Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در full titl poker
سلام دوستان
من از حدود یک ماه پیش نرم افزار full titl poker رو دانلود کردم و نصب کردم از همون موقع تا الان هر کار کردم نتونستم لود کنم این نرم افزار رو همش همون صفحه لود اولش برای من نمایش می دهد و اصلا به سرورش وصل نمی شه به خودشون هم ایمیل زدم جواب درست حسابی هم نداند چند بار هم از طریق ای پی کشور های دیگه وصل شدم ولی بازم تاثیری نداشت
لطفا راهنمایی کنید ؟
پاسخ
فول تيلت 1 ساله كه تعطيل شده برادر جان

20$ ما هم فكر كنم ديگه از دست رفت
پاسخ
چرا تعطیل شده است ؟
پاسخ
پولشویی، کلاه برداری، عدم توانایی تو پس دادن پول بازیکنان و ....
ولی خبرهای خوبی جدیدا اومده که میشه به باز شدن مجددش امیدوار بود
منم کلی پول اونجا دارم
پاسخ
راستش منم از فول تیلت بیشتر خوشم میومد...
پاسخ
(2012/04/20، 10:29 PM)tatepito نوشته است: راستش منم از فول تیلت بیشتر خوشم میومد...

منم همینطور ....... تا اینکه تو Pokerstars بازی کردم
بهترین خوبیه تیلت لابیش (Lobby) بود بدترین چیزش این بود که تمام دلارمون در واقع Play Money بود !!!!
پاسخ
خبر خوب .... پوکراستارز داره تلاش میکنه که فول تیلت رو بخره. احتمال این که پولمون به دستمون برسه چند برابر شد
پاسخ
خرید FTP توسط PS انجام شد و منتظر برگشت پولتون و بازگشایی سایت باشین!

منبع: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
دوستان گویا فول تیلت راه افتاده,دوستانی که هم تو پوکراستارز اکانت دارن و هم تو فول تیلت میتونن اکانتشون رو جفت کنن روشش تو سایت فول تیلت توضیح داده شده.
پاسخ
با توجه به این که اولین فریرولشون 8:05 ET است حداکثر تا 15 ساعت دیگه باز میشه (مسلما یکم زودتر)

خیلی تغییرات کرده فول تیلت مثل نحوه محاسبه Rakeback، برداشتن Iron Man ، برداشتن Black Card و ... واسه همین بهتون پیشنهاد میکنم سایتشون رو کامل نگاه کنین. همچنین بونس های خوبی هم دارن، مثل تصویه حساب Mid-Year Iron Man، فریرول های متعدد به مدت یه هفته، بونس Deal Me In که حداقل 200 دلاره ولی جزئیاتشو هنوز اعلام نکردن.

e-run
FullTilt Poker Supportt
پاسخ
کسی میتونه نسخه ای که با پول توش میشه بازی کرد رو بزاره اینجا ؟

من آی پیم ماله آمریکاس فکر کنم ... زده فقط play money میشه بازی کرد.
کسی نسخه ی فولشو داره واسمون آپلود کنه ؟
پاسخ
فکر نکنم الان ربطی به IP شما داشته باشه real money هنوز راه نیافتاده تا فردا باید صبر کرد ساعت دقیقشو نمیدونم اگه از خود سایتش دانلود کردین و حجمش 20.3 مگابایت هستش نسخه کامله.
پاسخ
دوستان فول تیلت مثل استارز فیلخر نداره؟
میخوام ریبای دار بودن یا نبودن,deep stack بودن یا نبودنش رو فیلخر کنم
جفت کردن حسابها یعنی چی؟من انجام دادم اما نتونستم از پولم تو استارز در هر دو سایت استفاده کنم

هنوز معلوم نشده بوناس پوکراستراتژی به فول تیلت قابل واریز هست یا نه؟
پاسخ
مثل اینکه فعلا فول تیلت توسط پوکراستراتژی تراک نمیشه و بونس هم قابل استفاده نیست

سوالی که دارم ما که قبلا دلار داشتیم الان میتونیم تورنمت ها رو بازی کنیم اما وقتی دیپوزیت رو میزنم یا یکسری چیزهای دیگه

میگه شما قادر به بازی ریل نیستین و نمیشه پول واریز یا برداشت کرد ؟؟؟!!!!

حتی فیلخر شکن هم خاموش بود ولی باز هم انجام نمیشه .
پاسخ
(2012/11/06، 08:41 PM)mahannnn4779 نوشته است: دوستان فول تیلت مثل استارز فیلخر نداره؟
میخوام ریبای دار بودن یا نبودن,deep stack بودن یا نبودنش رو فیلخر کنم
جفت کردن حسابها یعنی چی؟من انجام دادم اما نتونستم از پولم تو استارز در هر دو سایت استفاده کنم

هنوز معلوم نشده بوناس پوکراستراتژی به فول تیلت قابل واریز هست یا نه؟

- روی Advanced Filter کلیک کن

- با جفت کردن حساب ها می تونی پولتو بین دو اکانتت ترنسفر کنی. خیلی از کسایی که این کارو کردن الان به اکانتشون مشکل پیدا کرده و ساپورت استارز از هم از این قضیه مطلعه و داره درستش می کنه. اگه کسی این کارو تا الان نکرده پیشنهاد می کنم تا موفعی که کامل درست نشده دست نگه دارن

- دیگه FTP هیچ Affiliate ای نداره

(2012/11/06، 10:30 PM)bbabareza نوشته است: سوالی که دارم ما که قبلا دلار داشتیم الان میتونیم تورنمت ها رو بازی کنیم اما وقتی دیپوزیت رو میزنم یا یکسری چیزهای دیگه

میگه شما قادر به بازی ریل نیستین و نمیشه پول واریز یا برداشت کرد ؟؟؟!!!!

حتی فیلخر شکن هم خاموش بود ولی باز هم انجام نمیشه .

این مشکل رو من و چند نفر دیگه از کشورهای مختلف هم داریم و ساپورت هم مطلع هست از این مشکل.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
دل مشکل در ثبت مشخصات در پوکر استارز hesam01 26 14,150 2014/12/02، 01:17 PM
آخرین ارسال: dampaee
  مشکل در پوکراستارز majidperfume 8 3,352 2014/05/05، 12:42 AM
آخرین ارسال: majidperfume
Sad مشکل اساسی div0x 48 23,618 2014/03/07، 06:09 PM
آخرین ارسال: div0x
Photo مشکل در دانلود کلاینت Pokerstars pinkdreammss 3 2,640 2013/12/11، 03:19 AM
آخرین ارسال: tatepito
  مشکل با بازی poker night 2 reza7368 0 1,297 2013/07/07، 08:05 PM
آخرین ارسال: reza7368
  مشکل در ورود به Pokerstars moshtebax 114 64,812 2013/03/04، 03:10 PM
آخرین ارسال: erun
  مشکل شروع بازی در zibazi saeedfalahzadeh 2 2,990 2011/07/27، 08:44 AM
آخرین ارسال: MAJIDMITSU

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان