Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات 100 depositer پوکر استارز
سلام به همه
بهترین قسمت پوکر استارز برای من زمانی بود که با قسمت تورنمنتهای 100 دپوزیتر آشنا شدم...زمانی که برای اولین بار پول به حساب پوکر استارز واریز کنی بهت اجازه میده 31 روز به طور رایگان از این مسابقات استفاده کنی که برای تجربیاتت یه هدیه محسوب میشه
من 31 روزم تموم شده و نمیدونم چجوری میشه تمدیدش کنم
اگه دوستانی که میدونن کمک کنن که عالی میشه
راستی من مشکل زبان دارم و الا پوکر استارز خودش توضیح داده در این لینک
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
منتظر کمک دوستان هستم
پاسخ
سلام
باید حداقل 10 دلار به حسابت واریز کنی و از کد جایزه استفاده کنی
کد جایزه برای 3 مرتبه واریز تا 90 روز : stars600
بعدش
اگر 3 بار واریز کردی و دیگه اجازه استفاده از stars600 را نداد از کد stars400 استفاده کن
در آخر بعد از استفاده اینها از کد طلایی 100k استفاده کن
موفق باشی
من خودم تو این تورنومنت نتونستم زیاد موفق باشم چون همه all in میکنند و همچی رویه شانسه.
در کل بازی های freeroll و بازیهایی که مبلغ ورودی پایین دارند برنده شدن خیلی خیلی سخته چون همه با ریسک 1000 بازی می کنند
از طرفی بازی با مبالغ بالاتر استرس مالی بیشتری رو به همراه داره
من خودم بیشتر بازنده بودم تا برنده و بیشتر پولم را توی تورنومنتهای با ورودی بالا از دست دادم :/
پاسخ
شما هر دفعه که حساب تو در پوکر استار شارژ به شما بلیط شرکت در این مسابقه را می دهد اگر مهلت تموم شده باید حتما دوباره حسابتو شارژ کنی حداقل 10 دلار ولی پوکر استارز اهل حال است براش ایمیل بزن بگو که نمی تونی ثبت نام کنی در این تورنمت مطمئنم یک ماه مجانی بهت بلیط می دهند
پاسخ
الان که میخوام با کد k100 ثبت نام کنم میگه بهت 4 ماه از این بلیطها رایگان میدم
اگه مبلغ 10 دلار از حسابم کش اوت کنم و دوباره باز دپوزیت کنم به نظرتون میفهمن؟؟؟کلک بزنیم
یه دوستی میگفت اگه یه بار کش اوت کنم دیگه نمیتونم از بلیط ها استفاده کنم
من الان قصد دپوزیت ندارم چون امتحانام نزدیکه ...اما 3 ماه دیگه دپوزیت میکنم و میچسبم به این تورنمنت
در جواب دوست خوبم مجیک...عزیزم من توی این تورنمنت موفق بودم...با صبوری بازی کردم و یه بار بین 25000 نفر 97 شدم و هرگز تا حالا ریبای نکردم...توی این تورنمنتا به نظرم صبور بودن بهترین استراتژیه
در جواب irbet عزیز هم باید بگم:من مشکل زبان دارم ..اینو که گفتم ..اما فکر نمیکنم پوکر استارز اهل چونه و تخفیف باشه..شما قبلا امتحان کردین؟؟اگه بازم مطمعن هستین متنشو برام بنویسین لطفا تا منم بفرستم
پاسخ
(2012/04/05، 01:01 PM)payizanglobal نوشته است: الان که میخوام با کد k100 ثبت نام کنم میگه بهت 4 ماه از این بلیطها رایگان میدم
اگه مبلغ 10 دلار از حسابم کش اوت کنم و دوباره باز دپوزیت کنم به نظرتون میفهمن؟؟؟کلک بزنیم

به محض اینکه Cashout رو بزنی بهت پیغام میده که اگه ادامه بدی دیگه نمی تونی از این Bonus استفاده کنی
پاسخ
ممنون که گفتین
چون واقعا این مسابقات رو دوست دارم
چند روزیه که مسابقات sunday storm رفته رو مغزم..با 50$ دپوزیت 11 بار میتونی توی این مسابقات به رایگان شرکت کنی ...مسابقاتی که ورودیش 11.50$ هست و البته مبلغ کل جایزه 1میلیون دلاره...میخواستم ببینم از دوستان کسی راجب این مسابقات هم نظری داره؟؟کسی شرکت کرده؟؟مقامی آوردین؟؟
پاسخ
چون تعداد شركت كننده زياده برد سخت ميشه و البته بازيكناي حرفه اي توش زياده من تا حالا تو اين نوع تورنومنتها موفق نبودم ولي شركت مي كنم
اگر دوستان تجربياتشون را بگن ممنون ميشم
پاسخ
50$ دلار وارد كنيد فقط يه بليط 11 دلاري ميگيري براي يك مرتبه بازي

من به اكانت دومم 20$ ترانسفر كردم و بعد ازش كش اوت كردم و سپس به اكانت اصليم ديپوزيت كردم كه بليط اين 100k ها رو بگيرم

7-8 تا تا حالا بازي كردم و بهترين نتيجه اي كه كسب كردم رتبه حدود 88 بوده بين 4-5 هزار نفر

ساندي استورم مرحله مياني سختي داره ( دقايق حدود 120-160 كارسخت ميشه مگر از اوريج جلو باشيد)

چون بلايند سريع بالا ميره و اگه ازاوريج عقب بيفتين نقش شانس پررنگ ميشه

در مجموع به 20-30k كه برسين با حفظ اون ميشه به رتبه اي رسيد كه حدود 20$ يعني 2 برابر پول بليط دربياد

معمولاٌ 30 هزار شركت كننده داره و با رسيدن به رتبه حدود 4-5 هزار 15-16$ حداقل جايزه هست كه من اكثراٌ همينجا كارم تموم شده

البته ساندي استورم هفته بعد ظاهراٌ متفاوت با گذشته هست و اعضاي پوكر استار هم بازي ميكنن كه شكست هر كدوم از اعضا 50$ جايزه داره

كلا پوكر استار خلاقيت هاي زيادي به خرج ميده كه هر روز جذاب باشه و تكراري نشه

پاسخ
امروز هم تو يكيش 143 شدم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
امروز پيشرفت كردم 56 شدم

JJ رفت زير AAAA

آخراي تورنمت يك يا دو شانس ميخواد واسه رسيدن به فينال كه خوب بخت ما بخت نيست

امسال 10-12 تورنمت رو تا پاي فينال رفتم ولي هيچكدوم به فينال نرسيده.نميدونم چه بايد كرد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
من خودم وقتی خسته میشم نمیتونم خوب فکر کنم....
ولی وقتی برسی به 100 نفر نهایی و اوریج هم زیاد باشه و تو هم چند برابر اوریج پول داشته باشی اونجاست که وقت بازی با روان بقیه است
در کل بازیتو دوست دارم و میدونم که هر روز با تجربه تر از روز قبلی بابا رضا
پاسخ
سلام
من تا حالا که دپوزیت میکردم کد STARS600 رو نمیزدم و الان بعد از دو سه بار دیگه ازم قبول نمیکنه. Huh آخرین بار کد 100K رو زدم و بلیط فری رول بهم داد. میخوام ببینم دیگه از کد STARS600 نمیتونم استفاده کنم؟
از 100K چطور؟ تو هر ماه فقط یکبار؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید Shy
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star راه حل های بازی در پوکر استارز بعد از تحریم ایران PokerLive 22 9,838 2018/04/13، 05:17 AM
آخرین ارسال: iranpokerads
دل مشکل در ثبت مشخصات در پوکر استارز hesam01 26 14,148 2014/12/02، 01:17 PM
آخرین ارسال: dampaee
  انتقال پول از فول تیلت به پوکر استارز zzarrazz 1 1,290 2014/07/16، 03:08 PM
آخرین ارسال: AriaInfinity
  ساخت روم شخصی در پوکر استارز siyavash 1 1,878 2012/05/12، 01:03 PM
آخرین ارسال: irbet365

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان