Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه تورنمنتی به درد کیا میخوره؟؟
سلام به همه اساتید
مخصوصا اونایی که منو با یه دنیایه جدید آشنا کردن
من با کمکهای شما و نوشته هاتون و یکمم تحقیق بازی رو یاد گرفتم و وارد پوکر استارز شدم و حالا به عنوان یه تازه کار چند تا خواهش از دوستان دارم

بچه ها توی چه تورنمنتی شرکت کنیم؟؟sit&go??sat یا satellite??یا freeroll??اما وارد هر کدوم از اینا که بشیم هم یه دنیایییه واسه خودش...هایپر چیه؟؟fppیا ftp اینا چی هستن؟؟

میخواستم کسایی که تورنمنت باز هستن بگن که تو چه تورنمنتی شرکت میکنن..هزینه ورودیش چقدره..کی ها برگزار میشه...و چرا این تورنمنت رو برای بازی انتخاب میکنن

ممنون از همه.h
پاسخ
برای شروع بهت پیشنهاد می کنم یک چند وقتی فقط فری رول بازی کن تا خوب با پوکر آشنا بشوی و پولتو برای بدست آوردن تجربه از دست ندهی
پاسخ
البته دوست من حرف شما درسته
اما چه بهتر که آدم از تجربیات دوستانشم استفاده کنه
امروز فهمیدم که اگه سر میزهای کش بازی کنی سایت بهت fpp میده اما طریقه محاسبه رو نفهمیدم
الان 10 روزی هست که دارم تورنمتای مجانی رو بازی میکنم ...و یک بار نفر 100 شدم ...ایشالا هر وقت به نفرات 1-20 رسیدم میرم تورنمتای پولی
اما هدفم از زدن این تایپیک فقط خودم نبود....هر کی میخواد تورنمنت رو بهتر درک کنه بهتره تجربیات بقیه رو هم بدونه
خیلی دلم میخواد بدونم دکتر کیان و سروش و بابا رضا و بقیه اساتید کهنه کار از کدوم تورنمتا شروع کردن و حالا کجاها بازی میکنن
امیدوارم همه تجربیاتشونو برای من و آدمای مثل من اینجا بزارن
ممنون از همه
پاسخ
به ازای هر 1 دلار Rake، بسته به چند نفر بودن میز بین 5.5-6 VPP داده میشه
این در یک مضرب ضرب میشه تا FPP حساب بشه، این مضرب برای VIP Status ها مختلفه
مثلا اولی که شروع می کنین Bronze Star هستین و مضربتون 1 ه یعنی VPP=FPP
با به دست آوردن 750 در ماه VPP به Silver Star می رسین و مصربتون 1.5 میشه
3000 VPP در ماه به Gold Star با مضرب 2
7500 VPP در ماه به Platinum Star با مضرب 2.5
دو رتبه آخر Supernova و Supernova Elite سالانه هستن و به ترتیب با به دست آورد 100 هزار و یک میلیون VPP به این رتبه می رسین که در این حالت به ترتیب مضربتون 3.5 و 5 میشه
در مورد سوال اصلیت بهترین جا برای شروع Sit n Go ها تک میزه است
پاسخ
(2012/03/05، 05:45 PM)payizanglobal نوشته است: سلام به همه اساتید
مخصوصا اونایی که منو با یه دنیایه جدید آشنا کردن
من با کمکهای شما و نوشته هاتون و یکمم تحقیق بازی رو یاد گرفتم و وارد پوکر استارز شدم و حالا به عنوان یه تازه کار چند تا خواهش از دوستان دارم

بچه ها توی چه تورنمنتی شرکت کنیم؟؟sit&go??sat یا satellite??یا freeroll??اما وارد هر کدوم از اینا که بشیم هم یه دنیایییه واسه خودش...هایپر چیه؟؟fppیا ftp اینا چی هستن؟؟

میخواستم کسایی که تورنمنت باز هستن بگن که تو چه تورنمنتی شرکت میکنن..هزینه ورودیش چقدره..کی ها برگزار میشه...و چرا این تورنمنت رو برای بازی انتخاب میکنن

ممنون از همه.h

خوب اینجا که خلوته ولی حالا جوابو میدم باشد که به درد کسی بخوره.

اولا که باید مطالعه کامل داشته باشی.بعد یه چند وقتی فری رول بازی کن که با حالتهای کلی مسابقه و دستها خو بگیری.ولی در کل بیشتر از چند هفته نباشه چون به هیچ وجه ارزش نه از لحاظ وقت و نه از لحاظ کیفیت بازی داره.بعد یه حساب کوچیک باز کن تو پوکر استار حدالقل 10 دلاره.برای اول کار از sit &go شروع کن.ترجیحا 9یا 12 یا 18.لول مدیریت سرمایه هم بچین به صورتی که مثلا از 1.5 دلاری شروع کن(تو پوکر استار)بعد هر وقت میزان سرمایه بین 30 تا 50 برابر سرمایه کلی شد به لول بعدی برو.مثلا لول بعد از 1.5 در پوکر استار 3.5 دلاریه.هر وقت سرمایت بین 30 تا 50 برابر(بسته به محافظه کار بودن بیشتر میشه)3.5دلار شد به لول 3.5 دلار برو.البته مسائلی مثل roiهم هست که بحث مفصل خودشو می طلبه.با بردن یا باختن تو چند تا مسابقه هم نه غره شو و نه نا امید.حدالقل برایند مسابقه که بشه روی نتیجش حساب کرد 1000تاست.
پاسخ
سلام و دورد خدمت اساتید .
من در حدی نیستم که بخوام نظر بدم اما بنظرم در همه ی تورنمنت ها یک هدف وجود داره و اونم قهرمانی هست .
هرچه ورودی بیشتر باشه احتمال ریسک بازیکن هم کمتره اما اگه ورودی کمتر باشه احمتال ریسک بالاتر میره . بنظرم در مسابقات no rebuy راحت تر میشه برد چون بازیکن نمیتونه بعد 0 شدنش rebuy کنه و از مسابقه حذف میشه . به عقیده ی من تو تورنمنت یکی از عوامل اصلی برد در هر دست پوکر بلوفه .
در ضمن من تو سایت Game Desire بازی میکنم و آشتایی با سایت Poker Star ندارم .
پاینده باشید دوستان
پاسخ
erun جان فرمودین "مثلا لول بعد از 1.5 در پوکر استار 3.5 دلاریه" اینو جایی نوشته ؟ یا به تجربه ی شخصی میگین؟
پاسخ
من نگفتم ولی خوب در حال حاضر SnG های زیر 180 نفر اینجوررین. ولی هر چند ماه یه بار یه تغییری میده استارز
پاسخ
سلام به دوستان گلم تورو خدا يكي كامل توضيح بده اين fpp,ept,ftp,passporto... اينا چيه چرا كامل توضيح نميدين همش ناقص يه حرفي ميزنيد آدم بدتر گيج ميشه Angry
پاسخ
salam doostan.biadabiye ke man jolo shoma bozorgan sohbat konam.ama man fogholade poker doos daramo hamin joori a ye narmafzar yad gereftam.oonja ba chand nafar ke too ye room a tarighe internet bazi mikardim too 888 ozv shodam.ama alan chon hichi pool nadaram hich ja nemishe bazi konam .faghat chanta tornoment ke taze emshabam poolish kardan.man bayad chekar konam?jaye dige has ke betoonam pool be hesabam berizam ya bardasht konamo rahat bazi konam? mamnoon misham rahnamayim konin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان