Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وبمانی
با سلام
اگه امکانش هست اطلاعات کاملی از وبمانی به طور مستقل داشته باشیم.
از دوستان و بزرگوارانی که اطلاعات در این مورد دارن ممنون میشم در اختیار ما هم بذارن.
من با سوال شخصی خودم شروع می کنم.
1: از سایت [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] باید ثبت نام کنیم؟
2: ف...ر.... مشکلی ایجاد نمی کنه در روند کار؟
3: پرداخت و دریافت پول نقد برای وبمانی به/از کجا انجام میشه و چه ضمانتی وجود داره؟
پاسخ
سلام. من میخوام تازه توی پوکر استارز شروع کنم. اما وقتی میخوام واسه بار اول دپوزیت کنم ، وارد کشیر و بعد دپوزیت که میشم آیکون وبمانی اونجا کنار ویزا و مستر کارت و بقیه نیست! چرا؟؟؟؟
پاسخ
مطمئنی کشور ایران رو انتخاب کردی توی مشخصاتت؟
اگه ایران رو انتخاب کرده باشی تنها سه انتخاب ویزا، مستر و وبمانی میاد
برای کشورهای دیگه انتخاب های بیشتر و متفاوتی هست

لطفا مدیر محترم این تاپیک رو به بخش مناسب منتقل کنه
پاسخ
(2012/04/24، 11:32 PM)erun نوشته است: مطمئنی کشور ایران رو انتخاب کردی توی مشخصاتت؟
اگه ایران رو انتخاب کرده باشی تنها سه انتخاب ویزا، مستر و وبمانی میاد
برای کشورهای دیگه انتخاب های بیشتر و متفاوتی هست

لطفا مدیر محترم این تاپیک رو به بخش مناسب منتقل کنه

خیلی ممنونم دوست عزیزم. اشکال کارم همینجا بود. ممنون از راهنماییتون. از مسئولین هم عذر میخوام اگه این مطلب رو در جای مناسبش ننوشتم
پاسخ
بچه ها من وب مانی افتتاح حساب کردم کیف پول هم درست کردم پایین صفحه خود وب مانییم زده online pending activation روش کلیک میکنم یه سایت باز میشه زده برو تو میلت کد بزن تا فعال بشه ولی کد که میزنم ارور میده کسی اینجا هست کمکم کنه یا اینکه مشکلی نیست
پاسخ
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] به این سایت برو خیای کمکت میکنه
پاسخ
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

کسی میتونه کمک کنه میخوام لاگین کنم این پیغامو میده
پاسخ
نمیدونم چرا انقدر کارو سخت میکنین ..

میخواین دپوزیت کنین ؟

میرین دلار میخرین از یکی ( مینیموم 10.09) چون 9 سنت هم وب مانی بر میداره برای انقال به پوکر استارز .

لاگین میکنین به پوکراستارزتون (***بدون فیلخر شکن)

میرین توی قسمت Cashier و روی Buy Chips کلیک کنید و وبمانی رو انتخاب کنید و روی Deposit بزنین .

تو قسمت Charge Amount 10 بنویسین اگه 10.09 تا تو حسابتون هست ... تو قسمت زیرشم اگه اولین بارتونه بازی میکنین بینویسین stars600 اگه نه بنویسین 100k

100k یه بلیت شرکت تو مسابقه ی freeroll اِ 100k میده ...
stars600 هم اولین بار بت برداشت اِ پوله کامل و بدون فی رو میده تا اونجا که میدونم..شاید بلیط همین 100k رو هم بده .....

خب حالا رو submit کلیک کنید , یه صفحه browser باز میشه که فیلتره .. خب حالا پوکراستارز رو ببندین کامل و فیلخر شکنتونو باز کنید و لینکی که فیلخر بود رو باز کنید .
شبیه اینه :
کد:
http://www.pokerstars.com/cgi-bin/webmoney/dopost.cgi?LMI_PAYEE_PURSE=Z136293190625&LMI_PAYMENT_AMOUNT=10.00&LMI_PAYMENT_NO=766753288&LMI_PAYMENT_DESC=PStars%20payment%20766753288
یه صفحه میاد که continue داره , کلیک میکنید . یه صفحه میاد که میگه اطلاعات وب مانیتونو بدید ... 3 تا متود داره هر کدوم خواستید برین ولی من از دومی یعنی WebMoney Keeper استفاده میکنم .. اصلا هم نیاز به این برنامه ی WebMoney Keeper که نصب میشه رو سیستم نیست ...
تو این قسمت رو حساب Keeper Mini کلیک کنید .
ایمیل و پسورد و تصویر امنیتی رو بزنید و روی Next اِ ته صفحه کلیک کنید .

حالا تو قسمت Phone Number شماره ای که وارد کردید موقع ثبت نام حساب وب مانی ذکر شده ..
روی Send the code to SMS کلیک کنید و کدی که به گوشیتون sms میشه رو پایینش بنویسین و روی Confrim the payment کلیک کنید .
اگه پول تو حسابتون باشه به اندازه کافی (مقدار ورودی در فرم دپوزیت ضرب دره 1.009) و کدی که اس ام اس میشه رو درست وارد کرده باشید , به ولله قسم به همین راحتی شما پولتون رو تو حساب پوکراستارزتون وارد کردید ..

**** فیلخر شکن رو ببندید و پوکراستارز رو باز کنید!

پ.ن: گفتم یه بار بنویسم که ازین به بعد کردی سوال کرد ارجاع داده شه اینجا..
پاسخ
سلام جناب div0x
میشه لطف کنی بگی چطوری دلار رو به وب مانی انتقال دادی؟
پاسخ
چند دلار میخوای بگو خودم بت میدم ..

و بگردی تو اینترنت کسایی هستند پول ریال رو به دلار وب مانی تبدیل کنن ..
پاسخ
سلام . یه سوال داشتم . چه جوری میشه کشور رو عوض کرد ؟؟ من از proxifire استفاده میکنم . خودش کشور رو زده انگلستان . چه جوری عوضش کنم ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(2012/10/13، 01:31 AM)avalin_bf_e_maddona نوشته است: سلام . یه سوال داشتم . چه جوری میشه کشور رو عوض کرد ؟؟ من از proxifire استفاده میکنم . خودش کشور رو زده انگلستان . چه جوری عوضش کنم ؟؟؟؟؟؟

موقع بازی از proxifire استفاده نکن.
پاسخ
بدون proxifire هم همینجوریه . کشور رو زده انگلستان . چی کار کنم آدرس درست بشه ؟؟
پاسخ
(2012/10/13، 04:17 PM)avalin_bf_e_maddona نوشته است: بدون proxifire هم همینجوریه . کشور رو زده انگلستان . چی کار کنم آدرس درست بشه ؟؟

خب از دو حالت خارج نیست یا شما واقعن تو انگلستان زندگی میکنید یا از برنامه ای استفاده میکنید که آی پی شما رو به انگلستان تغییر داده.
پاسخ
عزیز جان من تو ایرانم .... به جای اینکه حدس بزنی من کجام به من بگو ببینم جایی هست که بتونم اطلاعاتم رو edit بکنم /؟؟ درست کردن آدرس و ....
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افتتاح حساب در وبمانی MrKidz 4 2,767 2014/08/06، 05:32 AM
آخرین ارسال: amuali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان