Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسائل و اتفاقات مهم روز
در این تایپیک میتونیم به مسائل روزمره بپردازیم.

بعد از قطعیهای اخیر اینترنت حالا از امروز ساعت حدود 3 بعدازظهر گاز شهر ما (لاهیجان) بطور کامل قطع شده...!
ما که نفهمیدیم دلیلش چیه ولی گفتن که تا فردا قطع خاهد بود!!!
خدا بداد مردم برسه اونم توی این سرما...من که رفتم رو ویبره...!!

ولی حقمونه دیروز تو این سرما رفتیم راهپیمایی کلی چائیدیم بعدش که اومدیم خونه شعله بخاری رو زیاد کردیم،حالا امروز گازمون رو قطع کردن تا تنبیه بشیم...!!
Exclamation

(ظاهرن کل استان گیلان و مازندران با این مشکل مواجه بودند)
پاسخ
درود به همه دوستان و ایرانیان گرامی...

همونطور که همتون احتمالن خبر دارین فیلم جدایی اصغر فرهادی برنده جایزه اسکار شد...!!

دلم میخاست که خوشحالی خودم رو از این اتفاق مهم ابراز کنم و آرزو کنم برای همه ایرانیان پاکزاد که در زندگیشون موفق باشند و برای همه ما افتخار کسب کنند ...

امیدوارم که روزی هم یک پوکرباز بزرگ از ایران باشه که با نام ایران در مسابقات مهم جهانی افتخار آفرینی کنه ...
ضمنن اگه گناهی هم قراره پاش نوشته بشه من با کمال میل حاضرم بجاش مورد عذاب الاهی قرار بگیرم...
پاسخ
من فیلمش را به طور زنده میدیدم و وقتی برنده اعلام شد کلی داد و هوار کردم Smile خیلی لحظه شیرینی بود
پاسخ
درود به همه دوستان
رسم زیبای چهارشنبه سوری رو به همه ایرانیان واقعی شاد باش میگم...

اگرچه تمام سعی دشمنان براین است که مارا از فرهنگ نیاکان مان بدور دارند تا شاید دچار بهران هویت شده و هر ننگی را برجان خریدار باشیم و هر رذالتی را بجای فرهنگ قبول کنیم(دریغا که جامعه مملو از چنین افرادیست) تا بتوانند با خیالی آسوده بر ما مسلط گشته و اطمینان یابند که هیچ مقاومتی از جانب ما نخاهد بود...

اما ما گم کردگان اصل خویش پویا و زنده و مصمم میجوییم روزگار وصل خویش...

به امید روزی که هفت شین باستانی و اصیل به خانه های ایرانیان باز گردد بجای هفت سین تقلبی و دروغین...

زنده باد منش ایرانی.
پاسخ
درود به همه دوستان و ایرانیان با خرد...

سال نو رو به همه دوستان و اعضای محترم سایت تبریک و شاد باش میگم

امیدوارم که سال جدید سرشار از تجربه و علم و شانس برای همه ما باشه.

مبارک...
پاسخ
به نام اهورامزدا

به نام پاکی ایران زمین

به پاکی بزرگان این خاک اهورایی

به نام کوروش کبیر

سال:

7034 میترایی آریایی

6376 پادشاهی

3750 زرتشتی

2716 دیاکویی

2571 هخامنشی

1391 خورشیدی

نوروز باستان ، این یادگار جمشید بر همه ی وطن پرستان آریایی نیک پندار ، نیک گفتار و نیک کردار گرامی باد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان