Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عجايب پوكر
Thumbs Down 
دوستان هر عكس يا مطلب عجيبي Huhو متحير كننده ايBig Grin كه در مورد پوكر داريد اينجا بزاريد واسه شروع من يه عكس نادر از يه برد سرشار از چيپ ميزارم واستون :

[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

چون واسه بعضي از دوستان شايد باز نشه لينكشم ميزارم :
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

خوش بحال طرف 256 ميليون در يك رول بازي .Tongue
.h .s .d .c
پاسخ
این کلیپ واقعا بینظیره حتتما ببینید
پاسخ
(2011/05/13، 09:04 PM)l$l نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

خوش بحال طرف 256 ميليون در يك رول بازي .Tongue
.h .s .d .c

عکست مشخص نیست عزیزم
پاسخ
این خفن ترین عکسی هست که من دیدم، بالاترین فول ممکن در مقابل بالاترین کاره ممکن در مقابل استریت فلاش پایین در مقابل رویال فلاش.
البته اگر میز بد بیت جک پات داشته باشه، خوش به حال فول کویین میشه.
پاسخ
اقا سروش لینک ه عکسی که دادین بسته شده.

6 تا جک پات پشت سر هم بدون ه اینکه سر میز زیاد بشینه.!!!!!!!!!
پاسخ
(2011/06/02، 02:21 AM)behnam_01 نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

بهنام خان من رفتم پروفایل این شخص را نگاه کردم اگر 34500 دست بازی که ایشون کرده به نظر شما زیاد نیست که شما باید بفرمایید خودتون کلا چند دست بازی کردید که ما متعجب بشیم Big Grin
ایشون 24 روز قبل دوبار، فردای اون روز یک بار، چهار روز بعد یک بار و هشت روز بعدش یعنی یازده رو قبل دوبار جک پات برنده شدن و بعد دیگه نگرفت. با توجه به این که در عرض 12 روز بیشتر از 14000 دست بازی کرده به نظر اینکه بیشتر نیاورده خیلی عجیب تر هست.
این هم لینک این بازیکن: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
اقا سروش منم یه چند دستی بازی کردم.منظورم اینه که سر هر میز زیاد نبوده چون امتیاز میز نگرفته.یعنی 2..3.دیقه سر میز میاد و جک میبره.شاید استراژیه خاصی داره.
شایدم خیلی خوش شانسه
پاسخ
البته یه راهشو پیدا کردم...که هی بگی من چرا جک برنده نمیشم.چون من این 2..3..روزه گفتم الان برنده شدم.میزارم تو تاپیک جک پات ببینید حال کنید....هه ه هه ه هه هه
پاسخ
چه خفن
پاسخ
خوب این جالب ترین برد من بود طوری که اول فکر کردم باختم بد دیدم بردم :دی

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
خشت سوال و جواب درباره پوكر تگزاس هولدم asgarali 118 72,046 2017/06/23، 02:50 AM
آخرین ارسال: tatepito

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان