Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شركت در مسابقه Sunday Storm: $1,000,000 Special Edition
سلام
يك پيشنهاد دارم
همه تو اين مسابقه ( Sunday Storm: $1,000,000 Special Edition ) شركت كنيم Smile و اگر كسي تجربه اي داره در اختيار بقيه بزاره
از خودم شروع مي كنم
من تا حالا برنده نبودم چون وقتي به ميانه بازي ميرسم پات بالا ميره و آنجا چند دست شانس احتياج دارم يعني با all in روبرو ميشم و تا حالا اين قسمت رو رد نكردم.
ولي اين رو بگم اين قسمت رو رد كنيد حتما" با يك بازي خوب به جايزه ميرسيد Cool
پاسخ
من هم امشب بازي مي كنم

فكر كنم تعداد شركت كننده ها به 100 هزار هم برسه و براي همين بازي سخته

علت عدم موفقيت در تورنمت هاي چند دلاري از نظر خود من اينه كه نسبت پول بليط به حساب زياده (عدم رعايت مديريت سرمايه)

و همين باعث ميشه كه محتاط بازي كنيم و هجومي نباشيم و ترس هم عامل باخت هست و خلاصه اون بازي روون هميشگي پياده نميشه

براي همين من امشب تصميم دارم بر خلاف گذشته بازي هجومي انجام بدم و درگير بشم البته از نوع منطقي نه روسي

حالا يا زود حذف ميشم يا اينكه تا صبح بيداريم وتو اين تاپيك بحث مي كنيم

پاسخ
من هم هستم Smile
آره بازي خيلي سخته و بايد تلاش كنم كه در ميانه بازي حداقل چيپ ميانگين رو داشته باشم :/
و اميدوارم ورق fake زياد نده :/ چون من اكثرا" با ورق خوب 3 يا 5 برابر bb ميريزم و تو flop اعداد مسخره مي ياد يعني علاوه بر بازي خوب بايد خوش شانس هم بود.مثلا ak داري تو flop مي ياد 5 6 7 يا 77a و از شانس طرف يك 7 داره ://

پاسخ
من هنوز برای این مسابقه آماده نیستم
وانگهی امروز مریضم و اصلا ذهنم کار نمیکنه برای هر دو تای شما آرزوی موفقیت میکنم
امیدوارم بهترین بازیه خودتونو انجام بدین و بد بیت در کار نباشه
پاسخ
خوب بازی تموم شد...تجربه هاتونو بزارین اینجا
من خودم بازیه بهمن جان رو نگاه میکردم اما متوجه نشدم کجای تورنمنت حذف شد
دوست دارم بیاین و بگین سطح بازیها چطوری بود..آل این چقدر استفاده شد
بازیه هجومی بهتره یا محکم؟؟یا نکنه بستگی به میز داره و موقعیت؟
بی صبرانه منتظر تجربه هاتون هستم
پاسخ
من بعد 2 ساعت بازی باختم.بازی سخت بود و میزهایی که حضور داشتم هجومی بازی می کردن و به نوعی chip دزدی می کردن و درگیری باهاشون به شانس احتیاج داشت.یعنی هرکسی نوبتش میشد 8 برابر یا 10 برابر bb میریخت وسط که همین کار رو سخت کرده بود.وقتی این کار انجام میشه بازی به طرف شانس میره و با دست خوب هم احتمال باخت زیاده چون قبل flop کم کم chip از دستت خارج میشه و به جایی میرسی که کاری جز all in کردن نداری.حالا میزهایی که من توش بودم اینجوری بود.
پاسخ
من بازي نرمال هميشگي روانجام ندادم و زود حذف شدم و كال استيشن شده بودم و با هر برگي بازي ميكردم

سكوي پرتاپ من 999 بود كه طرف AA داشت و تا آل اين هم بردمش اما 5 كارت وسط استريت شد و مساوي شديم و بعد از اون ديگه هيچ شانسي

نداشتم و همين دست تعادل روحي رو هم به هم زد

كلا ديروز براي پوكر ريلاكس نبودم و ساير بازي ها هم نتيجه اي نگرفتم و خلاصه بازيكن محكم و صبور هميشگي نبودم
پاسخ
من فکر میکنم جدای از جایزه این مسابقه جذابیت دیگه ای نداره
چون تقریبا ا میشه گفت ذهن 90% بازیکنها از قبل از مسابقه درگیر نوع بازی ای که قراره انجام بدن و نوع بازی ای که قراره رقیبا به نمایش بزارن و این یکم مساله رو خطرناک میکنه..انصافا 112000 نفر خودش ترس ایجاد میکنه...دیشب بهمن رو تا 4 ساعت مونده به مسابقه تعقیب میکردم و دیدم داره همزمان 4 تا تور بازی میکنه ...هرچند نتیجه هاش جالب نبود اما 3 ساعت مونده رفت و من مطمعن بودم داره یکم به خودش و ذهنش آرامش میده واسه بازیه اصلی...که به نظرم ریلکس کردن قبل از بازی از هر استراتژی هجومی یا دفاعی بهتره
راستی بهمن جان دیشب آیدی e_b_i_d رو در یک تور دیدم که 2 شد و شما هم همونجا 11 شدی فکر کنم..میشناسیش؟؟
یه چیزه دیگه ..دیشب یک آیدی ذهنمو به خودش معطوف کرد...طرف از سال 2010 وارد استارز شده و تورهای 1 دلاری رو شروع کرده نمیگم چقدر در آمدشه ولی همینو میگم که میانگینش شبی 14000$ میشه و چیزی که جالبه اینه که یکروز بازی میکنه و دو روز نیست...من فکر میکنم استراحت میکنه
شما چی فکر میکنین؟؟؟
آیدیشم fir0zZy هست
پاسخ
سلام به همه
منم دیشب این بازی رو انجام دادم و اصلا از عملکردم راضی نبودم ولی عامل اعصاب خورد کنیم اینترنت بود که مدام قطع و وصل میشد و اوج قطعیش جایی بود که پاکت کینگ داشتم و قط شد و بعد اینکه دست رفت وصل شد که باعث شد اتیش بگیرم جالب اینجا که وقتی میخواستم حذف بشم اینترنت عالی شده بود نمیدونم شاید قسمت نیست یه بار به جاهای حساس برسم ولی کلا بازم ترس زیادی داشتم و بقیه همه خیلی ریس میکردن و یه بار میگرفت میرفتن بالا یا نمیگرفت به راحتی حذف میشدن انگار اصلا ورودی براشون مهم نبود ولی خوب شانسم به نظر من خیلی زیاد مهمه تو این طور مسابقات که نفراتم انقدر زیاده و باید از همون اول کشید بالا وگرنه کار تمومه جالبه اینی که نفر اول شده تا قبل این بازی اصلا برد قابل قبولی نداشته و اماراش منفی اسم کاربریشم ironic13 حتما یه نگاه به امارش بکنین.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اموزش شركت در تورنمنت هاي پوكر استارز amintousi 5 3,865 2017/01/31، 07:35 PM
آخرین ارسال: babayaga76
  مسابقه بزرگ آخر شبهای ایرانیان در پوکراستارز PokerLive 0 776 2015/05/18، 09:22 PM
آخرین ارسال: PokerLive
  SUNDAY MILLION mermeroo 0 1,116 2013/12/19، 02:18 AM
آخرین ارسال: mermeroo
  شرکت توی تورنومنت sunday strom hieva 2 2,390 2013/02/17، 05:15 AM
آخرین ارسال: AriaInfinity
  مسابقه پوکر خلیج فارس irbet365 0 1,564 2012/07/30، 11:06 AM
آخرین ارسال: irbet365

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان