می پرسن. بعدش هم پروندتون میره پیش مدیریت تا تصمیم نهایی رو بگیرن و اکانتتونو باز کنن.
پاسخ
خوب شما خیلی زحمت کشیدی , اما من دوست ندارم اطلاعات دسته کسی بدم مثلا کپی پاسپورت یا . . . مثله این که استارز از cake سخت تر میگیره !
اگه سایتی هم پیدا کنم که بشه با paypal پول رد و بدل کرد باز خوبه , چون فکر نکنم به پی پال گیر بدن چون هویت شما از قبل پیشه پیپال تایید شده . به نظر شما اینطوری هست ؟
پاسخ
(2012/04/22، 05:47 PM)siyavash نوشته است: اگه سایتی هم پیدا کنم که بشه با paypal پول رد و بدل کرد باز خوبه , چون فکر نکنم به پی پال گیر بدن چون هویت شما از قبل پیشه پیپال تایید شده . به نظر شما اینطوری هست ؟

نه به هر حال ازت می خوان که هویتت رو تائید کنی. موقع تائید هویت تو پی پل هم اگه دقت کرده باشی نوشته که مشخصات و اطلاعات شما پیش ما محفوظه و به کسی نمیدیم. سایت های پوکر هم همینجورین و اطلاعات ما رو به کسی اجازه ندارن بدن واسه همین ترسی نباید داشته باشی از این کار.
ولی خوب در کل من خودم به شخصه دوست ندارم تو سایتی بازی کنم که این جور چیزا رو جدی نگیره. چون همه اینا به خاطر جلوگیری از MultiAccounting و کلاهبرداری و اینجور چیزاس.
کلا Cake شهرت خیلی خوبی هم نداره، وجود Superuser در گذشته، تاخیر در پردازش درخواست های Cashout (بعضا تا 4 ماه)، حفره های امنیتی تو نرم افزارش , ...
پاسخ
با سلام،من از طریق سایت پوکر استارز نرم افزار پوکر رو دانلود کردم،و از طریق همین نرم افزار در پ.ا ثبت نام کردم بدون واریز پولی،و شروع به بازی آنلاین کردم،به من چند صد دلار هدیه داد چون بازیکن جدید بودم،منم چند هزاردلاری بردم،میخواستم بدونم این دلارها قابل نقد شدن هست یا من دارم با پول غیر واقعی یازی میکنم،هنوزم پول واقعی به حسابشون واریز نکردم یعنی اصلا بلد نیستم،بهم یک کد 5رقمی داد که تا وارد نکردم نتونستم بازی کنم ،کد برای تایید میلم بود
با سپاس فراوان
mahannn4779@yahoo.com
پاسخ
(2012/04/30، 05:23 PM)mahannnn4779 نوشته است: با سلام،من از طریق سایت پوکر استارز نرم افزار پوکر رو دانلود کردم،و از طریق همین نرم افزار در پ.ا ثبت نام کردم بدون واریز پولی،و شروع به بازی آنلاین کردم،به من چند صد دلار هدیه داد چون بازیکن جدید بودم،منم چند هزاردلاری بردم،میخواستم بدونم این دلارها قابل نقد شدن هست یا من دارم با پول غیر واقعی یازی میکنم،هنوزم پول واقعی به حسابشون واریز نکردم یعنی اصلا بلد نیستم،بهم یک کد 5رقمی داد که تا وارد نکردم نتونستم بازی کنم ،کد برای تایید میلم بود
با سپاس فراوان
mahannn4779@yahoo.com

اون پول سرگرمیه (غیر واقعی) که ارزش مالی نداره و موقع ثبت نام به هر نفر 1000 تا میده و درصورت تموم شدن هر چند دقیقه یه بار می تونین Reload کنین. برای دیدن میزان اعتبار سرگرمی و واقعی بعد از Log In کردن رو دکمه قرمز رنگ Cashier (پایین سمت راست) بزنین. قسمت بالا میزان پول واقعی (Real Money) رو نشون میده که کنارش علامت $ هست و قسمت پایین مقدار پول سرگرمی (Play Money) رو نشون میده که کنارش علامت $ وجود نداره.
اون کد هم همونجوریکه گفتی برای تایید میلت هست.
اگه تو همین سایت جستجو کنی طریقه واریز پول واقعی رو پیدا می کنی.
پاسخ
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
از وقتی که این تایپیک رو شروع کردم حدود دو هفته تا الان میگذره و کلی اطلاعات در مورد سیستم مالی سایت های پوکر بدست اوردم , اطلاعاتی که دوستان تو اینجا به من دادند دو سه درصدش درست بود . . .بگذریم
1- پوکر استارز + 888 پوکر برای واریز وجه از طریق کردیت کارد هیچ وریفایی نمیخاد (برخلاف کیک پوکر که نزدیک بود همه اطالاعتم رو بهشون بدم!)
2- فقط بعضی از سایت های پوکر وریفای میخان که اونا همشون وابسته به کیک پوکر هستند مثله juicystak و . . . در واقع سایتای پوکری که آمریکایی ها رو بهشون اجازه ورود میده
3- شدیدا پیشنهاد میکنم از neteller یا مانی بوکرز استفاده کنید هم توی دیپوزیت و هم توی برداشت راحت ترین (البته وریفایش برای ایرانی ها سخته . . .) مثلا اکثر سایتای پوکر پوله چندانی تو حساب های وب مانشون ندارند ! این تا الان بهم اثبات شده (البته برخلاف پوکر استارز که پوله زیادی داره)

امیدوارم موفق باشید
در ضمن دوستانی که neteller یا مانی بوکرز میخان پیام خصوصی بدن (قیمت پایین میدم Wink)
پاسخ
1
نقل قول: - پوکر استارز + 888 پوکر برای واریز وجه از طریق کردیت کارد هیچ وریفایی نمیخاد (برخلاف کیک پوکر که نزدیک بود همه اطالاعتم رو بهشون بدم!)

شما به محض اینکه بخوای Cashout کنی همه مدارک رو از شما می خواد. منم نگفتم موقع واریز ازت میخواد. حرف من این بود " همونجوری که گفتن سایت معتبری پیدا نمی کنی که درنهایت لازم به وریفای کردن اطلاعاتت نباشه". شرایط خاص دیگه ای هم هست که ازتون وریفای بخوان. مثلا تو استارز تمام کسایی که به فینال تیبل Sunday Million یا بقیه تورنمنت های بزرگ میرسن باید وریفای بشن. پارسال همین موقع ها بود که اون بازیکن هلندی تو ساندی میلیون ششم شد و 500 هزار دلار برد ولی به خاطر این که زیر 18 سال داشت (فکر کنم 16 ساله بود) یک دلار هم بشن ندادن. فکر کنم اسمش zeur بود (یا یه چیزی تو همین مایه ها). طفلی از ستلایت 2 دلاره هم به اونجا رسیده بود. شرایط دیگه هم مشکوک شدن به هر دلیله مثلا این که دو نفر تو یک خونه با استفاده از یک اینترنت بازی کنن (این اتفاق قبلا برای من افتاده) و .... .
از این صفحه: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
سوال:
Why do you request identity verification documents?

جواب:

Identity verification documents are requested in order to enhance the security of your account and to comply with the terms of our Isle of Man licensing agreement.
از این صفحه: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
سوال:
I am trying to cashout; however, I get a message instructing me to contact Security.

جواب:
Your account may need to pass an additional security review prior to your cashout being processed. In order to assist us with this review, we ask you to upload a copy of your government issued ID via the PokerStars Client if you have not done so already, following the instructions below:

Log into your account via the PokerStars Client
Navigate to ‘Help’ > ‘Contact Support / Upload Documents’
In the pop-up screen that will appear select ‘Security’ and the ‘Documents’ sub-category
Browse to files on your computer and upload them directly to us.
Please ensure you specify ‘Cashout Issues’ in the Subject line.

اگه به این صفحه بری می بینی برای ایران امکان Cashout با مسترکارد وجود نداره و می مونه فقط ویزا کارد. ویزا کارد هم اگه Billing Adddress با آدرسی که تو استارز وارد کردی یکی نباشه مطمئنا دچار مشکل میشه. [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
اینو یادت باشه موقع Deposit کردن سخت گیری نمیکنن چون داره پول وارد جیبشون میشه. ولی سخت گیریاشون موقعی شروع میشه که شما بخوای پولتو بکشی بیرون. در همه زمینه ها همینجورین. هر حالتی که به نفعشون باشه ساده می گیرن هر حالتی به ضرررشون باشه سخت گیری میکنن. مثلا ساختن Account دوم غیر قانونیه ولی اگه شما بسازین تا زمانی که پول توش نریزین کارتون ندارن به محض این که پول بریزین اکانتتون بلوکه میشه.

نقل قول: 2- فقط بعضی از سایت های پوکر وریفای میخان که اونا همشون وابسته به کیک پوکر هستند مثله juicystak و . . . در واقع سایتای پوکری که آمریکایی ها رو بهشون اجازه ورود میده

اوووووووم نه! همه سایت ها موقع Cashout میخوان. اگه قبل از اون به هر دلیلی نخوان

نقل قول: 3- شدیدا پیشنهاد میکنم از neteller یا مانی بوکرز استفاده کنید هم توی دیپوزیت و هم توی برداشت راحت ترین (البته وریفایش برای ایرانی ها سخته . . .) مثلا اکثر سایتای پوکر پوله چندانی تو حساب های وب مانشون ندارند ! این تا الان بهم اثبات شده (البته برخلاف پوکر استارز که پوله زیادی داره)

Neteller و Moneybookers نه تنها برای ایرانیا سخته بلکه اصلا امکانش وحود نداره. بازم اگه به این سایت بری و ایران رو انتخاب کنی سه تا ناتخاب ممکن رو برای ایرانیا می بینی. [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
این که گفتی اکثر سایتای پوکر پوله چندانی تو حساب های وب مانشون ندارند کاملا درسته. ولی اینم بدون به غیر از پوکراستاز تقریبا هیچ سایتی نیست که پول های بازیکنان رو Segregate کنه. Segregate به این معنیه که سایت به اندازه تمام پولهای بازیکنان تو حساب های بانکیش پول داشته باشه. کاری که اکثر سایت ها می کنن مثل کاریه که بانک ها می کنن. بانک ها هیچ کدوم به اندازه مجموع مبالغ مشتریاش پول نقد نداره و هیچ وقت هم این قضیه براش مشکل ساز نمیشه چون هیچ وقت امکانش نیست که تمام مشتریان بخوان تمام پولاشونو همزمان بکشن بیرون. ولی برای سایت های پوکر این اتفاق ممکنه بیفته، دلیلی که فول تیت بدبخت شد همین بود، چون پولها رو Segregate نکرده بود. و زمانی که سازمان قضایی سایت رو برای امریکایی بست و به فول تیلت گفت که پول آمریکایی ها رو پس بده، فول تیلت اونقدر پول نقد نداشت واسه همین دچار این همه گرفتاری شد. بماند که تو سایتشون نوشته بودن که پولها Segregate میشه. اگه اون اتفاق برای جلوگیری از بازی کردن آمریکایی نمی افتاد احتمالش کم بود برای فول تیلت اصلا مشکل ایجاد بشه، با تمام دزدی ها و پولشویی هایی که می کردن. همین اتفاق یا اتفاقی مشابه ممکنه برای سایت های دیگه که Segregate نمی کنن ممکنه اتفاق بیفته.

بازم میگم cake اصلا سابقه خوبی نداره و اگه می خوای تو سایتی بغیر از استارز بازی کنی حداقل تو Merge یا Party Poker بازی کن. از اسکین های Merge، ipoker از همه بهتره.

امیدوارم اینایی که گفتم کمکت کرده باشه، ولی در کل همینجوری که خودتم به نتیجه رسیدی (حالا یا درست یا غلط) سعی کن خیلی به حرف کسی اعتماد نکنی چون ممکنه برات گرون تموم شه. سایت استارز FAQ خیلی کامل داره و پشتیبانیشون support@pokerstars.com خیلی سریع و دقیق به ایمیل ها جواب میدن
پاسخ
ممنون از جواب کاملتون .
ببینید neteller رو به نظرم درست گفتی چون وریفایش به جرئت میگم از همه حساب ها سخت تره ! اما در مورد مانی بوکرز یه چیزی تو مایه های وب مانیه یعنی من تا الان سه تا شرکت پیدا کردم که حاضرن مانی بوکرز رو به ریال تبدیل کنند , پس دوستان ایرانی میتونن رو این قضیه سرمایه گذاری کنند
اما در مورد وریفای هنگام cashout , من تا الان حدود 100 دلار کش اوت کردم به حساب های مختلف , به نظرم زمانی وریفای لازم بشه که بخای مبالغ هنگفتی رو برداشت کنی . . .
اره پوکر استارز واقعا پشتبانی خیلی خوبی داره و زودی پول ها رو به حسابه ادم میریزه دقیقا برخلاف 888 پوکر !
پاسخ
من در سایت carbonpoker ثبت نام کردم ولی بعد یه مدت حسبم رو معلق کرد و ازم کپی مدارک میخوان. سوالم اینه که مدارک باید ترجمه شده باشند ؟
پاسخ
خودشون مترجم دارند ولی اگه شما ترجمه شده براشون بفرستید مسلمن کارتون سریعتر راه میافته،
مگر اینکه ترجمه شما بیشتر از ترجمه کردن اونها طول بکشه،
پاسخ
بهترین سایت از نظر من فعلا [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] هست

با ایران هم مشکلی نداره. تورنومنت های Freeroll هم هر روز میذاره از 50 دلار 100 دلار تا 3000 یورو و بالاتر(البته فری رول های بالاش برای کسانی هست که در طول هفته خرید زده باشن و...)

بیشتر بازیکناش روس هستن و اگر بازیکن خوبی باشید میتونید حسابی ازشون پول بکشید..

با ایران هم هیچ مشکلی نداره.مبالغ بالا رو هم بدون خواستن مدارک به حسابتون واریز میکنه و با حساب وب مانی هم میتونید کار کنید.. cash بزنید و..

در کل مناسبترین سایت برای ایرانی ها در حال حاضر همین سایته
(2012/04/22، 02:09 AM)siyavash نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] هست

با ایران هم مشکلی نداره. تورنومنت های Freeroll هم هر روز میذاره از 50 دلار 100 دلار تا 3000 یورو و بالاتر(البته فری رول های بالاش برای کسانی هست که در طول هفته خرید زده باشن و...)

بیشتر بازیکناش روس هستن و اگر بازیکن خوبی باشید میتونید حسابی ازشون پول بکشید..

با ایران هم هیچ مشکلی نداره.مبالغ بالا رو هم بدون خواستن مدارک به حسابتون واریز میکنه و با حساب وب مانی هم میتونید کار کنید.. cash بزنید و..

در کل مناسبترین سایت برای ایرانی ها در حال حاضر همین سایته
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان